Tęsiamas mokymo plaukti projektas

Spalio – lapkričio mėnesiais mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2017“ užsiėmimuose Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine. Jiems įteikti plaukimo pažymėjimai, kuriuose nurodyta, ko išmoko plaukimo pamokėlių metu. Vieni įgijo naujų įgūdžių, kiti patobulino jau turėtus, tačiau žinant, kad kai kurie iš jų apskritai bijojo vandens, plaukimo rezultatai labai džiugina. Be to, vaikams buvo suteiktos būtiniausios žinios apie saugaus elgesio taisykles baseine ir atviruose vandens telkiniuose, teikiamus malonumus ir galinčius iškilti pavojus, higienos reikalavimus lankant baseiną. Pažymėjimuose įvardinti kiekvieno vaiko įgyti gebėjimai ir tie, kurių dar reikia siekti.

Mus pasiekė džiugi žinia, kad 2018 m. kovo – gegužės mėnesiais projektas bus tęsiamas ir pradinių klasių mokiniai galės patobulinti plaukimo įgūdžius. Kviečiame mokinius pasinaudoti jiems suteiktomis galimybėmis ir aktyviai dalyvauti.

 

Julija Griškienė, Ignalinos r. Dūkšto mokyklos direktorė