DŪKŠTO GLOBOS NAMAI SULAUKĖ BŪRIO MOKINUKŲ

Trečiadienį, gruodžio 19 dieną, nemažas pulkas Dūkšto mokyklos mokinių aplankė Dūkšto globos namų gyventojus su šventine programa. Pradinukai ir 8 klasės mokiniai pradžiugino senolius nuotaikingais vaizdeliais ir dainomis. Skambiais balsais uždainavo solistė 2 klasės mokinė Viltė Tajevskytė ir jaunučių choras. Sakmę apie šeimos židinio sergėtoją, lietuvių ugnies deivę, Gabiją suvaidino 8 klasės mokiniai. Ištrauką iš pasakos apie mažą mielą mergaitę Raudonkepuraitę šiuolaikiškai, su dainomis ir šokiais, pateikė ketvirtokai. Žiūrovai šypsojosi, komentavo, plojo jauniesiems lankytojams ir labai nudžiugo, kai programėlės pabaigoje įteikėme mokinių pagamintus atvirukus ir aplankėme tuos, kurie dėl silpnos sveikatos į salę ateiti negalėjo.

Dėkojame seneliams ir darbuotojas už nuoširdų priėmimą, geras emocijas ir saldžias dovanas, mokiniams ir mokytojoms Anastazijai Židanavičienei, Anastazijai Servutienei, Silvai Žiliukienei ir Ingai Pajarskienei už nuotaikingą programą ir meniškus atvirukus.    

Direktorė Julija Griškienė

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension