IGNALINOS R. DŪKŠTO MOKYKLA SKELBIA LIETUVIŲ KALBOS MOKYTOJO ATRANKĄ

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugpjūčio 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Ignalinos r. Dūkšto mokykla skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. užimti.

Pareigybė – lietuvių kalbos mokytojas.

Darbo krūvis – 9 kontaktinės val. per savaitę (apie 0,35 etato).

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

1.      Aukštasis universitetinis ar jam prilygstantis pedagoginis išsilavinimas.

2.      Lietuvių kalbos mokytojo kvalifikacija.

3.      Mokytojo veiklą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas.

4.      Pareigingumas, darbštumas, iniciatyvumas, nepriekaištingas elgesys ir profesinė reputacija, geri bendravimo įgūdžiai su mokiniais ir jų tėvais.

5.      Gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti, apibendrinti informaciją, rengti darbo sričiai priklausančius vidaus dokumentus, informacinius raštus bei išvadas.

6.      Informacinių technologijų išmanymas ir gebėjimas taikyti savo darbe.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.      Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2.      Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3.      Išsilavinimą ir mokytojo kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.

4.      Gyvenimo aprašymą (CV).

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendento privalumai

1.      Lietuvių kalbos mokytojo darbo patirtis mokykloje.

2.      Aktyvi metodinė veikla.

3.      Nuolatinis profesinis tobulėjimas.

Dokumentai pateikiami

1.      Dokumentai pateikiami adresu Vilniaus g. 53, LT-30262, Dūkštas, Ignalinos r. (į mokyklos raštinę) arba siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2019 m. rugpjūčio 27 d. įskaitytinai.

2.      Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atranka

1.      Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, kviečiami į pokalbį 2019 m. rugpjūčio 28 d. 11 val.

2.      Pretendentai apie priėmimo rezultatus informuojami po atrankos.

Telefonas pasiteiravimui: (8 386) 51175