Sveikinimas Dūkšto skyriaus abiturientams

 

12 metų su nekantrumu laukta akimirka – iš mokyklos aidintis paskutinis skambutis pasiekia kiekvieno Jūsų namus. Kviečia Jis ne tik į paskutinę (šių dienų kontekste virtualią) pamoką, bet ir į pasirinkimų kupiną kelionę… Pasirinkite pozityvų požiūrį – taip prasmingiau keliauti greitkeliais ir vieškeliais, takais ir kelkraščiais. O ant pečių esančioje Gyvenimo kuprinėje šalia 12 metų kauptų žinių rasite išminties, tik tereikia noro, valios, darbo ir trupučio sėkmės.

Mieli, 67 laidos abiturientai, dvylikos metų kelias ties stotele „Egzaminai“, nes jau visos galimybės mokykloje išnaudotos ir galite drąsiai kurti SAVARANKIŠKO GYVENIMO PROGRAMĄ (savarankiškumo įgūdžius įtvirtinote per paskutines aštuonias savaites), o Jūsų mokytojai liks kartoti kurso.

Dūkšto mokyklos mokytojai ir administracija