Mokykloje vyko geografinė viktorina „Protų mūšis“

Geografiniame protų mūšyje varžėsi keturios komandos: septintokų, aštuntokų, devintokų ir dešimtokų.  Šeštokai, kurie tik šiais metais pradėjo mokytis geografijos dalyką, buvo stebėtojai. Vertinimo komisijoje dirbo : mokyklos direktorė J. Griškienė ir pavaduotoja G. Sobčikienė.

Viktorina vyko trimis turais.
Pirmo turo užduotys buvo apie geografinę pasaulėvoką. Antrame ture mokiniai pritaikė turimas žinias ir gebėjimus, o trečiame – galima buvo rinktis įvairaus geografinio turinio temas.

Kova vyko permainingai, nes kiekvieną viktorinos etapą laimėjo vis kita komanda. Tik vertinimo komisijai suskaičiavus galutinius rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo devintokai.

Tikėtina, kad  protmūšyje praleistas laikas mokiniams bus vertingas ir paskatins daugiau skaityti, domėtis supančia aplinka, dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Joomla Photo Gallery Extension