2 proc.

Gerbiami mokinių tėveliai, buvę mokyklos auklėtiniai, mokyklos darbuotojai ir visi, kurie neabejingi mūsų mokyklai!

Kviečiame paremti Dūkšto mokyklą, skiriant 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Primename, kad gyventojai, norėdami skirti praeitais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalies paramą (iki 2 proc. – viešosioms įstaigoms, fondams ir kt. bei iki 1 proc. – politinėms partijoms), iki 2018 m. gegužės 2 d. VMI turėtų pateikti tinkamai užpildytą prašymą (FR0512 formos 3 versija). Papildomai prašymo teikti nereikia tiems gyventojams, kurie paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui ar politinei partijai keleriems metams į priekį (maksimalus laikotarpis yra 5 metai).

Prašymai gali būti teikiami elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (EDS), mobiliąją programėlę (e. VMI mobiliąją aplikaciją), kuria gyventojas pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos, įteikti tiesiogiai bet kuriai AVMI, atsiųsti paštu (išskyrus siuntimą elektroniniu paštu) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

VMI rekomenduoja prašymus teikti saugiausiu ir patogiausiu būdu – naudojantis VMI el. paslaugomis - mobiliąja programėle bei per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Svarbu yra tai, kad esant prievolei teikti deklaraciją GPM308, ji turi būti pateikiama laiku, t. y. iki 2018 m. gegužės 2 d., nes jos nepateikus − parama pagal pateiktą prašymą FR0512 nebus pervesta.

VMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt.

Po lapkričio 15 d. mokesčių mokėtojas gali sužinoti apie pervestą paramos sumą paramos gavėjui ir (arba) politinei partijai.

Pranešimą apie operacijos įvykdymą su nurodytu paramos gavėju bei jam pervestą konkrečią sumą galima rasti prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS), pasirinkti EDS funkcijos -> Pranešimas mokėtojui -> Peržiūra.

2017 m. sulaukėme 407,31 Eur paramos.

Už šias lėšas buvo nupirkta kanceliarinių priemonių (kopijavimo popieriaus, spalvoto popieriaus), naudojamų mokinių papildomam darbui pamokose, popieriaus padėkoms, stendams apipavidalinti, 7 kasetės spausdintuvams, 50 stiklinių ir didelės talpos puodas valgyklai, ąsotis, šepetys su samteliu, naktinis puodas su dangčiu darželio grupei, spec. priemonės darbininkams ir kūrikams bei smulkių apyvokos reikmenų (2 spynos, muilinė ir pan.).

Pasikonsultuoti galima skambinant mokyklos telefonu (8 386) 51175 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Dėkojame visiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais ir padedantiems mokyklai bet kokia forma - pinigais, darbu, patarimu!