Smart kids

 Gegužės 16 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos viktorina „Smart kids“. Viktorinoje dalyvavo  4-5 klasių mokinių komandos iš Ignalios Česlovo Kudabos progimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Vidiškių gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugia funkcinio centro, bei mūsų mokyklos. Visus dalyvius sveikino ir didžiulės sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. 

 Kiekviena komanda turėjo atvykti pasiruošusi savo prisistatymą. Viktorinos metu dalyviai turėjo įveikti keturis turus, kiekvienas iš jų buvo savaip įdomus. Dalyviai turėjo atlikti įvairias užduotis, ne tik apie anglų kalbos gramatiką, bet ir apie vartoseną, žodyną, Didžiosios Britanijos tradicijas, geografiją, simboliką, įžymius žmones, šventes. Komandų kapitonai savo jėgas išbandė „Kapitonų mūšyje“. Nors ir nelaimėjome, tačiau mokiniai daug sužinojo bei patobulino savo anglų kalbos gebėjimus.Smagu, kad dalyviai nepabijojo iššūkio išbandyti savo jėgas ir smagiai varžėsi viktorinoje.Kiekviena komanda buvo apdovanota progimnazijos direktorės padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension