Šį trečiadienį mūsų mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje Fraktalai

Šį trečiadienį mūsų mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje, kuri vyko Palūšėje įsikūrusiame „Tiki Inn“ viešbutyje. Jame mokiniams buvo paruoštas edukacinis užsiėmimas „Vandens fraktalų kūrimas ir tapyba ant vandens“. Vandens fraktalų kūrimas ir tapyba ant vandens – tai ypatinga dėmesio koncentravimo, minčių nuraminimo, vidinio kūrybinio potencialo atskleidimo terapija. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę išbandyti savo sugebėjimus šioje srityje. Dauguma jų anksčiau nė nebuvo girdėję apie tokią veiklą. Visi kūriniai buvo skirtingi, išraiškūs ir savaip gražūs. Mokiniai išvyko su geromis emocijomis bei nuostaba, jog vandens pagalba sukuriamas toks menas. Išvyka prisideda prie „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės (KA229) projekto „Every drop counts“, todėl ekskursija finansuota Europos Sąjungos lėšomis.