Šokantys lapai 2017

Šių metų spalio 13-15 dienomis Dūkšto miestelyje, mokykloje vyko Vilniaus krašto ateitininkų organizuotas savaitgalis "Šokantys lapai 2017". Tema buvo "Būki geriausia savo versija"      

        Pirmąją dieną t.y. penktadienį į savaitgalį atvyko tik Dūkšto ir Ignalinos krašto vaikai. Jie Vilniaus krašto ateitininkams padėjo pasiruošti savaitgaliui. Šeštadienį atvyko apie 70 vaikų iš visos Lietovos. Taip pat atvyko ir šaunūs vadovai kurie savo pastangomis suorganizavo puikų savaitgalį. Savaitgaliui vadovavo studentė, šaunioji Aistė. Prie dalyvių prisijungė ir bendradarbiavo Dūkšto klebonas Sigitas Grigas.

        Savaitgalio programa buvo begalo įdomi. Paskaitininkai pravedė puikias paskaitas. Nepaisant blogo oro buvo surengtas orentacinis žaidimas po visą Dūkšto miestelį, o šeštadienio vakarą dauguma vaikų galėjo parodyti savo geriausią versiją talentų vakare. 

        Tikimės jog Dūkšo miestelyje bus ir daugiau organizuojamų Vilniaus krašto ateitininkų savaitgalių.

        Smagu jog vieni kitiems dalyviai padėjo atrasti savo geriausią versiją!