Warning: Creating default object from empty value in /home/dukstomoky/domains/dukstomokykla.lt/public_html/administrator/components/com_fgallery/helpers/fgallery.php on line 493

„Venividivici“

Ignalinos r. Dūkšto mokykla skambėjo nuo linksmo juoko bei plojimų.

Balandžio 28 d. Ignalinos r. Dūkšto mokykloje vyko rajoninė viktorina - konkursas „Venividivici“. Čia buvo suvažiavę Ignalinos gimnazijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro bei Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos užsienio kalbų mokytojai bei moksleiviai. Kadangi svečius priimanti mokykla jau antri metai dalyvauja Europos Sąjungos finansuojamame tarptautiniame Erasmus + KA2 PROJEKTE „On the Wings of Europe“, kuris susietas su Europoje migruojančiais paukščiais, tad ir visa programa buvo parengta šia tema.

Šventės dalyviai gavo  įvairias užduotis, kurioms atlikti reikėjo pasitelkti užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių) žinias. Sugalvoję savo komandos emblemą kiekvienas dalyvis ant paukščio trafareto užrašė savo vardą ir pomėgius, bei suklijavo ant „Atsiminimų rato“, kuris savo kelią pradėjo pernai Ignalinos gimnazijoje.

Įvykdę visas pirmos dalies užduotis, kiekviena komanda turėjo paruošti „Paukščių“ šokį. Po vaišių Ignalinos r. Dūkšto mokyklos mokiniai sukvietė svečius į mokyklos aktų salę. Čia jie turėjo pademonstruoti savo sukurtus šokius. Renginio dalyvius pasveikino naujai susibūręs NVŠ finansuojamas anglų kalbos dramos būrelis, kuriam vadovauja mokytoja L. Drūteikienė. Jaunieji artistai pristatė savo pirmąjį spektaklį „Viešbutyje“.

Nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas. Manome, kad svečiams patiko apsilankymas Dūkšto mokykloje. Šventės organizatoriai prisiminimui kiekvienai mokyklai padovanojo sustabdytą akimirką – nuotrauką ir maišelį su dovanomis.

Kitais mokslo metais atsiminimų ratas riedės į Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklą – daugiafunkcį centrą.

Šiame straipsnyje atspindėtas Dotacijos gavėjo požiūris, o NA ir Europos Komisija nėra atsakingi už pateikiamos informacijos turinį.

Joomla Slideshow

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lenie Drūteikienė,