GERBIAMI MOKYTOJAI, MOKINIAI, TĖVELIAI

Nuo šio penktadienio (rugsėjo 18 d.) Dūkšto skyriaus mokiniai kviečiami dalyvauti projekto „Ignalinos rajono mokinių sveikatinimas plaukiant“ veiklose, kurios vyks Ignalinos sporto ir pramogų centre. Iki lapkričio 30 d. penktadieniais nuo 13 iki 14 val. mokiniai galės nemokamai lankyti sveikatingumo grupės užsiėmimus. Į užsiėmimus mokiniai galės vykti mokykliniu autobusu. Vykstant mokykliniu autobusu mokiniai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes ir pirštines.

Tėveliai turi pasirūpinti, kad vaikai turėtų šias priemones:

1.   Glaudės ar maudymosi kostiumėlis.

2.   Rankšluosti, muilas.

3.   Šlepetės (švarios, atskiros, skirtos tik baseinui).

4.   Šukos, ypač turintiems ilgus plaukus.

5.   Maudymosi kepurėlės ir akinukai.

Užsiėmimuose gali dalyvauti tik tėvų sutikimą pateikę mokiniai. Dėl sutikimo formos prašome kreiptis į klasės auklėtoją.

 

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos

Dūkšto skyriaus vedėja Julija Griškienė