Ekskursija į Anykščius

Gegužės 29 d. Dūkšto mokyklos 1-4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Anastazijos Servutienės ir Dianos Bukauskienės išvyko į Anykščius. Vyko dvi edukacinės programos. Mokiniai susipažino su Lietuvos „siauruku“, apsilankė „siauruko“ geležinkelio stotyje. Vaikams vadovas papasakojo Lietuvos siauruko istoriją. Aplankė muziejų, apžiūrėjo garvežį, įvairios paskirties vagonus:  krovinių, gyvulių pervežimui, kuriais žmonės buvo vežami į Sibirą. Vaikai pasivėžino vežimėliu „drezina“, lankėsi stoties viršininko kabinete, klausėsi pasakojimo.

Kita netradicinė edukacinė pamoka vyko S.Petraškos Akmens tapybos parodos salėje. Pamokos tema „Akmens tapyba“. Žiūrėjo filmą apie S.Petraškos veiklą su akmens dulkėmis. Vaikai ėjo į lauką, pasirinko įvairių spalvų akmenukų, juos rūšiavo, smulkino. Kiekvienas sau gaminosi paveikslėlį su akmens milteliais. Apžiūrėjo S.Petraškos akmens tapybos parodą, dėliojo didelių kaladėlių dėlionę.

Atsisveikinę išskubėjo prie didžiausio Lietuvos riedulio akmens „Puntuko“. Stebėjosi jo dydžiu. Ekskursija vaikams patiko. Kupini įspūdžių grįžo namo.

 

Pradinių klasių mokytoja Diana Bukauskienė

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Photo Gallery Extension