Gerbiami tėveliai (globėjai, rūpintojai)

Informuojame, kad Ignalinos r. Dūkšto mokykla, kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru, organizuoja mokymus tėvams ir pedagogams Kaip padėti nedrąsiems, nerimąstingiems ir liūdniems vaikams“. Bus paliesta ir kita tema „Kaip bendrauti su ypač aktyviais ar neklusniais vaikais.“ Mokykla apmoka mokymų  išlaidas, o tėvų prašome užtikrinti, kad nuo klasės dalyvautų bent po 2 tėvelius (globėjus, rūpintojus). Labai sveikintina jei galėtų dalyvauti ir daugiau nei 2 tėvų atstovai. Tikimės jūsų aktyvumo ir stengsimės užtikrinti sklandų lektorės atvykimą.

Seminaras tėvams vyks vasario 27 d. nuo 12.00 iki 14.00 val.  

Apie dalyvavimą reikia informuoti klasės auklėtoją. Jei kiltų klausimų, pasiteirauti galima tel.: (8 386) 51 175 arba susisiekus su klasės auklėtoju.