Pirmos mokyklos sportininkų pergalės

                                 2019 m. rugsėjo 28 dieną Ignalinos r. Dūkšto mokyklos mokiniai dalyvavo Europos mokyklų sporto dienoje Adutiškyje. Sporto šventėje dalyvavo Švenčionių, Vilniaus, Ignalinos rajonų sportininkai. Buvo organizuotos krepšinio, svarsčio kėlimo, bėgimo varžybos. 

                            500 m bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Jurgta Bikulčiūtė ( 8 kl. ). 5 – 7 kasių grupėje 500 m bėgime antra vieta atiteko Andrejui Smoliar ( 7 kl. ),  trečias liko Tomas Narbutas ( 5 kl. ). 1000 m bėgimo rungtyje II vietą  užėmė Oleg Ivanov ( 10 kl. ). Krepšinio 3 x 3 varžybose 5 – 7 klasių amžiaus grupėje II vietą užėmė Ignalinos r. Dūkšto mokyklos berniukų komanda - Augustas Griškevičius ( 5 kl.), Tomas Narbutas ( 5 kl.), Andrej Smoliar ( 7 kl.).  9 – 10 klasių amžiaus grupėje nugalėjo Ignalinos r. Dūkšto mokyklos berniukų komanda - Oleg Ivanov ( 10kl. ),  Aleksas Kralikauskas ( 10 kl. ),  Michail Smoliar ( 10 kl. ). 16 kg svarsčio kėlimo rungtyje III vietą užėmė Oleg Ivanov ( 10kl. ).

                           Iš viso varžybose dalyvavo virš 100 dalyvių. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti prizais ir medaliais, antros ir trečios vietos laimėtojai – medaliais.

 

 

 

          Šių metų spalio 5 dieną Zarasų ežero saloje vyko Kūno kultūros ir sporto diena. Mūsų mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai dalyvavo Vienos mylios bėgime.  Bėgimo tikslas – ne rungtyniauti, o įveikti nurodytą atstumą ir pajusti aktyvaus gyvenimo formų teikiamą malonumą. Šią distanciją sėkmingai įveikė visi 15 į renginį vykusių mūsų mokyklos mokinių. Visiems vienos mylios bėgimo dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai.  

         3 mokiniai išbandė savo jėgas kroso ir 1 mokinys orientavimosi sporto varžybose.  Rudens kroso varžybose savo amžiaus grupėje greičiausiai bėgo Oleg Ivanov ( 10 kl. ). 2005 m.g. ir jaunesni 1 km. distancijoje antrą vietą užėmė Andrej Smoliar ( 7 kl. ).  2001-1980 m.g.  6 km distancijoje Aivaras Malichin ( 4d kl. ) buvo trečias.  Orientavimosi sporto varžybose Andrej Smoliar ( 7 kl. )  užėmė antrąją vietą. Į namus mokiniai grįžo su gera nuotaika ir puikiai praleidę laiką.

 

 

                2019 m. spalio 15 d. vyko Ignalinos r. moksleivių rudens kroso varžybos.  Tarp 7–8 klasių mergaičių  geriausiai pasirodė Jurgita Bikulčiūtė ( 8 kl. ), užėmusi II vietą, tarp 9–10 klasių mokinių greičiausiai bėgo Oleg Ivanov ( 10 kl. ), užėmęs II vietą.  Abiturientas Justinas Gailiešius tarp III – IV gimnazinių klasių užėmė III vietą.Mokiniai buvo apdovanoti medaliais.

 

 

 

 

                                2019 m. spalio 24 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų 5 – 6 klasių mergaičių kvadrato varžybos. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje varžėsi Dūkšto mokykla, Česlovo Kudabos progimnazija ir Vidiškių gimnazija. Mūsų komanda iškovojo III vietą.  Sveikiname šauniausias žaidėjas: Augustę  Urbonaitę, Agnę Malichiną, Augustę Griškytę, Meirūnę Gaidelytę, Agatą Šukevičiūtę, Deimantę Puriuškytę, Oliviją Mariją Vadeišaitę, Gabiją Bražiūnaitę.

 

 

Fizinio ugdymo mokytoja Valė Luneckienė