Mobilioji Bijoklasė

Šių metų lapkričio 7 dieną Ignalinos r. Dūkšto mokykloje lankėsi jaunųjų mokslininkų komanda, pasivadinusi  "Mobilioji bioklasė". Mobiliosios laboratorijos tikslas - supažindinti šalies moksleivius su inovatyviais gyvybės moksluose taikomais tyrimų metodais. Šį projektą įgyvendina Vilniaus universitetas ir bendrovė ,,Thermo Fisher Scientific''. Užsiėmimų metu moksleiviai ne tik dirbo su tikra mokslininkų įranga, atliko eksperimentus, bet ir sužinojo daug naujos informacijos, mokslinių faktų, kuriuos pritaikė praktikoje. Moksleiviai pamatė, kaip atrodo DNR, dalyvavo jaunųjų mokslininkų organizuojamose pipetavimo varžybose, įgijo didžiulę patirtį ir smagiai praleido laiką. Patys aktyviausi buvo apdovanoti prizais. Išvažiuodama ,,Mobilioji bioklasė'' mokiniams įteikė dovanų, dalyvavimo diplomus ir palinkėjo gilinti žinias ir nuolat tobulėti. Už aktyvumą ir norą gilinti mokinių žinias jaunųjų mokslininkų komanda mokytojai įteikė dalyvavimo sertifikatą ir ,, Mobiliosios bioklasės'' dovanų.

                                                                         Biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension