Pranešimas dėl Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Ignalinos r. Dūkšto mokyklos reorganizavimo, prijungiant jas prie Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos

Informuojame, kad yra parengtas Ignalinos rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų, Ignalinos r. Dūkšto mokyklos (teisinė forma: biudžetinė įstaiga, buveinės adresas – Vilniaus g. 53, LT-30262 Dūkštas, Ignalinos r., juridinio asmens kodas 290241120, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre) ir Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro (teisinė forma: biudžetinė įstaiga, buveinės adresas – Mokyklos g. 7, Naujasis Daugėliškis, LT-30290 Ignalinos r., juridinio asmens kodas 190239969, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre) reorganizavimo, prijungiant jas prie Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos (teisinė forma: biudžetinė įstaiga, buveinės adresas – Agarinio g.10, Didžiasalio k., LT-30154 Ignalinos r.; juridinio asmens kodas 190239620, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre), sąlygų aprašas. 

Reorganizavimo būdas – prijungimas: Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras ir Ignalinos r. Dūkšto mokykla prijungiamos prie Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos.

            Po reorganizavimo pasibaigiantys juridiniai asmenys: Ignalinos r. Dūkšto mokykla ir Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras.

Po reorganizavimo veiksianti įstaiga – Ignalinos r. Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazija, turinti teritorinius struktūrinius padalinius – Ignalinos r. Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos Dūkšto skyrių ir Ignalinos r. Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyrių, vykdančius ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas. 

 

Reorganizavimo sąlygų aprašas

Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 20 d. sprendimas Nr. T-27