„Rudenėli, labas...“

Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Dūkšto skyriaus darželinukai spalio 23 d. susirinkome smagiai švęsti Rudenėlio šventę.

Vaikai džiaugėsi ir puikavosi, ką savo daržuose bei soduose užaugino jų tėveliai.

Tradicinė šventė, bet kasmet nepakartojama, savaip įdomi, linksma ir vaikų labai laukiama. Drauge šokome, dainavome, minėme mįsles, „virėme sriubą“, vaišinomės.

Ant lentynų tyliai lūkuriavo puošnūs, įmantrūs, išmoningi sodo ir daržo eksponatai. Grožėtis tikrai buvo kuo, nes daug šilumos ir meilės įdėjo vaikučių tėveliai ir patys vaikai. Ačiū tėveliams už pagalbą, kuriant įspūdingus kūrinius. Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir gražias šventės akimirkas, pakvietė į rudens gėrybių parodėlę.

 

Laima Vaičiukėnienė, jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja