Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018

Renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“

Ignalinos rajono savivaldybė prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“, kuris organizuojamas minint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį. Sveikatą stiprinanti mokykla – tai mokykla, kurios bendruomenė siekia kurti sveikatai palankią fizinę ir psichosocialinę aplinką bei stiprina mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę bei dvasinę sveikatą.

Palaikant renginio iniciatyvą, balandžio 10 d. Dūkšto mokykla organizavo sveikatą stiprinimo renginius. Veikloje dalyvavo 12 klasių:  visi mokyklos  mokiniai (61 mokinys),  mišrios ugdymo grupės vaikai (11 vaikų), Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus gimnazistai (17 mokiniai), mokyklos bendruomenės nariai (15 narių). Iš viso renginyje dalyvavo 104.

Dienos veiklos:

Gamtos globos ir jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai, vadovė S. Petkūnienė parengė  stendinę medžiagą apie  Pasaulinę sveikatos dieną;

Pertraukų metu skambėjo muzika;

Kūno kultūros mokytojas F. Juchnevičius organizavo akciją „Judėkime visi“ -  sveikatą stiprinantys pratimai gryname ore. Visą pamoką vaikai sportuodami praleido lauke;

Flinto mankšta buvo organizuota  mišrios ugdymo grupės vaikams  ir  1 – 5  kl. mokiniams;

6 – 10 kl. ir IIID – IV D kl. mokiniai ,klausant muzikos, galėjo šokti koridoriuje;

Klasių auklėtojai (L. Vaičiukėnienė, D. Bukauskienė, A. Servutienė, G. Čiplienė, G. Sobčikienė, S. Žiliukienė, S. Petkūnienė, J. Purvinskienė) padėjo savo auklėtiniams kurti dėlionę  „Aš sveikas“. Šios dėlionės papuošė vieną iš mokyklos koridorių.

Sporto salė buvo atvira visiems, norintiems pamėtyti į krepšį,  per pertraukas;

Mokyklos mokiniai dalyvavo Ignalinos rajono  BLM šaškių varžybose ir užėmė 4 vietą.

Virėjos pagamino sveiką maistą, valytojos stengėsi išvėdinti ir kruopščiai valyti mokyklos patalpas. Bendruomenės nariai pagal galimybes prisijungė prie organizuojamų veiklų.

Džiaugiamės, kad visų nuotaika buvo puiki. Linksmai, žvaliai ir turiningai praleidome dieną.

 

Pavaduotoja ugdymui G. Sobčikienė

 

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension