ŠVENČIŲ SŪKURYJE

Gruodžio 18 d. šventiškai pasipuošę jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais bei kitais svečiais rinkosi Dūkšto kultūros centre į Kalėdinį renginį. Mokyklos tarybos pirmininkės Gražinos Urbonienės iniciatyva į renginį buvo pakviesti svečiai iš Visagino kūrybos namų su įtraukiančia pasaka "Penki raktai nuo stebuklingos skrynios". Pasakos veikėjai kvietė vaikus kartu ieškoti raktų ir padėti atrakinti Kalėdų senelio skrynią su dovanomis. Vaikai mynė mįsles, žaidė žaidimus, dainavo išmoktas daineles, šoko kartu su pasakos veikėjais, kol pavyko atrakinti skrynią. Po to deklamavo eilėraščius Kalėdų seneliui, kuris pasidžiaugė eilėmis ir įteikė dovanas. Vėliau sugužėjo vyresnių klasių mokiniai, kurie įsitraukė į nuotaikingus žaidimus, šoko drauge su renginio vedėjais.

Dėkojame aktyviems tėveliams už pagalbą organizuojant renginį, o renginio vedėjams už kūrybiškumą ir gebėjimą suburti bei sudominti skirtingo amžiaus vaikus. Kultūros centro darbuotojoms dėkojame už suteiktas patalpas ir šiltą priėmimą. Nuoširdus ačiū rėmėjams UAB „Dūkšta“ ir įmonei AB „Imeda“ už saldžias dovanas, kurios pradžiugino mokinukus. Gruodžio 20 d. klasėse vyko Kalėdiniai žiburėliai. Taip pat 5-10 klasių ir Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus mokiniai dalyvavo judesio terapijos užsiėmimuose su psichologe Vigita Rakauskiene. Puikios nuotaikos ir kupini naujų įspūdžių mokiniai neskubėjo išsiskirstyti namo. Kartu praleistas prasmingas laikas, tai geriausia dovana tiek jaunesniam, tiek vyresniam mokyklos kolektyvo nariui.

Mokyklos administracija.