Mokyklos komanda dalyvavo Nacionalinėje aplinkos olimpiadoje

Penktus metus Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technologijos universitetu (KTU), organizuoja Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą. Olimpiados organizatoriai kvietė 7–8 klasių moksleivius atstovauti savo mokyklą.

Šiemet olimpiados pasiruošimo medžiagą paruošė Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Buvo pateikiami  žinomų žmonių bei įdomių keliautojų pasakojimai apie aplinkosauginius iššūkius. Kiekvienas pasakojimas labai skirtingas, įtraukiantis bei skatinantis keisti savo kasdienius įpročius ir labiau rūpintis aplinka.

Olimpiada vyko  lapkričio 20 d. nuotoliniu būdu  Kauno technologijos universiteto virtualioje erdvėje kiekvienai mokyklai paskirtu laiku. Viso dalyvavo 108 mokyklų komandos.

Mokyklos komanda užėmė 17 vietą

Komandos sudėtis:

7 kl.

Jurgita Bikulčiūtė
Meilė Gaidelytė
Simona Juršėnaitė
Viktorija Trigarceva

8kl.

Ieva Narbutaitė
Valentina Rubina

Dalyvavimas olimpiadoje paskatino  moksleivius domėtis aplinkosaugos tema, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension