Litexpo 2018

Šeštokai lankėsi  Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO

 

 Sausio 26 d. Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO parodoje ADVENTUR 2018 vyko geografijos žinių konkursas „Keliauk kitaip”. Konkurse dalyvavo 841mokinys iš 100 Lietuvos mokyklų. Mokiniai atvyko iš 34 Lietuvos savivaldybių.

6-8 klasių grupėje dalyvavo  465 mokiniai – iš jų trys dūkštiečiai. Geriausiai sekėsi Simonai Juršėnaitei.

Be konkurso parodos metu mokiniai stebėjo netradicinę geografijos pamokąapie Islandiją.

Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. 

Šiais metais 3-ojoje parodos salėje buvo prisistatyti 54 Lietuvos miestai.

Švenčiančios Lietuvos“ ekspozicija išdėstyta per du aukštus. Čia buvo siūloma suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyko degustacijos ir koncertai.

Į „Adventur“ parodą šiais metais sugrįžo aktyvios pramogos jaunimui ir visai šeimai. Joms skirta visa 4 salė, pavadinta „Poilsiauk aktyviai“. Čia buvo galima rasti tai, ko reikia gerai ar kitokiai kelionei: nuo kompaktiškų kelionių priekabų, baidarių, turistinio inventoriaus, iki virtualios realybės ir pramogų parkų.

Moksleiviams ir mokytojams ADVENTUR paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.

 

You need to upgrade your Flash Player

Slide Show Joomla


                                                                 Geografijos mokytoja Roma Šakalienė