Rugsėjo-2

Rugsėjo 2-osios dienos skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių diena prasidėjo Šv. Mišiomis miestelio bažnyčioje. Mokyklos kieme susirinkę mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai gražiu minėjimu pratęsė šventę. Mokyklos direktorė Julija Griškienė palinkėjo visiems gerų mokslo metų. Sėkmės moksluose, o mokytojams kūrybingumo ir kantrybės linkėjo garbūs svečiai: Ignalinos rajono meras Justas Rasikas, Dūkšto seniūnijos seniūnas Vytautas Kazėnas, Dūkšto Šv. Stanislovo Kostkos parapijos klebonas kunigas Vytautas Pūkas, Dūkšto krašto bendruomenės pirmininkė Ona Zaleckienė, Kaniūkų kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalys, mokyklos tarybos pirmininkė Gražina Urbonienė. Tarė žodį ne tik svečiai, bet ir vyriausieji mokyklos mokiniai – dvyliktokai, ir mažiausieji – pirmokėliai. Smagiai šventėje sudalyvavo ir kitos klasės, kurioms buvo pateiktos užduotys: nupiešti dvyliktokus ir parašyti jiems ketureilį. Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais sugūžėjo į klases pirmajai pamokai.

Joomla Photo Gallery Extension