Mok. autobuso maršrutas pavezejimas

                                                                                                                                                       

 

PATVIRTINTA

Ignalinos r. Dūkšto mokyklos direktoriaus 2018 m. rugsėjo 3 d.  įsakymu Nr. V-

 

IGNALINOS R. DŪKŠTO MOKYKLOS

MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIU AUTOBUSU MARŠRUTŲ GRAFIKAS

2019–2020 m. m.

 

 Mokyklinio autobuso maršrutas  į mokyklą

 

Pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis

Antradienis

 

Sustojimas

Išvykimo laikas

Sustojimas

Išvykimo laikas

Dūkšto mokykla

6.10

Dūkšto mokykla

6.42

Žalioji

6.25

Grybėnai

7.00

Simaniškės

6.32

Vardžiukiemis

7.12

Dūkšteliai

6.40

Ligūnai

7.17

Beržininkai

6.46

Dūkšto mokykla

7.22

Rojus

6.48

Dūkšteliai

7.31

Dūkšto mokykla

6.58

Beržininkai

7.37

Grybėnai

7.16

Rojus

7.39

Kazitiškis

7.27

Dūkšto mokykla

7.49

Vardžiukiemis

7.40

 

 

Ligūnai

7.45

 

 

Dūkšto mokykla

7.50

 

 

 

 

 

 Mokyklinio autobuso maršrutas  iš mokyklos

 

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis

Dūkšto mokykla

14.40

Simaniškės

14.47

Žalioji

14.54

Dūkšteliai

15.09

Beržininkai

15.15

Rojus

15.17

Fermos

15.22

Dūkšto mokykla

15.30

Ligūnai

15.37

Vardžiukiemis

15.41

Grybėnai

15.53

Kazitiškis

16.04

Dūkšto mokykla

16.19

 

 

 

.

 

 

 

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.