Anglų kalbos konkursas

SVEIKINAME KONKURSŲ NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS

 

Sausio 23 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos konkursas 9-10 klasių mokiniams. 2 mūsų mokyklos9 klasės mokiniai užėmė prizines vietas. II vietą užėmė Deimantas Mikulėnas, o III vietą – Erika Matovičiūtė.

Sausio 24 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ vertinimo komisijos posėdis. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose ir buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Iš didelio darbų skaičiaus prizines vietas pelnė net 8 mūsų mokyklos ir Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus mokinių darbai.

Sveikiname prizininkus Augustę Griškytę 3 kl., Lauryną Petrašką 4 kl., Mariją Elžbietą Macijauskaitę 6 kl., Simoną Juršėnaitę 6 kl., Lėją Gavėnaitę 9 kl., Paulių Drabatą ir dėkojame mokytojoms Lenie Drūteikienei ir Linai Ratkevičiūtei už mokinių paruošimą ir paskatinimą dalyvauti konkursuose.

 

Daugiau informacijos galima rasti www.ignalina.lt

Mokyklos administracija