Aplankyti ir abiturientai, ir jaunesni

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) tęsia jaunimo supažindinimo su privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistema tradiciją. Per vieną vasario mėn. pabaigos–kovo mėn. pradžios savaitę ligonių kasos specialistai aplankė net dvi savo veiklos zonos mokyklas: Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyrių ir Panevėžio miesto Juozo Balčikonio gimnaziją.

Pirmosios bendrojo lavinimo įstaigos I–III klasių gimnazistams už aktyvų, nors ir be prizinių vietų dalyvavimą praėjusį spalį Panevėžio TLK surengtoje viktorinoje apie sveikatos draudimą vasario 28 d. dovanotas padėkos vizitassiekiant mokiniams suteikti daugiau žinių apie PSD ir sveikatos apsaugos sistemą. Antrojoje susitikta su abiturientais pagal Panevėžio miesto savivaldybės inicijuotą jaunimo profesinio orientavimo projektą.

 

Plačiau – pranešime ČIA.

 

 

Dar kartą dėkojame organizatoriams už susitikimo metu įteiktus prizus, jaunimui patraukliai išdėstytą svarbią informaciją. Taip pat dėkojame mokytojai Sonatai Petkūnienei už mokinių paskatinimą dalyvauti viktorinoje apie sveikatos draudimą.

 

Direktorė Julija Griškienė