Čeburekų diena

Šiuos mokslų metus užbaigė netradicinė veiklų savaitė. Buvo daug diskusijų, ką veikti, kuo užimti vaikus, ką įdomaus ir naujo galima sužinoti. Taigi po ilgų diskusijų ir tarimosi su vaikais buvo nutarta, kad birželio 14 dieną 6 ir 8 klasių mokiniai keps tradicinius Krymo totorių čeburekus.

                      Mokytoja Lenie Drūteikienė mokė vaikus kaip teisingai užmaišyti tešlą, paruošti faršą įdarui, iškočioti tešlą ir, žinoma, iškepti.

                      Mokiniai kibo į darbą. Visiems buvo labai smagu dalyvauti čeburekų kepimo procese, o smagiausias dalykas – sėstis visiems už stalo ir ragauti savo darbo rezultatą.

                      Čeburekų prikepta buvo tikrai daug, todėl mokiniai pavaišino mokyklos administraciją, mokytojus, techninį personalą. Tokiu būdu mokiniai pasidalino ne tik čeburekais, bet ir gera nuotaika, pajuto, kaip smagu nešti gėrį kitiems, kad dalinimasis savo darbo rezultatais suteikia džiaugsmą sau ir kitiems.

                      Parengė

Veronika Gibler 

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension