Mokiniai dalyvavo moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje

 2017 m. rugsėjo 19 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko didžiausias Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginys „#SWITCH!“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Čia buvo pristatomos naujausios skaitmeninio verslo tendencijos, vyko diskusijos apie sėkmingų startuolių kūrimą. Mokiniai buvo skatinami mąstyti apie ateities tendencijas, verslumą ir asmeninių įgūdžių tobulinimą informacinių technologijų srityje, taip pat turėjo galimybę susipažinti su technologijų naujovėmis ir šios srities pasaulio lyderiais.Renginio metu diskutuojama „medtech“, „fintech“, „blockchain“, kibernetinio saugumo, duomenų ekonomikos, autorinių teisių, investicijų pritraukimo į Lietuvą bei regionus temomis.Šių metų renginio programą sudarė: profesionalų ir jaunimo programos, mokytojų ir švietimo atstovų programa, Cool&Crazy technologijų erdvė, hakatonas ir mokslo mugė. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į renginį, klausė pranešimų, aplankė technologinę erdvę, pabuvojo mokslo mugėje.

 

Socialinis pedagogas Aurelijus Kirkila