Įdomioji rugsėjo 27-oji

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.             

                      Ši diena buvo paminėta ir Dūkšto mokykloje, tik truputį vėliau. Rugsėjo 27 dieną mokiniai susirinko į aktų salę, kurioje ir mažiems, ir dideliems anglų, rusų ir lietuvių kalbomis buvo papasakota, kodėl atsirado ši šventė. Po pasakojimų visi žiūrėjo filmą apie Lietuvą. Dažniausiai skubame pažinti kitų kraštų, tačiau nepastebime, koks grožis aplinkui ir šalia mūsų. Todėl šio filmo metu mokiniai iš paukščio skrydžio pamatė, kokie gražūs mūsų kraštai, kuriuos tikrai verta aplankyti.

                      Po Europos kalbų dienos minėjimo 8 kl. mokiniai išvyko į renginį „Rudeniniai skaitymai“, kuris vyko Vidiškių dvare. Jo metu vieni dalyviai skaitė savo kūrybos darbus, kiti atliko savo kūrybos dainas, taip pat dainas, sukurtas pagal žymių poetų eiles. Mūsų mokyklos atstovės Viktorija Trigarceva ir Jurgita Bikulčiūtė taip pat publikai padovanojo ne vieną savo  smagų ir nuoširdų kūrinį.

 

Informacija ir nuotraukos mokytojos Jolantos Purvinskienės

 

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Slideshow