Neformaliojo švietimo galimybės rajone

Rugsėjo 4 d. mokykloje lankėsi Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus bei Ignalinos rajono Švietimo ir sporto paslaugų centro atstovai ir pristatė rajone vykdomas neformaliojo šveitimo programas. Mokiniai pakviesti iki rugsėjo 15 d. pasirinkti dominančią veiklą, kad galėtume apsvarstyti galimybę kai kuriuos būrelius organizuoti mokykloje arba organizuoti mokinių pavėžėjimą į Ignaliną. Mokiniai pakviesti ateinančią savaitę apžiūrėti Ignalinos rajono Švietimo ir sporto paslaugų centro neformaliajam švietimui naudojamą inventorių (sportinį dviratį, riedučius, biatlono įrangą, slides ir pan.) ir apsispręsti dėl būrelių pasirinkimo. Plačiau susipažinti su neformaliojo švietimo pasiūla galite čia.

 Dūkšto skyriaus vedėja Julija Griškienė