Nuaidėjo paskutinis skambutis

Gegužės 30 d. susirinkome paminėti priešmokyklinės grupės ugdytinių bei 1-4 klasių mokinių mokslo metų pabaigą. Mokiniai parodė svečiams ką per metus išmoko: šoko tautinius šokius pasipuošę naujais tautiniais drabužiais, kuriuos įsigijome įgyvendindami Kultūrinių, socialinių, švietimo, sporto veiklų, turizmo plėtojimo priemonę „Puoselėkime lietuvių tautines tradicijas nuo mažų dienų!“. Šokėjos ir atrodė nuostabiai ir jautėsi pakiliai. Kaip visada išradingumu nustebino mokytoja Anastazija Židanavičienė su mažaisiais dainorėliais, atlikusiais žaismingas daineles. Mokytoja Diana Bukauskienė su lietuvių kalbos būrelio nariais parodė vaidinimą lietuvių liaudies pasakos „Katinėlis ir gaidelis“ motyvais. Anglų kalbos dramos būrelio nariai, vadovaujami mokytojos Lenie Drūteikienės pademonstravo gerus kalbos mokėjimo įgūdžius ir pradžiugimo nuotaikingu vaidinimu, pagal brolių Grimų pasaką, parašytą XIX amžiuje, „Brėmeno muzikantai“.

Visus susirinkusius į baigiamąjį mokslo metų koncertą sveikino mokyklos direktorė Julija Griškienė, šventės metu įvertinti visų mokslo metų darbo rezultatai, labai gerai besimokantys mokinukai apdovanoti pagyrimo raštais.  

Šventė buvo ypatinga priešmokyklinukams ir ketvirtokams, kurie baigė programą ir atsisveikino su savo pirmąja mokytoja ir auklėtoja bei perėjo į aukštesnę pakopą. Ketvirtokams įteikti pažymėjimai, juos sveikino tėveliai ir penktokai.

Priešmokyklinukai sukaupė po didelį segtuvą darbelių, gavo dovanų po pirmokėlio rinkinuką ir su gerais palinkėjimais išsiruošė į pirmąją klasę.

Linkime mokinukams geros vasaros, daug saulėtų dienų ir laukiame norinčių atvykstant į mokykloje nuo birželio 1 d. iki 15 d. organizuojamą vasaros stovyklą „Varpelis“.

Direktorė Julija Griškienė

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension