Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?

 

Netradicinė pamoka „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“

 

Dūkšto mokykloje šių metų vasario 28 d. vyko susitikimas su Panevėžio teritorinių ligonių kasų (Panevėžio TLK) atstovais,  kurio metu 9-10 ir IIId klasių mokiniams buvo suteikta vertingų žinių apie PSD ir sveikatos apsaugos sistemą. Taip pat surengta viktorina„Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“. Viktorinoje mokiniai sužinojo dar daugiau naudingos informacijos apie ligonių kasas ir gavo daug prizų už teisingus atsakymus. Mokiniai aktyviai dalyvavo ir įgijo vertingų žinių  privalomojo sveikatos draudimo klausimais.

                                                                    

                                                                     Sonata Petkūnienė