Mano Gaublys

Įvyko centralizuota rajoninė  geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Kovo 21 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Olimpiadoje dalyvavo   37 rajono mokyklų 6-8 klasių mokiniai, besidomintys geografijos mokomuoju dalyku. Moksleiviai atliko orientavimosi  užduotis, analizavo žemėlapius , kartoschemas,  įvairias iliustracijas. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose. Dūkštiečiai varžėsi visose kategorijose, o  geriausiai sekėsi  - šeštokams.

Jurandas Laškovas, surinkęs daugiausiai taškų, laimėjo pirmą vietą. Nugalėtojui buvo įteiktas Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) padėkos raštas.

Sveikiname nugalėtoją ir visus olimpiados dalyvius. Linkime nenurimti, stiebtis aukštyn, nuolat siekti aukštesnių rezultatų.

Joomla Slideshow