PENKTŲ-AŠTUNTŲ KLASIŲ MOKINIŲ GAMTOS MOKSLŲ-BIOLOGIJOS OLIMPIADOS III TURAS

Šių metų, gegužės 15 d. Ignalinos Česlavo Kudabos progimnazijoje vyko gamtos mokslų - biologijos olimpiada, kurioje varžėsi po vieną 5-8 klasių  moksleivį.

Olimpiados tikslas – puoselėti 5–8-ų klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas, skatinti mokinių pažintinius interesus, stiprinti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas, tobulinti gebėjimus kritiškai mąstyti bei kūrybiškai ir savarankiškai veikti.

Savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių olimpiadoje prizines vietas užėmė 5   klasės mokinys – Petraška Laurynas III vieta ir 7 klasės mokinė Bikulčiūtė Jurgita – III vieta.

Biologijos mokytoja metodininkė         Sonata Petkūnienė