„Aristotelio elementai“

Gruodžio 3 d. mokyklos pradinukai ir priešmokyklinės grupės vaikučiai dalyvavo netradicinėje edukacinėje veikloje „Aristotelio elementai“, kurią parengė mobilios „Mėgintuvėlio“ laboratorijos atstovai.

Dalyviai buvo supažindinti su elgesio taisyklėmis, instruktuoti kas gali nutikti jų nesilaikant. Pristatyta veiklos programa.

Visiems dalyviams teko apsirengti baltus chalatus, užsidėti akinius.

Vaikai dalyvavo įvairiuose bandymuose ir eksperimentuose. Įdomu buvo pamatyti sausą ledą, pagaminti spalvotų nepaprasto grožio burbulų, atlikti vulkano išsiveržimo eksperimentą.

Vaikams buvo išdalintos apsauginės pirštinės, kad galėtų laikyti rankose muilo burbulus.

Vėliau patys drąsiausi pabuvojo didžiuliame muilo burbule.

Paskutinis, įspūdingiausias buvo eksperimentas su ugnies burbulais. Šiam eksperimentui ryžosi nevisi vaikai. Drėgnas rankas vaikai merkė į putas, kurias mėgintuvėlio komandos narys Jokūbas uždegė. Dalyvavusieji džiaugėsi nugalėję baimę.

Laboratorija vaikams paliko daug emocijų, įspūdžių. Pabaigoje gavome dovanų knygą.

Dalyvaudami šioje veikloje vaikai suprato, kad chemija gali būti įdomi, patraukli ir graži.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Anastazija Servutienė

Joomla Photo Gallery Extension