Kalėdų belaukiant

Retai kada būna taip tylu prieš Kalėdas mokyklose. Beveik  du mėnesius dėl susidariusios situacijos visoje šalyje pagrindiniai Dūkšto skyriaus šeimininkai buvo 1 – 4 klasių mokiniai bei mišrios ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai. Tačiau kalėdinė dvasia ir pasirengimas  neaplenkė.  Uždegtos advento vainiko, kurį nupynė 2 klasės mokiniai,  žvakės,  priminė advento ir Šv. Kalėdų laukimo prasmę,  kvietė visus skleisti gėrį ir švelnumą.

Bendru vaikų, mokytojų ir mokyklos darbuotojų  darbu mokykla gruodžio mėnesį nusikėlė į  švenčių kūrimo dvasią. Čia suvienytomis visų pastangomis languose nusileido šventiniai burbulai, suspindo  klasėse mokinių originaliai papuoštos eglutės…

Vaikai dažnai susiburdavo prie žibančios koridoriuje bendros eglės. Prie jos paskutinę dieną prieš atostogas susirinkome pažaisti adventinių žaidimų.

Tegu atskubančios šventės suteikia jaukumo, ramybės ir tikėjimo, kad dar daug gražaus laukia ateityje…