Prašome jus skirti sumokėto pajamų mokesčio 2 procentų paramą Dūkšto mokyklai

Gerbiami mokinių tėveliai, buvę mokyklos auklėtiniai, mokyklos darbuotojai ir visi, kurie neabejingi mūsų mokyklai!

Kviečiame paremti Dūkšto mokyklą, skiriant 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Primename, kad gyventojai, norėdami skirti 2018 metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalies paramą (iki 2 proc. – įstaigoms, asociacijoms, viešosioms įstaigoms, religinėms bendruomenėms, fondams ir kt. bei iki 1 proc. – politinėms partijoms, profesinėms sąjungoms), iki 2019 m. gegužės 2 d. VMI turėtų pateikti tinkamai užpildytą prašymą (FR0512 formos 4 versija). Papildomai prašymo teikti nereikia tiems gyventojams, kurie paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui ar politinei partijai keleriems metams į priekį (maksimalus laikotarpis yra 5 metai).

Greičiausiai ir patogiausiai prašymą pateikti elektroniniu būdu per EDS. Prašymai taip pat gali būti teikiami tiesiogiai bet kuriai AVMI, per e. VMI mobiliąją aplikaciją, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos, atsiųsti paštu (išskyrus siuntimą elektroniniu paštu) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

VMI rekomenduoja prašymus teikti saugiausiu ir patogiausiu būdu – naudojantis VMI el. paslaugomis - mobiliąja programėle bei per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Svarbu yra tai, kad esant prievolei teikti deklaraciją GPM308, ji turi būti pateikiama laiku, t. y. iki 2019 m. gegužės 2 d., nes jos nepateikus − parama pagal pateiktą prašymą FR0512 nebus pervesta.

VMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt.

Po lapkričio 15 d. mokesčių mokėtojas gali sužinoti apie pervestą paramos sumą paramos gavėjui ir (arba) politinei partijai.

Pranešimą apie operacijos įvykdymą su nurodytu paramos gavėju bei jam pervestą konkrečią sumą galima rasti prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS), pasirinkti EDS funkcijos -> Pranešimas mokėtojui -> Peržiūra.

2018 m. sulaukėme 390,91 Eur paramos.

Už šias lėšas buvo nupirkta kanceliarinių prekių (kopijavimo popieriaus, spalvoto popieriaus, vatmano, segtuvėlių, dažų), naudojamų mokinių papildomam darbui pamokose, popieriaus padėkoms, stendams apipavidalinti, įvairios priemonės dekoracijoms, mokinių užklasinei veiklai,  2 kasetės spausdintuvams, spec. priemonės darbininkams ir kūrikams.

Pasikonsultuoti galima skambinant mokyklos telefonu (8 386) 51175 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Dėkojame visiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais ir padedantiems mokyklai bet kokia forma - pinigais, darbu, patarimu!