Pažink valstybę

Respublikiniame projekte „Pažink valstybę“ dalyvaujantys 8, 9, 10 klasių mokiniai  su mokytoja Audrone Tijūnėliene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Sobčikiene dalyvavo vizite į Lietuvos Respublikos Aukščiausiąjį teismą, kur buvo apibendrintos projekto veiklos. Aukščiausiame teisme viešėjo 5 Lietuvos mokyklos iš skirtingų regionų, sprendusios įvairias teisėsaugos  problemas. Pirmiausia mūsų laukė įdomi ekskursija po Lietuvos Respublikos Aukščiausiojo teismo patalpas. Po to kiekviena mokykla išradingai pristatė savo darbą. Išgirdome įdomių idėjų, kurias pristatė mokiniai iš Molėtų, Visagino, Tauragės ir Šilutės. Mūsų mokiniai Deimantė Čeikauskaitė, Svajūnas Mažalskis, Vladislovas Sketerskis, Jekaterina Ščetilnikova ir Justinas Drabatas  vaizdingomis skaidrėmis, kurias parengti padėjo informatikos mokytoja Lina Ratkevičiūtė, pristatė projekto veiklas. Susitikime  Vilniuje mus pasitiko Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjai – Artūras Ridikas ir  Rima Ažubalytė, kurie susidomėję klausėsi  mokinių pristatymų, o po to įdomiai pasakojo apie savo darbą ir atsakinėjo į klausimus. Iš teismo rūmų visi išėjo pilni įspūdžių.

Joomla Slideshow