Dūkštiečių apsilankymas Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO

 

Sausio 20 d. Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO vyko Tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2017 . Šių metų parodos tema – PARAGAUK PASAULIO. PARAGAUK LIETUVOS – kelionių įspūdžiai per maisto ragavimą, gastronominis turizmas, pasaulio bei Lietuvos regionų pažinimas per kulinarinį paveldą. Moksleiviai susipažino su įvairių šalių stendais, ragavo nacionalinių patiekalų, įsigijo suvenyrų.

 

Didžiulėje salėje susirinkusius moksleivius pasveikino Vladas Vitkauskas -žymus alpinistas , įkopęs į visų žemynų aukščiausias viršūnes. Vėliau dūkštiečiai stebėjo geografinių žinių konkursą ir dalyvavonetradicinėje geografijos pamokoje apie Etiopiją, kurią vedė pabuvoję šioje šalyje geografijos mokytojai.

                             Išvykos  metu patirti įspūdžiai moksleivius paskatino keliauti, daugiau sužinoti apie  Lietuvą ir kitas  pasaulio šalis.

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Slideshow