ŠIMTMEČIO ĄŽUOLŲ GIRAITĖ

Šių metų balandžio 27 d. mūsų mokyklos atstovai dalyvavo Ignalinoje vykusioje akcijoje „Šimtmečio ąžuolų giraitė“, kurią inicijavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija.

Visų mokyklų dalyviai, nešini savo mokyklų atributika, susirinko prie Ignalinos miesto paplūdimio tilto. Akcijos iniciatoriai papasakojo kaip gimė ši idėja, padėkojo mokykloms aktyviai prisijungus prie akcijos ir pakvietė stropiausius, sportiškiausius ir aktyviausius mokinius sodinti Ąžuoliukų giraitės.

Visi kartu pasodinę 50 ąžuoliukų ir kiekvieną aprišę trispalve juostele, grįžome prie paplūdimio, kur dalyvavome iškilmingame paplūdimio tilto atidaryme. Nors pūtė žvarbus vėjas, mokiniai iš visos širdies užtraukė dainą ,,Žemėj Lietuvos’’.

Šis prasmingas darbas, skirtas atkurtos Lietuvos 100-mečio paminėjimui, išliks vaikų atmintyje, kvies sugrįžti prie pasodintų medelių ir sustiprins norą kurti gerovę savo rankomis. 

 

Direktorė Julija Griškienė

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension