Štai ir baigėsi…

                                                                                         

                                                                             Štai ir baigėsi…             

 

Štai ir baigėsi 2015 – 2017 m. Europos Sąjungos finansuojamamas tarptautinis Erasmus+ antrojo pagrindinio veiksmo KA2 projektas, kuriame kaip partnerė dalyvavo mūsų mokykla. Du metus kartu praleidom su Čekijos, Latvijos, Ispanijos ir Kroatijos mokyklų nariais.

Apibendrinant Erasmus+ KA2 projekto   „On the Wings of  Europe“ (Ant Europos sparnų) veiklą, galime pasidžiaugti įgyta patirtimi. Bendraudami  pagilinome biologijos ir anglų kalbos žinias.Iš pradžių mokiniai buvo nedrąsus,bet  dalyvaudami projekto veikloje sugebėjo įveikti savo kompleksus. Projekto metu jie išmoko rinkti ir viešai pristatinėti informaciją anglų kalba, skirtingose šalyse. Per šį laiką mokiniai susirado draugų, patyrė daug įspūdžių, o mokytojai įgyjo patirties.

Kartu sukūrėme  metodologinę medžiagą,brošiūros pavidalu, išleidome 2018 metų kalendorių. Norėdami pasidalintis įgyta patirtimi, skleideme informacija rajono Užsienio kalbų (anglų  ir vokiečių kalbos) bei Biologijos ir chemijos būreliose.Tai pat  organizavome sviečių susitikimą su mūsų rajono savyvaldybės atstovais. O po kiekvieno įvykio rajono laikraštis “ Mūsų Ignalina” apšviesdavo rajono gyventojus apie projekto eigą.

Taigi  labai gaila, kad projektas pasibaigė. Atsiminimus ir atributiką  pasilikom sau ir pasidalinome su rajono atstovais, kurie padėjo mums šįo projekto įgyvendinimo metų .

Esame laimingi, kad Europos Sąjungos dėka turėjome galimybę nukeliauti į kitas šalis, įgyti nepamirštamos patirties, pamatyti viską savomis akimis. Nuoširdus AČIŪ.

Straipsnis atspindi rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

 

 

Straipsnį parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė  L. Drūteikienė bei biologijos mokytoja –metodininkė Sonata Petkūnienė.