Filtras
 • Sveikiname

  Gegužės 16 dieną, penktadienį, aš ir lietuvių kalbos mokytoja Silva Žiliukienė vykome į Vilnių, į 43 –iojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinio etapo apdovanojimus: mano rašiniui buvo paskirta antroji vieta. Kad mano darbas bus taip gerai įvertintas, nesitikėjau, bet, kai sužinojau, labai nudžiugau ir atsiimti apdovanojimo važiavau puikios nuotaikos.

  Nuvažiavusios į Vilnių labai skubėjome į Susisiekimo ministeriją, nes laiko iki renginio pradžios buvo likę labai nedaug. Bet suspėjome.

  Mus sutiko svetingai. Mane apdovanojo diplomu, kurį pasirašė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, medaliu, o Lietuvos paštas dar pridėjo dovanų. Mokytojai Susisiekimo ministerijos darbuotojas įteikė padėką už nuoširdų lietuvių kalbos puoselėjimą, o Lietuvos pašto darbuotojai dar pridėjo ir dovanų.

  Pietavome Neringos restorane. Po pietų mūsų laukė staigmena – Ekskursija „Vilniaus kiemai“. Nors įkyrokai lynojo, pasižvalgyti po  Vilniaus kiemus buvo įdomu. Sužinojome, kad Vilniuje yra tokia siaura gatvelė, kad du žmonės joje prasilenktų nebent slinkdami šonu. Gaila, ji neturi pavadinimo. O gal dar galima būtų jai pavadinimą sugalvoti.

  Po ekskursijos nuskubėjome į stotį. Namo.

  Sigita Juravičiūtė, Ignalinos rajono Dūkšto vidurinės mokyklos 7 klasės mokinė

  [fgallery id=3 w=485 h=500 bg=ffffff t=0]

   

 • Dešimtokų išvyka į Vilnių

  Šių metų balandžio mėnesį mes, 10 klasės mokiniai, lankėmės Vilniuje, Valdovų Rūmuose ir Gamtos mokslų muziejuje. Nuostabios gidės dėka iš arčiau sužinojome šių Lietuvos Valdovų istorijas. Buvo labai įdomu pamatyti kaip ir kokioje vietoje gyveno valdovai, kokia buvo jų apranga, apavas ir panašiai. Taip pat sužinojome apie žaidimą –  Kvirkatas, iš jo kilo šaškės ir šachmatai. Baigę ekskursiją Valdovų Rūmuose, mes keliavome į Gamtos mokslų muziejų, kuris mus nustebino įspūdinga iškamšų kolekcija. Pamatėme daug egzistuojančių ir jau išnykusių iškamšų. Ši ekskursija mums labai patiko ir likome sužavėti!

 • Netradicinė „Pyragų diena" mokykloje

  Balandžio 9 dieną mokykloje vyko „Pyragų diena“, kurią organizavo Lyderių laikas 2 projekto pilotinė 9 klasė. Devintokai ilgai planavo savo projektą. Buvo daug minčių ir idėjų, ko norėtų mokiniai: gražaus mokyklinio skambučio, didelės veidrodžių sienos, jaukių suolų koridoriuose ar pan. Taigi, mokiniai, realiai įvertinę bendruomenės galimybes, parengė planą jaukių suolų projektui. Pavadino projektu, nors iš tiesų tai – akcija surinkti lėšų medienai suolams ir dažams įsigyti.

 • Dešimtokų išvyka

  Šių metų balandžio 8 dieną mes, 10 klasės mokiniai, lankėmės Vilniuje, Valdovų Rūmuose ir Gamtos mokslų muziejuje. Nuostabios gidės dėka iš arčiau susižinome su Lietuvos Valdovų istorija. Buvo labai įdomu pamatyti kaip ir kokioje vietoje gyveno valdovai , kokia buvo jų apranga, apavas ir panašiai. Taip pat sužinojome apie žaidimą –  Kvirkatas, iš jo kilo šaškės ir šachmatai. Baigę ekskursiją Valdovų Rūmuose, mes keliavome į Gamtos mokslų muziejų, kris mus nustebino įspūdinga iškamšų kolekcija. Pamatėme daug egzistuojančių ir jau išnykusių iškamšų. Ši ekskursija mums labai patiko ir likome sužavėti!

 • NETRADICINĖ ATVIRŲ DURŲ DIENA MOKYKLOJE

  NETRADICINĖ ATVIRŲ DURŲ DIENA MOKYKLOJE

  „PYRAGŲ DIENA“

   

  Lyderių laikas 2 projekto pilotinė 9 klasė  organizuoja renginį, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos jaukiems suolams koridoriuose pagaminti, nes mokiniai dažnai sėdi ant palangių ar grindų.

  Kviečiame 2014 balandžio 9 dieną 11 val. atvykti į Ignalinos r. Dūkšto vidurinės mokyklos

  ,, Pyragų dieną‘‘. Mokyklos antrame aukšte vyks daug mažų, jaukių kavinukių, kuriose galėsite nusipirkti ir paragauti pagamintų pyragų!

   

   Laukiame Jūsų!

   

  Renginio organizatoriai - 9 klasės mokiniai

 • Užsienio kalbų ir poezijos šventė

    Kovo 27 dieną Naujojo Daugėliškio vidurinėje mokykloje vyko užsienio kalbų dainų ir poezijos šventė. Joje buvo daug linksmų ir spalvingų pasirodymų iš visų rajono mokyklų. Mes ten nusivežėme pasirodymus anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Kadangi šių metų tema buvo pavasaris ir meilė, dainose ir eilėraščiuose šie du žodžiai buvo akcentuojami labiausiai. Sugrojus paskutiniems akordams, pristatėme ,,Comenius“ projektą, kuriame dalyvaujame jau dvejus metus. Gavome saldžių dovanų ir laimingi grįžome namo.

  9 klasės mokinė Evelina Šakalytė

  Nuotraukas galėsite rasti foto galerijoje

 • Mūsų mokykla saugiausia!

 • Konkursas ,,Gražinkime Lietuvą"

  Skirta motyvuoti vaikus būti pilietiškais, matyti ne tik savo kiemą, bet ir visą Lietuvos aplinką.

  Dalyviai:
  - vaikų darželių ugdytiniai (grupėmis);
  - pradinių klasių moksleiviai (klasėmis).

  Veiklos kryptis:
  Darželiuose auklėtojos ir mokyklose mokytojos organizuoja vaikų grupių ar klasių aplinkos tvarkymo talkas. Turi būti tvarkomos viešos erdvės, nepriklausomos mokyklai ar darželiui. Talkos procesas fotografuojamas ar filmuojamas ir nuotraukų koliažo klipas
  arba filmuota medžiaga (1–5 min.) talpinama internetinėje svetainėje www.youtube.com, o filmuotos medžiagos nuoroda išsiunčiama (kartu su registracija po įvykusios talkos).

  Registracija:
  Dalyviai, siųsdami nuotraukų koliažo klipo arba filmuotos medžiagos nuorodą iš vaizdo įrašų svetainės www.youtube.com kartu atsiunčia užpildytą elektroninę (Word formate) registracijos formą (pridedama arba atsisiunčiama iš svetainės www.naisiuvasara.lt).
  Registruojamasi po įvykusios talkos nuo kovo 10 d. iki birželio 30 d.

  Dalyviai registruojami, kad kiekvienas talkoje dalyvavęs vaikas ir mokytojas gautų prizą – specialiai konkursui išleistą CD „Gražinkime Lietuvą“, kuriame kartu su moksleiviais patriotines dainas dainuoja Saulius Bareikis, Veronika Povilionienė, Andrius Zalieska – Zala, Giedrius Arbačiauskas, Neda Malūnavičiūtė, Gediminas Storpirštis, Vidas Petkevičius, tekstus skaito aktoriai Rolandas Kazlas, Judita Urnikytė, Vytautas Taukinaitis. Prizai bus įteikti iki š. m. rugsėjo pabaigos.

   

 • Konkursai

  Kviečiame išbandyti jėgas informacinių technologijų konkursuose:

  „Olympis 2014“

  „Išmanioji diena 2014“

  „IT galvosūkiai“

  „Informikės stilius“

   

 • Legendos suvienija mus.

  Nuotraukas galite rasti čia

  Ignalinos rajono Dūkšto vidurinė mokykla jau antrą kartą pasitinka svečius iš Europos: šių metų  vasario 23-26 dienomis mokykloje viešėjo Comenius projekto „Legendos suvienija mus“ partneriai iš Vokietijos ir Portugalijos (primename, kad projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas). Draugiška, linksmai nusiteikusi 16 žmonių grupė atkeliavo į Lietuvą po kelių dienų viešnagės Latvijoje, kur juos globojo tos šalies projekto partneriai. 

  Svečius pasitiko ir visos viešnagės metu lydėjo projekto koordinatorė Lenie Drūteikienė, biologijos mokytoja Sonata Petkūnienė ir Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai: Žilvinas Puodžius,  Jurij Rybakov,  Sandra Damaškaitė,  Justinas Černiauskas,  Evelina Šakalytė,  Jurgita Mažalskytė,   Elvina Rukaitė ir  Rūta Šakalytė. Kiekvieną rytą mūsų  svečiai su juos lydinčiais Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniais ir mokytojais išvykdavo iš Ignalinos Sporto ir Pramogų centro, kuriame buvo apgyvendinti, į pažintines ekskursijas. Kadangi galimybė parodyti svečiams nuostabias Lietuvos vietas buvo labai trumpa, vos keletas dienų,  tai viešnagės programa buvo labai kruopščiai sudaryta, joje numatyta gana daug renginių. Svečiais ypač džiaugėsi jų nekantriai laukę Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai, kurie lydėdami draugus iš užsienio ir bendraudami su jais anglų kalba galėjo ne tik tobulinti užsienio kalbos vartojimo įgūdžius, bet ir realiai pajausti kitašalių kultūrą.

  Pirmą susitikimo rytą visi projekto dalyviai buvo šiltai priimti Ignalinos rajono savivaldybėje. Pažiūrėję filmą apie Ignalinos kraštą,  autobusu nuvažiavo aplankyti Ladakalnį,  Ginučius, paskui užsuko į Palūšę, apžiūrėjo medinę bažnyčią, vieną seniausių Lietuvoje. Restorane-kepykloje „Romnesa“ svečiai pirmą kartą gyvenime turėjo galimybę pabandyti kepti jiems egzotiškai atrodantį šakotį. Grįždami apsilankė Ignalinos krašto muziejuje.

  Kita diena buvo paskirta aplankyti Lietuvos sostinės Vilniaus įdomias vietas. Kadangi projekto veikla susijusi su legendomis, o Dūkšto mokyklos mokiniai interpretavo Vilniaus įkūrimo legendą, susipažinimas su sostine prasidėjo nuo Gedimino pilies. Visus labai sužavėjo įspūdingas miesto grožis. 

  Paskutinė viešnagės diena buvo paskirta susipažinti su darbine aplinka Dūkšto vidurinėje mokykloje. Čia juos pasitiko mokyklos direktorė Julija Griškienė bei mokytoja Asta Urbanaitė su mokiniais. Svečiai turėjo daug ką ir pamatyti, ir nuveikti: buvo parengtas trumpas koncertas aktų salėje, kurio metu skambėjo ir tradicinės liaudies dainos, ir šiuolaikinės estradinės, svečiai apžiūrėjo mokyklos muziejų,  atsiliepimų knygoje įrašė savo palinkėjimus. Paskui jie buvo pavaišinti mokinių paruoštais tradiciniais lietuviškais užkandžiais, kurių paskanavę  turėjo ir padirbėti – jų laukė keturios „stotelės“: pirmoje svečiai buvo mokinami tradicinių šokių, antroje linksmai sportavo, trečioje matavosi lietuviškus tautinius rūbus ir, jais apsirengę, dalyvavo fotosesijoje, o ketvirtoje kūrė draugystės medį. Ta diena buvo pati linksmiausia, nes dirbdami kartu daug juokėsi ir net nepastebėjo, kaip praskriejo laikas. Vakare buvo suorganizuotas bendras atsisveikinimo vakarėlis ir diskoteka.

  Svečių viešnage džiaugėmės ne tik mes – ir gamta lepino maloniu šiam metų laikui oru: visos dienos buvo saulėtos ir šiltos.

  Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą. Comenius paprogramė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, o šią programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

  Ignalinos r. Dūkšto vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytoja, 
  projekto koordinatorė Lietuvoje Lenie Drūteikienė

   

   

   

   

   

 • Renginys ,,Pradėk verslą"

  Mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai dalyvavo renginyje ,,Pradėk verslą", skirtą pradėti verslą iki 30 metų. Renginio metu buvo pristatyti ir dalijami Verslo pradžios krepšeliai. Renginys vyko vasario 20 d Ignalinos atominės elektrinės regiono plėtros agentūros konferencijos salėje.

 • Dūkšto vidurinė mokykla ir Kristijonas Donelaitis

  Š. m. sausio 29-ąją dieną, per trečią pamoką Dūkšto vidurinėje mokykloje vyko renginys Kristijono  Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginio tikslas – prisiminti lietuvių literatūros klasiką ir neužmiršti jo kūrybos ir svarbiausio kūrinio, pirmojo lietuviško meninio teksto  – poemos „Metai“.   

  Renginys buvo pradedamas Lietuvių kalbos  mokytojos  J. Račkauskaitės žodžiais, kurie privertė visus susikaupti. Mokytoja trumpai papasakojo apie Kristijoną Donelaitį, o platesnę informaciją pateikė  10-os klasės mokinys  Povilas Macijauskas, kuris pristatė skaidres apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą.

  Kristijonas Donelaitis parašė ne tik poemą „Metai“, bet ir nemažai pasakėčių. Vieną jų – „Pasaka apie šūdvabalį‘‘, kuri pasižymi ne tik sodria, gražia ir turtinga lietuvių kalba, bet ir šiurkščiais ar net vulgariais žodžiais.   10 – os klasės mokinei Justinai Mažalskytei skaitant šį kūrinį,  salė nenustojo kvatotis girdint smagų pasakojimą  ir pasisėmė daug energijos.

  Vienas iš svarbiausių jo kūrinių, kuris atvėrė kelią į grožinę literatūrą – tai poema „Metai‘‘ . Ji suskirstyta į 4 dalis pagal metų laikus: Pavasario linksmybės, Vasaros darbai, Rudens gėrybės  ir Žiemos rūpesčiai.  Lietuvių kalbos mokytoja Silva Žiliukienė žiūrovams įdomiai ir intriguojančiai papasakojo, kaip galėjo atsirasti viena ar kita poemos ištrauka ir  kodėl šis kūrinys toks svarbus mūsų tautai, o vyresniųjų klasių mokiniai  skaitė trumpas ištraukas iš kiekvienos poemos dalies. Smagiausia renginio dalis buvo tuomet, kai mokiniai pristatė  poemos „Metai“ ištraukos keturias eilutes, išverstas kitomis kalbomis – tai rusų, vokiečių ir anglų, o anglų kalbos mokytoja Lenie Drūteikienė jas perskaitė turkų ir totorių kalbomis. Buvo labai  įdomu išgirsti kaip jos skamba.

   

   Renginį baigė mokytoja S. Žiliukienė, kuri perskaitė  lietuviškai  keturias eilutes, kurios buvo skaitomos kitomis kalbomis. Mokiniai plojimais padėkojo renginio organizatoriams ir dalyviams bei  džiaugėsi tokiu neįprastu ir smagiu minėjimu. 

 • Betliejaus taikos ugnis

                       Betliejaus taikos ugnis - tai žmonijos brolybės, draugystės ir taikos simbolis. Simboline žvakės liepsna siekiama įžiebti taiką ir ramybę pirmiausia mūsų visų širdyse, skleidžiant ją savo šeimoje, bendruomenėje, šalyje ir visame pasaulyje.

                        Iš rankų į rankas, per visą pasaulį, perduodama ugnis neša viltį ir taiką. Akcijos tikslas - pasiekti kuo daugiau žmonių ir paskatinti kiekvieną aktyviai kurti taiką savo aplinkoje, siekti tolerancijos visoms etninėms, kultūrinėms, politinėms ar religinėms grupėms.

                        Betliejaus taikos ugnies idėja kilo 1986 m. Austrijoje socialinės paramos akcijos metu “Šviesa tamsoje”. Lietuvos skautiškų organizacijų skautai ir skautės šiame renginyje dalyvauja jau daugiau nei 10 metų.

                        Gruodžio 19 d. Taikos ugnis buvo vežama traukiniais Vilnius - Klaipėda ir Vilnius - Visaginas per visą Lietuvą ir dalijama stotelėse. Kiekvienoje stotelėje laukė ugnies nešėjai, kurie toliau skleidžia ugnį savo miestuose ir miesteliuose. Šiais metais pirmą kartą prie akcijos buvo pakviesti prisijungti ir Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai ir bendruomenė. Traukinį pasitiko grupelė mokinių, aktyvi Dūkšto krašto bendruomenės narė Veronika Aldona Bikulčienė ir mokyklos direktorė. Žibintas su simboline Betliejaus taikos ugnele buvo perduotas į bažnyčią, kur ugnelė bus saugoma ir šv. Mišių metu dalijama žmonėms.

                        Dėkoju Veronikai Aldonai Bikulčienei ir mokiniams už aktyvumą ir pagalbą organizuojant akciją mūsų miestelyje.

   

   

  Dūkšto vidurinė mokyklos direktorė Julija Griškienė

 • Kalėdinė veikla

  DĖL KALĖDINĖS VEIKLOS

  MOKYKLOJE

  Gruodžio 9 – 20 d.

   

  Eil. Nr.

  Veikla

  Data

  Atsakingi

  Pastabos

  1

  Mokyklos puošimas

  (mokyt. A. Urbanaitė paruošia schemas, išdalina kl. auklėtojams)

  9 – 13 d.

  Kl. auklėtojai

   

  2

  Kalėdinis paštas ( papuošti dėžę, pastatyti prie raštinės,  parengti skelbimus pradinėms klasėms I aukšte, 5 – 12 kl. mokiniams II aukšte)

  10 – 19 d.

  10 kl., L. Drūteikienė

   

  3

  Miuziklas „Svajonės link...“

  PUG, 1 – 4 kl. mokiniams, Visagine

  18 d., 13.00 val.

  Kl. auklėtojai

   

  4

  Kalėdinė diena

  1 – 4  kl. mokinių renginiai klasėse

  20 d.

  Kl. auklėtojai

   

  5 – 12 kl. mokinių renginys „Kaukių paradas“( kiekviena klasė pagalvoja kaip pristatys savo kaukes, tai gali būti pasakos, dainos inscenizacija kaukių madų šou) Pasirodymo trukmė iki 6 min.

   Bus apdovanojamos gražiausios, originaliausios, įdomiausios kaukės.

  Komisijoje dalyvauja dalykų mokytojai

  20 d.

  9.00 val. aktų salėje

  Kl. auklėtojai

   

  Vedantieji renginyje

  20 d.

  A. Židanavičienė

   

  Mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės Kalėdinis renginys

  20 d.

  10.30 val. aktų salėje

  L. Vaičiukėnienė

   

  Renginiai klasėse 5 – 12 kl. mokiniams

  20 d.

  Kl. auklėtojai

   

   

 • Sveikuolių sveikuoliai

                        Lapkričio 29 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko Ignalinos visuomenės sveikatos biuro organizuotas Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.

                        Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos 9-10 klasių komanda pavadinimu ,,Jėga“. Įžanga į konkursą buvo aerobinis šokis ,,zumba“. Po jo atlikome teorinių žinių patikrinimo bei judėjimo užduotis. Nors mes į II-ąjį etapą nepatekome, grįžome su gera nuotaika ir įgiję naujų žinių apie sveikatą.

  (nuotraukos čia)

   Evelina Šakalytė

   

  9 klasės mokinė

 • Pedagoginė stažuotė Slovėnijoje

  Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą  „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, kodas VPI-2.2-ŠMM-02-V-01-009, 2013 m. lapkričio 18- 22 dienomis organizavo pedagogų stažuotę į Slovėniją. Į ją buvo pakviesti tik 12 mokytojų iš visos Lietuvos. Tada buvo suformuota  „Lyderystės ekspertų grupė“ į kurią buvau atrinkta ir aš, kaip atitinkanti šiai grupei keliamus aukštus reikalavimus.

 • Baigėsi dešimtasis Bebro konkursas

  Šių metų lapkričio 12-15 dienomis mūsų mokykloje vyko dešimtasis  IT konkursas „Bebras“. 

  „Bebras“ – kasmetinis tarptautinis informatikos ir informacinių technologijų konkursas, vykstantis daugiau nei 25-iose pasaulio šalyse, kuriame gali dalyvauti 3-12 kl. mokiniai. Konkurso  užduotys yra trijų lygių, visos pateiktos kūrybiškai. Tenka stipriai pasukti galvelę, kol rasi teisingą užduoties atsakymą. Jos ugdo mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir loginę mąstyseną.

  Mūsų mokiniai pasirodė gerai, iš senjorų geriausiai sekėsi Žilvinui Puodžiui, kuris užėmė 11 vietą Lietuvoje (savo klasėje), taip pat Laurynas Develis ir Karolis Alejūnas, kurie pateko į geriausių 50-ą. Iš benjaminų geriausiai sekėsi Mariui Griškiui, kuris Ignalinos rajone surinko daugiausiai taškų. 

  Kiekvienas dalyvis detaliuosius rezultatus gali pamatyti prisijungęs prie savo „Bebro varžybų lauko“ adresu lt.bebras.lt.

 • Praturtinkime bibliotekas – padovanokime naujų knygų!

  Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Visi kartu pasirūpinkime, kad šių bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.

  „Šalies bibliotekos puoselėja meilę knygai visoje Lietuvoje ir yra svarbūs kultūros židiniai, sutelkiantys bendruomenę, skatinantys skaityti ir branginti gimtąjį žodį. Per šias Kalėdas visi kartu galime praturtinti mūsų bibliotekas ir padovanoti joms naujų knygų!“ – kviečia Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 • Prieš 25-erius metus lietuvių kalba tapo valstybine!

  Mieli moksleiviai, Mokyklos bendruomenės atstovai, 

  lapkričio 18-ąją sukanka 25-eri metai, kai 1988 m. lapkričio 18 d. Sąjūdžio iniciatyva atkurtas lietuvių kalbos kaip valstybinės statusas. Tai buvo reikšmingas žingsnis Lietuvos nepriklausomybės link. Prieš 25 metus iškovota, kad tik lietuvių kalba būtų vartojama valstybės, švietimo, kultūros, mokslo įstaigose, visose įmonėse ir organizacijose.

 • Kastų prezentacija

  Mūsų mokykloje lankėsi Linas Mikalainis, kuris pristatė projektą ,,Kurk savo ateitį". Šis projektas suteikia žinių apie galimybes studijuoti Europos Sąjungoje.

  Karjeros koordinatorė A. Židanavičienė

 • Nacionalinė karjeros savaitė

  Lapkričio 11-15 d. paskelbta Nacionalinė karjeros savaitė, kurios metu moksleiviai turėjo puikią galimybę sužinoti, kaip greičiau integruotis į darbo rinką, ugdyti gebėjimus, reikalingi joje konkuruoti. Vykdant projektą mūsų mokykloje lankėsi Visagino Jaunimo darbo centro vyr. specialistė Jelena Plešak. Susitikime buvo kalbėta apie sėkmingą karjerą. Dalyvavo 11-12 kl. mokiniai. Susitikimo metu buvo aktyviai diskutuojama apie tai, ko reikia darbo rinkai, ką jaunuoliai gali, ko nori. Buvo pateikta išsami informacija apie įsidarbinimo galimyves, apie paklausias profesijas bei situaciją darbo rinkoje. Mokiniai dalyvavo anketinėje apklausoje ,,Kokio tipo žmogus esi?".

  Jaunimo darbo centras visuomet pasiruošęs padėti tiems, kurie neapsisprendžia, kaip lengviau vertėtų pradėti savo karjeros kelią: jaunuoliams bus suteikta profesionali pagalba dėl profesijos pasirinkimo.

  Lapkričio 15 d. į mokyklą atvyko medicinos darbuotoja Danutė Šileikienė, kuri 1- 5 kl. mokinius supažindino su mediko profesija. Mažiesiems kilo nemažai klausimų, vyko diskusija, mokiniai išsakė savo svajones, diskutavo apie mėgstamą veiklą. Mūsų mokyklos direktorė Julija Griškienė supažindino mokinius su pedagogo profesija, atsakė į mokinių klausimus.

  Elinga Čeikauskaite
  Ugdymo karjeros koordinatorė Anastazija Židanavičienė

   

 • DEŠIMTASIS BEBRO KONKURSAS

  DEŠIMTASIS BEBRO KONKURSAS
  LAPKRIČIO 11-14 IR 19 DIENOMIS

   Šiemet BEBRUI sukanka 10 metukų! Kaip ir kasmet lauksime aktyviųjų dalyvių iš visos Lietuvos. Pernai pasiteisinusi idėja vykdyti konkursą ir 3-4 klasių mokiniams (Mažyliams) tęsiama ir šiemet. 

  Datos
  Senjorai (11-12 kl.) - lapkričio 11 d.
  Juniorai (9-10 kl.) - lapkričio 12 d.
  Kadetai (7-8 kl.) - lapkričio 13 d.
  Benjaminai (5-6 kl.) - lapkričio 14 d.
  Mažyliai (3-4 kl.) - lapkričio 19 d.

  SVARBU:
  1. Visas datas ir kitą svarbią informaciją rasite VYKDYMO TVARKOJE.
  2. O naujiems konkurso vykdytojams - mokytojams - primename, kad turite prisiregistruoti ir atsiųsti mums Naujo vykdytojo paraišką (įdėmiai perskaitykite REGISTRACIJĄ)

  Na o smagias užduotis varžyboms kaip visuomet kūrė ekspertai, mokytojai ir IT entuziastai iš daugelio užsienio šalių. Šiemet tarptautiniame Bebro kūrybiniame seminare susirinko atstovai iš 30 šalių.

 • Šeštokų išvyka

  Spalio 17 d. į Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių sugužėjo Dūkšto vidurinės mokyklos šeštokai. Mokiniai atvyko į mokymus  „Įdomius dalykus kuriu tuo, ką po ranka turiu“ (lektorius Donatas Kubilius VŠĮ „Skaitmeninių bendruomenių link“, kurie organizuojami Ignalinos viešajai bibliotekai kartu su kolegomis iš kaimyninių rajonų (Anykščių, Molėtų, Utenos, Visagino ir Zarasų) vykdant projektą „Efektyvus technologijų naudojimas: neatrastos galimybės mokymuisi, laisvalaikiui ir kūrybai“.

 • Viktorina „Kodėl man naudingas sveikatos draudimas?“

   Spalio 14–27 d. Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) skelbia viktoriną „Kodėl man naudingas sveikatos draudimas?“ ir kviečia joje dalyvauti Panevėžio TLK veiklos zonos (Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Visagino, Ignalinos, Anykščių, Molėtų ir Zarasų miestų bei rajonų) 10–12 klasių (2–4 gimnazijų klasių) moksleivius. Viktorina skelbiama trečius metus iš eilės. Jos tikslas – skatinti vyresniųjų klasių mokinius domėtis privalomuoju sveikatos draudimu ir jiems aktualiomis ligonių kasų teikiamomis paslaugomis.
   
        Viktorinos taisyklės ir 20 viktorinos klausimų nuo spalio 14 d. skelbiama Panevėžio TLK interneto svetainėje. Į juos internetu galima atsakyti dvi savaites (iki spalio 27 d.). Visi teisingai atsakiusieji bus apdovanojami.
 • Iššūkis

  Nuo šių mokslo metų pradžios penktokai, šeštokai ir septintokai kviečiami žaisti kompiuterinį žaidimą IŠŠŪKIS Dūkšto vidurinėje mokykloje.

  Žaidimą galima žaisti bibliotekoje ar savo mokykloje:

  Kodėl verta žaisti?


  Šis žaidimas tai iššūkis Tau. Žaisk ir įgyk naujų žinių, įrodyk sau ir kitiems, kad esi kantrus, žingeidus, sugebi pasiekti puikių rezultatų, gero draugų ir mokytojų įvertinimo.

 • Comenius projektas. Kelionė į Miuncheną

  Šiais metais, rugsėjo mėnesį, nuo 22 iki 26 dienos, Vokietijoje, Bavarijoje,  Fiurstenfeldbruko mieste, buvo susitikę Europos sąjungos finansuojamame, švietimo mainų paramos fondo rengiamame Comenius programos daugiašalių mokyklų partnerystės projekte „The legend unite us“, („Legendos suvienija mus“), dalyvaujančių šalių atstovai. Iš Dūkšto vidurinės mokyklos į susitikimą buvo nuvykusios mokytojos Lenie Drūteikienė ir Silva Žiliukienė.

  Susitikimo metu buvo tariamasi, kaip galėtų glaudžiau bendradarbiauti projekto dalyviai. Buvo aptarta, kaip vyko projektas pirmus metus: kiekvienos šalies atstovai papasakojo, ką nuveikė jų grupė. Pažymėta, kad svarbu tai, jog projekto dalyviai kiekvieno susitikimo metu kartu padaro kažką konkretaus, pavyzdžiui, susitikime Ispanijoje mokiniai iš įvairių daiktų, kuriuos jie atsivežė, sukonstravo Ispanijos simbolį – gaidį. Buvo  numatyti ir ateities darbai.

  Susitikimą organizavo, svečius labai šiltai priėmė ir nuolat globojo ponia Dorotėja. Susitimą organizuoti padėjo Ferdinando fon Milerio realinės mokyklos direktorius ir mokytojai.

  Svečiai buvo nuvykę į Fiurstenfeldbruko apskrities centrą, susipažino su ekonomikos ir kultūros plėtros tendencijomis, švietimo vystymo gairėmis.

  Ypač turiningai buvo organizuotas laisvalaikis: išvykos į Miuncheną metu dalyviai apžiūrėjo šio miesto įžymybes. Ilgam įstrigo į atmintį Oktoberfesto šventė: daugybė įvairiausių atrakcijonų vaikams ir suaugusiems, galimybė linksmai praleisti laiką, pabendrauti, šventės dalyvių draugiškumas, nuoširdus bendravimas ir rūpestingai organizuoti renginiai – buvo jaučiama, kad rūpinamasi  visų į šventę atvykusiųjų poreikiais.

  Neišdildomą įspūdį paliko išvyka į kalnus. Bavarijos valdovo Liudviko II, dėl romantiškos aistros menui įėjusio į istoriją „pasakų karaliaus“ pravarde, Linderhofo pilis pritrenkė prabanga ir puošnumu. Ypač nustebino grota kalno oloje, kur buvo įrengta operos salė –  joje Liudvikas II klausydavosi muzikos (dažniausiai jo garbinamo R. Vagnerio kūrinių).

  Keturios susitiko dienos skriete praskriejo, palikdamos šiltus atsiminimus apie draugišką, nuoširdų bendravimą su projekto partneriais ir be galo gražią Bavariją.

  (nuotraukos čia)

   Dūkšto vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Silva Žiliukienė

   

 • Žaidimas Pažink Europa

  Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje moksleivius kviečia į virtualų orientacinį žaidimą. Jo dalyviai turės pagal užuominas surasti atsakymus į pateiktus klausimus įvairiose interneto erdvėse.

  Dalyviai galės ne tik laimėti prizų, bet ir sužinoti apie įvairias jaunimo galimybes. Užduotys ves į jaunimui skirtas interneto svetaines, filmukus „Youtube“  kanale, žinutes „Facebook“ socialiniame tinkle. 

  Žaidimo laimėtojai pasidalins 83 prizus - metinius kino teatro abonementus, stalo žaidimus „EurOpa“, USB atmintines ir kitus. 

  Žaidimas prasideda rugsėjo 19 d.

  Daugiau informacijos apie registraciją ir žaidimo eigą pateikiama portale www.pazinkeuropa.lt

 • Rugsėjo 1-oji

  Ruduo... Skaisčios ir didelės rugsėjo žvaigždės, miškais ir paupiais braidantis rūkas, kaip ir sidabrinių voratinklių raštai ryto rasos išpraustose žolėse - tai dar vienas nužydėjusios vasaros šypsnys.

   

  Rugsėjo 2 d. 10.00 val. Dūkšto vidurinėje mokykloje vyks 

  Mokslo ir žinių šventė 

  Mokyklos administracija

   

  Mokyklinis autobusas vyks šiuo maršrutu: 

  Simaniškės                          8.58 

  Ažėnai                                 9.00 

  Žalioji                                  9.01 

  Vardžiukiemis                      9.02 

  Ligūnai                                9.12 

  Dūkštas                               9.17 

  Beržininkai                           9.27 

  Rojus                                  9.30 

  Kaniūkai                              9.35 

  Dūkštas                               9.40 

  Kaniūkai                              9.45

   

   

   

 • DĖMESIO!

   

                2013 m. liepos  5 – 8 d. į Dūkšto vidurinę mokyklą ir Dūkšto miestelį atvyksta  Architektūros [vaikų] fondo “Keliaujančios architektūros dirbtuvės” . Dirbtuvių organizatoriai kviečia jaunuosius savanorius, kurie užsirašėte pavasarį pas pavaduotoją G. Sobčikienę,   ir kitus kūrybingus žmones susirinkti mokykloje liepos 5 d. (penktadienį) 18 val. Susitikimo metu bus aptarta tolimesnė  veikla. Tris dienas, kol veiks stovykla, savanoriai bus maitinami mokyklos valgykloje nemokamai (tik pietūs). Jūs atsinešate sau pagerti ir  papildomai maisto.

                “Keliaujančių architektūros dirbtuvių” tikslas - skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais. Maloniai visų laukiame.

   

   

   

  Pavaduotoja G. Sobčikienė

   

 • Kviečiame dalyvauti ISM Vasaros mokykloje!

  Kviečiame dalyvauti ISM Vasaros mokykloje!

  ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia Lietuvos moksleivius dalyvauti ISM Vasaros mokykloje. Šiais metais vasaros mokykloje visą dėmesį skirsime asmenybės ugdymui bei lavinimui gebėjimų, padedančių dirbti komandoje.

   

  ISM Vasaros mokykla bus padalinta į dvi dalis: pirmąją dieną moksleiviai gilinsis į komandinio darbo subtilybes, o įgytas teorines pritaikys praktikoje, atlikdami praktines užduoties. Antrąją dieną skirsime individualiam  lavinimui, apžvelgsime įvairias saviugdos metodikas, bandysime atrasti kokų savybių žmoguje ieško darbdavys ir kaip reikėtų tinkamai save reprezentuoti.

   

  ISM Vasaros mokykla vyks:

  -liepos 2-3 dienomis Kaune

  -liepos 4-5 dienomis Vilniuje

   

  Daugiau informacijos: http://www.ism.lt/vasarosmokykla2013; registracija iki birželio 26 dienos.

   

   

 • Paskutinio skambučio šventė

   

  Pažvelk į šią dieną:

  joje telpa visas gyvenimas,

  nuostabus ir nepakartojamas.

  Joje telpa visa mūsų būties įvairovė:

  augimo laimė, šlovingi darbai, grožio didybė.

  Iš vakarykštės dienos liko tik prisiminimas,

  o rytojus tebėra svajonė.

   

   

  Dėmesio,

  kviečiame į

   

  Paskutinio skambučio šventę,

   

  kuri vyks 2013 m. gegužės 30 d.

  11.00 val. – šventė mokyklos aktų salėje;

  12.00 val. – paskutinė pamoka su klasės auklėtoja.

   

   

   

   

    

  Šventės organizatoriai - vienuoliktokai

   

 • Keliaujančios architektūros dirbtuvės 2013

                       Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mo­kyk­la atrinkta dalyvauti „Ar­chi­tek­tū­ros vai­kų fon­do“ edu­ka­ci­niame pro­jek­te „Ke­liau­jan­čios ar­chi­tek­tū­ros dirbtuvės 2013”. Kaip in­for­muo­ja „Ar­chi­tek­tū­ros vai­kų fon­das“, mies­te­lius pro­jek­tui or­ga­ni­za­to­riai at­rin­ko pa­gal bend­ruo­me­nių pa­teik­tas an­ke­tas. Iš 86 fon­dui pa­teik­tų an­ke­tų at­rink­ta 16 mies­te­lių Lie­tu­vo­je: Al­sė­džiai, Kal­viai, Kriok­liau­kis, Mie­gė­nai, Mi­la­šai­čiai, Ne­mu­nė­lio Rad­vi­liš­kis, Pa­gi­riai, Pa­lo­nai, Pa­ne­mu­nė­lio ge­le­žin­ke­lio sto­tis, Skirs­ne­mu­nė, Te­ne­niai, Vie­čiū­nai, Vi­ša­kio Rū­da, Ža­dei­ko­niai, Žel­va, tarp jų – ir Dūkštas.

 • Akcija DAROM

  2013-aisiais metais gegužės 10 dieną vyko akcija „Darom“. Tai visuotinio apsitvarkymo akcija. Ji prasidėjo 9.00 val. ryte, kai Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai bei mokytojai išėjo tvarkyti miestelio apylinkių.

  Mokiniai ir mokytojai pasiskirstė kas ką tvarkys – kiekviena klasė tvarkė skirtingas vietas. 1-3 klasių mokiniai tvarkė kelią nuo mokyklos iki gaisrinės, o 9-12 – Persveto ežero pakrantę. Buvo tvarkomos ir tokios teritorijos kaip: kelias nuo mokyklos iki gaisrinės, šlaitas esantis už mokyklos, malkų teritorija.

  Visi akcijos dalyviai buvo patenkinti savo darbu, kadangi jie žinojo, kad taip padeda gamtai, mūsų aplinka atrodo gražesnė ir yra mieliau joje gyventi.

 • K V I E T I M A S

  Asociacija „Langas į ateitį“, bendradarbiaudama su bendrove „Microsoft“ š.m. gegužės 21 d., antradienį, 10 val. rengia tiesioginę interaktyvią e. pamoką „Informacinės technologijos – Tavo rytdienai“, skirtą vyresniųjų klasių moksleiviams.

   

   

  Šia pamoka siekiama paskatinti jaunimą domėtis Lietuvos darbo rinkos poreikiais, suprasti šiuolaikinių technologijų svarbą renkantis ateities karjerą. Tiesioginės transliacijos metu jaunuoliai sužinos, kokių įgūdžių jiems prireiks, kad galėtų tvirčiau jaustis renkantis studijas, profesiją ir darbą. Lektoriai papasakos, kaip susikurti darbdaviams patrauklų įvaizdį internete, socialiniuose tinkluose.

   

  E. pamoka „Informacinės technologijos – Tavo rytdienai“ bus transliuojama iš „Microsoft“ būstinės Vilniuje. Jos metu moksleiviai galės užduoti klausimų lektoriams, įdomiausiai paklausę moksleiviai bus apdovanoti šauniais prizais!

   

  Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų mokyklos moksleivius prisijungti prie e. pamokos stebėtojų gegužės 21 d. 10 val. šiuo adresu: https://vips.liedm.lt/konferencija/epamoka1

   

  E. pamokos trukmė – 45 min.

   

  Į e. pamokos stebėtojų gretas būtina registruotis čia: http://www.epilietis.eu/index.php/registracija-i-e-paskaita .

   

  Telefonai pasiteirauti: 8 5 2397813, 8 616 04549.

   

  Laukiame Jūsų prisijungiant!

 • Chemija visur

                       Kaip ir kiekvienais metais visų rajono mokyklų aštuntokai susirenka į cheminį renginį, kuriame komandos kovoja dėl nugalėtojų taurės. Taigi šį ketvirtadienį, balandžio 11 dieną visi susirinko į Dūkšto vidurinę mokyklą.

                       Kadangi prieš tai jau dvejus metus iš eilės šį konkursą laimėjo Dūkšto vidurinės mokyklos komanda, šiemet konkursas vėl vyko mūsų mokykloje. Konkurse dalyvavo penkios komandos: Didžiasalio ,,Ryto“ vidurinė mokykla, Vidiškių gimnazija, Naujojo Daugėliškio vidurinė mokykla, Česlovo Kudabos pagrindinė mokykla ir mes, šeimininkai, Dūkšto vidurinė mokykla. Kartu su jais atvyko ir konkurso organizatorė, Ignalinos gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Laimutė Šimonienė, bei garbūs renginio vertintojai – komisija. Užduotys, kurias teko atlikti mus tikrai įtikino, kad chemija yra visur. Ji aplink mus.

 • Atvirų durų savaitė

   Š. m. balandžio 15 – 16 d. mokinių tėveliams mokykloje bus organizuojama Atvirų durų savaitė „Tėvai mokykloje“: jūs galėsite dalyvauti pamokose, padėti organizuoti užklasinę veiklą, pabendrauti su klasės auklėtojais, dalykų mokytojais, pasivaikščioti po mokyklą. Galite pasiūlyti, kuo galėtumėte prisijungti prie organizuojamos veiklos. Skambinkite klasės auklėtojams arba administracijai tel. 8 386 51175.

   Mokyklos administracija

 • Sveikatingumo renginys

                       Balandžio 10 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo organizuotas sveikatingumo renginys, skirtas Pasaulinei dienai paminėti bei propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėjas. Renginio metu visos rajono mokyklos pristatėme vykdomas sveikatą stiprinančias veiklas. Mokykla pristatė skaidres, kuriose atsispindėjo įvairios sveikatinimo veiklos {youtube}DvfYKf47uOk{/youtube}

                Devintokė Jurga, bei dešimtokės Gabrielė, Brigita, Sandira ir Iveta  kvietė visus dalyvius kartu pajudėti sportinio šokio ritmu.

                       Visuomenės sveikatos biuro padėka ir atminimo dovanėlė buvo įteikta pasižymėjusiam sveikatinimo veikloje bei nuoširdžiai dirbančiam su mokiniais kūno kultūros mokytojui Fernandui Juchnevičiui.

   

 • Vaikų Velykėlės 2013

                       Balandžio 8 d. mokykloje  vyko mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams  ir 1 – 5 klasių mokiniams skirtas renginys – piešinių konkursas „Vaikų Velykėlės 2013“. Šį konkursą organizuoja  Naisių vasaros.  Tai renginys, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą ir bendrumo dvasia sujungiantis visus mokinius į bendrą veiklą.

                       Pradinių klasių mokytojos paruošė koridoriuje  ištemptas virves ir spalvingas juosteles, su kuriomis  šventės metu buvo pritvirtinti vaikų piešiniai, taip padarant senovinių margučių galeriją.
                       Pradinukai renginio metu piešė ir margino  margučius naudojant tradicinius, senovinius raštus (apie tai jie buvo supažindinti per pasaulio pažinimo, technologijų ir dailės pamokas). Šventės metu mokytojos su mokiniais buvo pasiruošę kiaušinių trafaretus, juos margino ir klijavo ant didelio formato kiaušinių.  Visus savo meno kūrinius sudėjo į ratelius ir papuošė savo koridoriaus sieną. Vėliau vyko foto sesija.

                       Už aktyvią veiklą, kūrybingumą ir įdomius bei spalvingus piešinius visi vaikai  buvo apdovanoti kompaktiniais diskais su Vytauto V. Landsbergio jaunesniojo dainomis ir pasakomis.
                       Mokiniai klasėse žaidė velykinius žaidimus, dainavo daineles, klausėsi naujų dainų iš dovanotų diskų.

 • Dėmesio prašo "Žemės valanda"

  Kovo 23 d., šeštadienį, pasaulį apskries didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška geros valios iniciatyva – Žemės valanda. 20:30 val. vietos laiku viso pasaulio žmonės, verslo organizacijos ir vyriausybės jau septintus metus iš eilės bus pakviestos vienai valandai išjungti šviesas ir leisti Žemei atsikvėpti.

 • Kovo 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinėje mokykloje įvyko 6-8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiada. Dalyvavo 34 jaunieji matematikai. 6 klasių tarpe I vietą užėmė Andrius Martinkėnas, Vidiškių gimnazija(mokytoja Irena Doviakovskienė)

  Kovo 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinėje mokykloje įvyko 6-8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiada. Dalyvavo 34 jaunieji matematikai.

  6 klasių tarpe I vietą užėmė Andrius Martinkėnas, Vidiškių gimnazija(mokytoja Irena Doviakovskienė), 7 klasių tarpe I vietą užėmė Lukas Zabulis, Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinė mokykla (mokytoja Ona Šaučiulienė), o 8 klasių tarpe geriausiai pasisekė Vaidotui Seliukui, Inai Panavaitei, Didžiasalio „Ryto“ vidurinė mokykla (mokytoja Aldona Savickienė) ir Evelinai Šakalytei, Dūkšto vidurinė mokykla (mokytoja Natalija Skunčikienė).

 • Vaikų finansinio švietimo diena

  Kovo 15 d. visame pasaulyje minima Vaikų finansinio švietimo diena. Lietuvos bankui prisijungus prie Tarptautinės vaikų ir jaunimo finansų organizacijos, pirmąkart ši diena bus švenčiama ir Lietuvoje. Šią dieną šalies finansų įstaigos atvers duris moksleiviams. Daugiau informacijos - http://www.lb.lt/vaiku_finansinio_rastingumo_diena

 • Atostogos 6-12 klasėms

  Vasario 18-19 dienomis bus atostogos 6-12 klasių mokiniams. Į mokyklą jiems reikia eiti trečiadienį. Gerai ir turiningai praleiskite šias dienas!

 • Prezidentė sveikinimas

 • Ministro sveikinimas vasario 16-osios proga

  Mieli mokytojai, mokiniai, tėvai, 

  Prieš 95-erius metus Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai ryžtingai paskelbė atstatantys nepriklausomą, demokratiškai tvarkomą Lietuvos valstybę. Trumpa jos istorija buvo kupina ir džiugių, ir skausmingų, dramatiškų įvykių. Bet nepaisant visų istorinių pervartų, šiandien mes vėl esame pasaulio žemėlapyje. 

  Didžiuokimės būdami šios mažos, bet tvirtos valstybės piliečiai. Atrasdami stiprybę jos šimtmečius siekiančiose ištakose, prisimindami istorinių pergalių ir pralaimėjimų pamokas, toliau kurkime valstybę: mokydamiesi, studijuodami, dirbdami, gerbdami ir mylėdami savo šalį. 

  Gražios, prasmingos Vasario 16-osios šventės! 

  prof. Dainius Pavalkis

  Švietimo ir mokslo ministras

   

   

   

 • Papildomos atsotogos

  Primename, kad vasario 11 -15 dienomis bus papildomos atostogos 1-5 klasėsms. Jiems į mokyklą reikia ateiti vasario 18 diena. Gerų atostogų!

 • Informacija

  Informuojame, kad Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo 2013 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. SV-1 „Dėl Ignalinos rajono bazinės mokyklos paskyrimo Ignalinos gimnazijoje“ paskirta Ignalinos rajono bazinė mokykla Ignalinos gimnazijoje. Kviečiame suinteresuotus asmenis ir 2012-2013 mokslo metais kreiptis į šią ugdymo įstaigą.

   

 • Sveikinimai

  Kalėdos – stebuklų metas.
  Tekrinta baltos snaigės, atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą.
  Tekrykštauja sniego jūroje linksmi ir laimingi vaikai, priversdami mus pagalvoti, kad vis dėlto gyventi norisi.
  Tesiaučia pūga, pasėdama kiekvieno namuose santarvę ir gerumą.
  Tedovanoja Jums Kalėdų Senelis džiaugsmą glėbiais, sveikatą maišais, o liūdesiui lai nepalieka vietos.

 • Informatikos olimpiada

  Rugsėjo 14 dieną vyko rajoninė informatikos olimpiada, kurioje mūsų mokyklos 12-os klasės mokinys Mindaugas Mažalskis užėmė II-ąją vieta ir dalyvaus sekančiame etape. Sveikiname ir linkime sėkmės!

 • ,,Išmok plaukti 2“

                    2012 metais, 12 mėnesį, 12 valandą 3 – 4 klasių mokiniai vyko į Ignalinos rajono baseiną. Mokiniai dalyvavo projekte ,,Išmok plaukti 2“. Du mėnesius mūsų  trečiokai ir ketvirtokai buvo mokomi plaukimo pagrindų. Kiekvieną trečiadienį mokyklinis autobusas saugiai nuveždavo ir parveždavo vaikus. Todėl trečiadienis pradinukų buvo labai laukiamas. Šiuo projektu liko patenkinti ir mokinių tėveliai. Šventinį trečiadienį mokiniai pademonstravo mokytojams, tėveliams, šventės svečiams savo sugebėjimus plaukimo takeliuose. Stengėsi visi vaikai, tačiau didžiausią pažangą padarė Andželika Skarudinaitė, Edvardas Libako ir Oleg Smoliar. Visiems mokiniams  buvo įteikti padėkos raštai ir padovanotos Ilonos Juditos Zuozienės  knygelės „Būk saugus vandenyje“.

 • Jaunųjų talentų konkursas

                       Jaunųjų talentų konkursas Ignalinos rajone organizuojamas jau tryliktus metus. Kiekvienais metais šiame renginyje dalyvauja ir mūsų mokykla. Vertinimo komisijai šiais mokslo metais buvo pateikti dešimtoko Žilvino Puodžiaus ir vienuoliktoko Karolio Alėjūno veiklos aprašai. Rajono vertinimo komisijos sprendimu į šventę buvo pakviestas ir apdovanotas Žilvinas Puodžius. Namo jis parsivežė išminties simbolį – pelėdžiuko statulėlę, savivaldybės padėkos raštą ir 2013 – ųjų metų simbolio , gyvatės, giminaitį – šimtakojį. Linkime Žilvinui sėkmės. Po apdovanojimų jauniesiems talentams,  mokytojams, svečiams  spektaklį „Vėtrų karalienė" dovanojo Utenos teatras „Zuikis puikis".

 • Padėka

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Kalėdinė šventė

  2012 m. gruodžio 21  d. mokykloje vyks Kalėdinė šventė

  Renginio programa

  PUG, 1 – 4  klasės

  Eil. Nr.

  Veikla

  Laikas

  1

  Kalėdų pasaka

  Klasių pasirodymas aktų salėje

  9.00 – 10.00 val.

  2

  Kaukių paradas. Gražiausios kaukės rinkimai. (Bus renkamos 6 gražiausios kaukės). Paradas vyks pradinių klasių koridoriuje.

  10.00

  3

  Laimės šulinys. 40 kab.

  Po kaukių parado

  4

  Veikla klasėse

   

   Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė

 • Sveikiname

  Ignalinos rajono mokinių parlamento prezidentu, Lietuvos mokinių parlamento nariu išrinktas mūsų mokyklos mokinys Karolis Alėjūnas.

 • Civilinė sauga

  EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ VALDYMO PLANAS (atsisiųsti .doc)

  IGNALINOS RAJONO
  DŪKŠTO VIDURINĖS MOKYKLOS DIREKTORIUS

   

  ĮSAKYMAS
  Dėl civilinės saugos  ekstremaliŲJŲ Situacijų VALDYMO plano patvirtinimO

  2012  m. balandžio  20 d. Nr. V-77
  Dūkštas

                        Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo (Žin., 1998, Nr. 115-3230, 2009, Nr. 159-7207) 16 straipsnio 9 punkto reikalavimais:

                       1. T v i r t i n u  Civilinės saugos  ekstremaliųjų  situacijų valdymo planą.
                       2. N u r o d a u  Civilinės saugos organizatoriui Viktorui Truchinui organizuoti šio plano įgyvendinimą, vykdymo  priežiūrą ir taisymą.

  Direktorė                                                             Julija Griškienė

 • „LabasEKO“

  Projektas „Nacionalinė visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką programa “Labas
  EKO” mūsų mokyklą aplankė 2012-11-22 su nemokamu šmaikščiu spektakliu apie aplinkai draugišką
  gyvenimo būdą.

  Po Lietuvos miestus keliaujantis „Labas EKO“ „žalių“ pasakojimų teatras smagiai netradicine pamoka spektaklio forma papasakojo vaikams apie:

  • aplinkos oro kokybę, šiltnamio efektą, oro pernašas;
  • vandens išteklių naudojimą ir vandens kokybės gerinimą;
  • priešgaisrinę miškų apsaugą;
  • biologinę įvairovę;
  • aplinkai palankų gyvenimo būdą;
  • saugomų teritorijų svarbą;
  • vandens ekosistemų įvairovę ir biologinį produktyvumą;
  • miškingumo didinimo programą ir jos rezultatus.

  Interaktyvi pamoka padėjo vaikams susipažinti su vertomis žinoti aplinkosaugos problemomis, kurioms mokymosi programose gali ne visada pakakti dėmesio

  Taip pat apsilankyk www.labaseko.lt

 • Mokyklinė informatikos olimpiada

  Lapkričio 23 dieną vyks 7-12 klasių mokyklinė Informatikos olimpiada. Norinčius dalyvauti - registruokitės pas IT mokytoją.

 • IT konkursas Bebras

  Konkursas 5-12 klasėse vyko šiomis dienomis:

  • Senjorai- lapkričio 12 d.,
  • Juniorai - lapkričio 13 d.,
  • Kadetai - lapkričio 14 d.,
  • Benjaminai - lapkričio 15 d..

  Mokiniai pasirodė neblogai, o vienuoliktos klasės mokiniai Karolis Alėjūnas ir Anton Kovaliauskas pateko į Lietuvos geriausių 50-uką savo grupėje.

 • Vaiko teisių apsaugos savaitė

  Vaiko teisių apsaugos savaitė
  2012 m. lapkričio 19 – 23  d.
  Savaitės veikla 

  Eil. Nr.

  Veikla

  Laikas

  Klasės

  Atsakingi

  1

  Pokalbiai klasėse apie mokinių teises ir pareigas

  Kl. valandėlių metu

  1 – 12 kl.

  Kl. auklėtojai,
  A. Kirkila

  2

  Mokinių, tėvų ir mokytojų tarpusavio santykių palaikymas 7 ir 10 klasėse

  19 – 22 d.

  7,10 kl.

  J. Račkauskaitė,
  J. Ragauskienė

  3

  Pasipuoškime draugystės gėle

  Gėlės bus paruoštos

  20 d.

  1 – 6 kl.

  Kl. auklėtojai

  4

  Anketos „Mano laisvalaikis“ pristatymas. Stendinė medžiaga

  21 d.

  5 – 10 kl.

  G. Sobčikienė, A. Kirkila

  5

  „Labas EKO“ „žalių“ pasakojimų teatras. Aktų salėje

  22 d.

  1 – 6 kl.

  Kl. auklėtojai, G. Sobčikienė

  6

  Literatūrinė kompozicija „Diena su Maironiu“. Aktų salėje

  23 d.

  10.30 – 11.00

  7 – 12 kl.

  S. Žiliukienė. P. Mikštas,
  kl. auklėtojai

  7

  Filmo peržiūra

  23 d.

  7 – 12 kl.

  G. Sobčikienė

   

 • Lietuvos Mokinių Parlamentas

  Mūsų mokyklos rinkimus  Lietuvos Mokinių Parlamentą laimėjo
  Karolis Alėjūnas
  Sveikiname!

  Balsavimo rezultatai:

  1. Karolis Alėjūnas - 34 balsai

  2. Žilvinas Puodžius - 30 balsai

  3. Jurgita Mažalskytė - 19 balsai.

 • Tolerancijos ir sporto diena mokykloje

  2012 m. lapkričio 16 d. mokykloje vyks Tolerancijos ir sporto diena
  Renginio programa  

  Eil. Nr.

  Veikla

  Laikas

  Klasės

  Atsakingi

  1

  Tolerancijos skėčio idėja: skėčius ruošiate pagal padalintą pilietinės iniciatyvos aprašymą. Lapai išdalinti klasių auklėtojams. Skėčių skaičius neribojamas.

  1 pamoka

  PUG, 1 – 12 kl.

  Kl. auklėtojai

  2

  Skėčių pristatymas šventinėje eisenoje sporto salėje.

  2 pamokos pradžia

  1 – 12 kl.

  Kl. auklėtojai, A.Skunčikas, F.Juchnevičius

  3

  Sportinės rungtys. Pagal atskirą planą. Bus išdalintos programos  kl. auklėtojams

  2 – 3 pamokos

  5 – 12 kl.

  5 – 12 kl. auklėtojai, A.Skunčikas, F.Juchnevičius

  4

  Sportinės rungtys, judrūs žaidimai, stalo žaidimai pradinių klasių koridoriuje, klasėse. Piešiniai apie sveiką gyvenimo būdą (1 – 3 kl.). Pokalbiai, filmukų apie sportą  peržiūra aktų salėje.

  2 – 4 pamokos

  1 – 4 kl.

  1 – 4 kl. auklėtojos

  5

  Rinkimai į mokinių parlamentą (diskotekų salėje). Veikla klasėse.

  4 pamoka

  5 – 12 kl.

  Mokinių taryba, kl. auklėtojai

  6.

  Č. Kudabos pagrindinės mokyklos teatro „Iki“ spektaklis pagal E. Aleknaitės pjesę „Žiebtuvėlis“ rež. J. Narbutaitienė

  Dūkšto kultūros centre

  13 val.

  1 – 12 kl.

  Dalyvauja mokiniai ir mokytojai

   

 • Literatūrinė kompozicija

  Lapkričio 14 d. Maironio 150 – ųjų gimimo metinių minėjimas. Atviras renginys Ignalinos gimnazijoje „Diena su Maironiu“ (bendras renginys rajone, organizuojamas ir koordinuojamas Ignalinos gimnazijos lietuvių kalbos mokytojų). Literatūrinę kompoziciją paruošė mokyklos lietuvių kalbos mokytojai S. Žiliukienė, P. Mikštas ir 8 – 12 klasių mokiniai.

   

 • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  SVETAINĖ TVARKOMA, atsiprašome už nepatogumus :)

 • Naujinimo darbai

  Svetainė atnaujinama, atsiprašome už nepatogumus!

 • Visuomenės ir policijos šventė Ignalinoje

  spalio 12 d. grupė mokyklos mokinių dalyvavo Ignalinoje vykusioje visuomenės ir policijos šventėje. Dėkojame šventės organizatoriams už gražų renginį ir patirtus įspūdžius.

   

  Daugiau informacijos galite rasti čia

  Daugiau nuotraukų čia

 • „Ekonomika aktyviai

  Džiaugiamės galėdami su Jumis pasidalinti jau ketvirtus metus organizuojamu Lietuvos laisvosios rinkos instituto švietėjišku projektu – „Ekonomika aktyviai“. Tai smagūs, nemokami internetiniai ekonomikos kursai, prie kurių kviečiame prisijungti visus moksleivius.

  Kursai startuoja spalio 20 d. ir baigiasi balandžio 30 d.

  Iki to laiko galima registruotis ir mėginti įveikti įdomią kursų programą!

  Kursai skirti visiems, norintiems:

  • Profesionaliai pagilinti ekonomikos žinias;
  • Išmokti atsakingai vertinti šiandienines ekonomikos problemas;
  • Savarankiškai planuoti savo studijų laiką;
  • Bendrauti su ekonomikos ekspertais;
  • Būti objektyviai įvertintais;
  • Laimėti šaunių prizų bei galimybę dalyvauti baigiamojoje Vasaros stovykloje!

   

  Projektas orientuotas į 9 – 12 klasių moksleivius, tačiau tai tikrai nėra griežta riba.

  Labai laukiame visų norinčių išmėginti savo jėgas!

  Daugiau informacijos apie projektą rasite: http://www.mokome.lrinka.lt/

 • Europos kalbų dienos minėjimas

  Šių metų rugsėjo 19 d., Ignalinos rajono Dūkšto vidurinėje mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena. Šį kartą tai buvo netradicinis renginys. Kadangi mokykla laimėjo Europos sąjungos finansuojamą, švietimo mainų paramos fondo rengiamą, Comenius programos, daugiašalių mokyklų partnerystės projektą „The legend unite us“, („Legendos suvienija mus“), todėl nuo dabar prasideda dvejų metų bendra tarpmokyklinė veikla. Šis renginys susijęs su šalimis, kurios dalyvauja bendram projekte: Portugalija, Ispanija, Nyderlandai, Čekija, Kroatija, Latvija, Lenkija, Vokietija.

 • Svarbi informacija dėl stojimo į aukštąsias mokyklas


  Pradėdami naują etapą niekada nežinome, kas mūsų laukia. 

  Skelbiame Jums 2013 m. ir 2014 m. stojimo į aukštąsias mokyklas sąlygas. 2013 metų stojimo į aukštąsias mokyklas konkursinių balų sandara į kai kurias studijų kryptis yra pasikeitus, prašome atkreipti dėmesį. 

  Ypatingą dėmesį prašome atkreipti į 2014 m., kuomet iš principo keičiasi stojimo į aukštąsias mokyklas tvarka ir pabrėžiama moksleivių bendrojo ir įvairiapusiškesnio išsilavinimo svarba. Kai kurie esminiai pakeitimai, kurie itin svarbūs dabartiniams 11 klasių moksleiviams yra:

  • į konkursinių balų skaičiuotes įtraukti tiktai valstybiniai brandos egzaminai ir stojamieji egzaminai, atsisakant metinių pažymių,
  • būtina sąlyga stojantiesiems į universitų studijų programas yra anglų, prancūzų arba vokiečių kalbos mokėjimas B2 lygiu;
  • iš konkursinio balo eliminuotas pirmosios užsienio kalbos pažymys (išskyrus atitinkamų kalbų filologijos programose),
  • viena iš konkursinio balo dedamųjų formuojama iš plataus įvairių sričių dalykų sąrašo įvedus daugiau alternatyvų.   Taip pat, lituanistų dėmesiui, prisegame kvietimą moksleiviams dalyvauti konkurse. Suskubkite, nes aplikavimo laikas greitai baigsis. Labai laukiame Jūsų moksleivių dalyvaujant!

  Susiję dokumentai:  2013 m Geriausiuju eile.pdf 405K Atsisiųsti

  Geriausiuju eile i universitetines stud 2014 m priedai.pdf 169K Atsisiųsti

  Geriausiuju eile i universitetines stud 2014 m.pdf 108K Atsisiųsti

  skaitovu_konkursas.doc 29K Atsisiųsti

 • Lietuvos jaunučių sporto žaidynės

  2012-09-08,09 vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynės(badmintonas). Jose Ignalinos rajoną atstovavo mūsų mokyklos mokiniai; Sandra Damaškaitė, Agnė Varnaitė, Žilvinas Puodžius ir Justinas Černiauskas. Varžybos buvo varginančios, nes šeštadienį vyko nuo 10.30 iki 22.30val., o kitą dieną daug nežaidėm, bet nuovargį jautė ne tik mūsų mokiniai, bet ir kitų komandų žaidėjai, tad jėgų reikėjo tikrai nemažai atiduot, nors iš kitos pusės, pasisėmėm tikrai nemažai patirties ir teigiamų emocijų. Mūsų mokinia įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, bei pajuto, kad galima kovot ne tik rajono mastu, bet ir visos Lietuvos. Varžybose dalyvavo daug žaidėjų iš Lietuvos jaunimo rinktinės turinčius aukštus reitingus. Nepaisant to, Sandra ir Žilvinas, vieneto rungtyse beveik per viduriuką, tik su dvejetais nelb pasisekė. Žilvinas iš 44 ir Sandra iš 32 žaidėjų dalinosi 21-24vietas vieneto rungtyje. Justinui ir Agnei dar nelabai sekėsi, nes jie rimčiau treniruotis pradėjo tik prieš mokslo metus. Atsižvelgiant į mūsų inventorių ir treniravimosi sąlygas mes pasiekėme tikrai aukštų rezultatų. Su laiku tikimės, kad viskas bus tik geryn. Šaunuoliai mūsų mokiniai.

 • Kviečiame minėti Tarptautinę raštingumo dieną

  Jau keturis dešimtmečius rugsėjo 8-ąją minima Tarptautinė raštingumo diena. Šių metų tema – raštingumas ir taika. Ja siekiama parodyti su raštingumu susijusių ugdomų vertybių įvairiapusiškumą.  Tarptautinę raštingumo dieną aktyviai minėti skatina Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) bei Mažojo Princo fondo iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams“.

  Dūkšto vidurinėje mokykloje šią savaitę vyko skaitymo balsu valandėlės. 5 klasės mokiniai klausėsi mokytojos Miglės Bulovienės skaitomų pasakėčių ir pasakų, aiškinosi, ką reiškia žodis „taika“, kaip reiktų elgtis, kad klasėje nekiltų ginčai ir nesutarimai.

  Mažiesiems mokyklos mokiniams balsu skaitė septintokai. Vėliau mokiniai piešė iliustracijas, aptarė, kodėl reikia mokytis rašyti ir skaityti.

  Skaitymas balsu vaikams propoguoja skaitymo kultūrą, skatina vaikus „augti“, todėl tikimės, kad Tarptautinę raštingumo dieną kūrybiškai paminės ir mūsų mokyklos mokinių tėveliai.

  (daugiau nuotraukų čia)

  Justina Mažalskytė

 • Virtualus orientacinis žaidimas

  Puiki žinia azarto ir interneto mėgėjams: rugsėjo 18 d. prasideda virtualus orientacinis žaidimas „Misija: Europos išmintis“. Žaidimo dalyviai ieškos ir bandys iššifruoti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje interneto erdvėse paslėptas užuominas. Pasibaigus žaidimui, gudriausi ir įžvalgiausi ne tik atskleis Europos išmintį, bet ir galės laimėti kompiuterį „iPad“, kvietimų į boulingą, nuotykių parką ir kitų prizų.

  Norintieji dalyvauti žaidime iki rugsėjo 17 d. turi užsisakyti jaunimo portalo http://www.pazinkeuropa.lt/naujienlaiskis naujienlaiškį. Rugsėjo 18 d. po 15 val. užsiregistravusiems el. paštu atkeliaus užuominos, pagal kurias teks ieškoti raktinių žodžių, vedančių laimėjimo link.

  Kokios užduotys laukia žaidimo dalyvių? Aplankyti tinklaraštį „Euroblogas“, peržiūrėti kelis vaizdelius Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje „Youtube“ kanale, užsukus į „Facebook“ atkapstyti raktinius žodžius ir galiausiai sudėlioti išmintingą posakį. Turintiems aštrų protą ir gerus naršymo internete įgūdžius – tai vieni juokai.

  Prisijungti prie misijos ir registruotis galima jau dabar http://www.pazinkeuropa.lt/naujienlaiskis!

  Žaidimo draugai: „Appolo“ boulingas, „One nuotykių parkas“ ir „Labas nuotykių parkas“.

  Žaidimo prizai:

  • „iPad“ kompiuteris;
  • 20 kvietimų į „Labas nuotykių parką“ Vilniuje arbe „One nuotykių parką“ Druskininkuose;
  • 15 kvietimų į „Appolo“ boulingą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose;
  • 20 „Pažink Europą“ keramikinių puodelių – termosų.

  Dėmesio: žaidime gali dalyvauti tik moksleiviai ir studentai.

 • Mokslo metų pradžia

  TEGUL BŪNA JŪSŲ KELIAI ŠVIESŪS ...

  NEIŠBLUNKA PASAULIO VILTIS.

  BŪKITE ŽVALŪS, TIESŪS, LAIMINGI,

  NES ANT JŪSŲ PEČIŲ – ATEITIS...

   

   

   

   

  Dūkšto vidurinėje mokykloje rugsėjo 1 – osios šventė – Mokslo ir žinių šventė, vyks

  rugsėjo 3 d. (pirmadienį) mokyklos kieme.

   

  Šventės pradžia – 9.00 val.

  ( Esant blogam orui, šventė vyks sporto salėje)

   

  Šv. Mišios – rugsėjo 2 d. 10 val. Dūkšto bažnyčioje

   

   

  Gerų ir  prasmingų mokslo metų!

   

   

  Administracija

 • Studentų konsultacijos

  Moksleivi,

  kankina bemiegės naktys ir galvoje vis sukasi tos pačios įkyrios mintys: „Ką studijuoti, kur studijuoti, ar pasirinktos studijos bus įdomios?“  Užteks nervintis! KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai tiesia tau pagalbos ranką!

  Į visus Tavo klausimus apie studijas bei „užklasinę“ veiklą Universitete gali atsakyti KTU EVF studentai!

  Klausk ir iš pirmų lūpų išgirsi atsakymus į visus Tau rūpimus klausimus!

  Studentų kontaktus rasi paspaudęs šią nuorodą: http://ktu.lt/evf/turinys/studentu-konsultacijos

   

  KTU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

  Viešųjų ryšių skyrius

 • Sveikinimas abiturientams

   

  Mieli mūsų abiturientai,

  Jau ne už kalnų ta diena, kuomet kiekvienas iš jūsų pasinersite į pačią įspūdingiausią gyvenimo kelionę. Šiam žingsniui ruošėtės ištisus 12 metų

  Kaip keista,
  Juk, rodos, dar taip neseniai susitikome pirmą kartą mokykloj.
  Ir štai – tuoj nuskambės paskutinis skambutis.

  Na, kodėl, kai aplinkui toks kerintis grožis:
  Žydi obelys, paukščiai susuko lizdus,
  Kai jaunystė kaip žiedas pradėjo tik skleistis
  Teks užverti duris ir palikti draugus.
  Vieną kelią iš šimto tau teks pasirinkti,
  Pasitark su širdim, apsispręsk ir tada
  Drąsiai ženki gyvenimo savo sutikti
  Ir te laimė į kelią išlydi tave
  .

  Sklandžių, sėkmingų egzaminų, tvirtybės ir drąsos žengiant savarankiško gyvenimo kelio link!

 • Projektas „Kaip Šventoji Dvasia keičia žemės veidą?“

  Gegužės mėnesį Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai, pasirinkę tikybą, dalyvavo projekte „Kaip šventoji Dvasia keičia žemės veidą?“: aiškinosi, kada švenčiama Šventosios Dvasios iškilmė – Bažnyčios gimtadienis, kokie Šventosios Dvasios simboliai, ką apie Sekmines kalba Šventasis Raštas, kaip pajausti Šventosios Dvasios poveikį, aptarė ir piešiniais iliustravo, kaip Šventoji Dvasia keičia pasaulį.

  Darbelius – Šventosios Dvasios simbolius – balandžius ir piešinius, kuriuose pavaizdavo dieviška ugnimi liepsnojančias širdis bei Šventosios Dvasios laiminamą pasaulį – mokiniai iškabino mokyklos koridoriuje.

  Tikybos mokytoja Silva Žiliukienė

 • Gamtos Kengūros 2012 dalyvių pasiekimai

   

  Šiais metais pirmą kartą paskelbta Gamtos mokslų Kengūra, kurią organizuoja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas. Šis projektas – tai dar viena švietimo ir mokslo sklaidos bei kūrybinės visuomenės tobulinimo galimybė. Mūsų mokyklos mokiniai nusprendė išbandyti jėgas naujame projekte ir atlikti pateiktas užduotis.

  „GAMTOS KENGŪROS” projektas vyko kovo 12 d. 2012 metų Gamtos Kengūros projekto užduotys buvo suskirstytos į 6 lygius. Gamtos Kengūros lygiai skirstomi pagal klases.

  I lygis – 2 klasė,

  II lygis – 3 ir 4 klasės,

  III lygis – 5 ir 6 klasės,

  IV lygis – 7 ir 8 klasės,

  V lygis – 9 ir 10 klasės,

  VI lygis – 11 ir 12 klasės.

  Mūsų mokyklą atstovavo 3, 4, 5 ir 6 lygiams priskiriami dalyviai. Visiems dalyviams buvo skiriama po 40 užduočių.

  Auksinės Kengūros diplomai atitenka dalyviams, surinkusiems 194-200 taškų.

  Sidabrinės Kengūros diplomai atitenka dalyviams, surinkusiems 192-193,75 taško.

  Oranžinės Kengūros diplomai atitenka dalyviams, surinkusiems 190-191,75 taško.

  Kitiems projekto dalyviams skiriamos padėkos, o mokytojams - projekto vykdytojo pažymėjimai.

  Džiaugiamės mūsų mokyklos mokiniais, apdovanotais diplomais ir padėkos raštais už dalyvavimą Gamtos kengūros projekte:

  LAURYNAS RUDOKAS

  Auksinės Kengūros diplomas

  SONATA MEŠKENAITĖ

  Oranžinės Kengūros diplomas

  JURGITA MAŽALSKYTĖ

  Oranžinės Kengūros diplomas

  LUKRECIJA USELYTĖ

  Padėkos raštas

  SIGITA JURAVIČIŪTĖ

  Padėkos raštas

  EVELINA ŠAKALYTĖ

  Padėkos raštas

  JUSTINAS ČERNIAUSKAS

  Padėkos raštas

  LAURITA RUDOKAITĖ

  Padėkos raštas

  ANTON KOVALIAUSKAS

  Padėkos raštas

  KAROLIS ALĖJŪNAS

  Padėkos raštas

  GRETA STRAVINSKAITĖ

  Padėkos raštas

  MINDAUGAS MAŽALSKIS

  Padėkos raštas

   

 • SPORTO ŠVENTĖ

  Sporto šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai
  (1-12kl)
  2012-05-31

  1. 9.00val Eitynės aplink mokyklą(kiekviena klasė privalo turėti savo klasės vėliavą, o stiebai bus padaryti)
  2. Išsirikiavimas.
  3. Direktorės kalba ir apdovanojamas sportiškiausias mokinių trejetas diplomais, o pirma vietą užėmęs sportininkas - taure.
  4. Pasirengimas varžyboms.

  1-4kl. Rungtys.

  • Virvės traukimas(1-2kl bendras svoris komandos gali būti iki 170kg, o 3-4kl iki 160kg.).
  • Kamuoliuko metimas į tolį(1-2kl berniukai ir mergaitės meta kartu, o 3-4kl. Berniukai ir mergaitės atskirai).
  • Šuolis iš vietos(1-2kl. Visi kartu, o 3-4kl. Berniukai ir mergaitės atskirai).
  • ,,Bridimas per pelkę”(1-4kl. komandoje du mokiniai ir galima daryti kelias komandas)
  • Krosas aplink mokyklą(1-2kl visiems bendrai).
  • 500m krosas(3-4kl. Mergaitėms ir berniukams atskirai.)
  • 50m. žemas startas(1-2kl. Ir 3-4kl mergaitės ir berniukai bėgs kartu)

  5-12kl. Rungtys.

  • Mini futbolas 4x4(5-8 ir 9-12kl. komandoje 3berniukai ir 1 mergaitė. Galima daryt kelias komandas iš klasės).
  • Šuolis į tolį išsibėgėjus(5-6, 7-8, 9-12kl..mergaitės ir berniukai atskirai).
  • Virvės traukimas(5-12kl. bendras komandų svoris: 5kl- 280kg., 6kl – 275kg., 7kl – 270kg., 8kl- 265kg., 9kl – 265kg., 10kl – 260kg., 11kl – 260kg., 12kl – 260kg).
  • Krepšinis 1x1(5-6kl, 7-8kl, 9-12kl.)
  • Dvikovė vaikinams 9-12kl(štangos spaudimas ir 16kg giros stumimas)
  • ,,Bridimas per pelkę”(5-12kl. Komandoje du dalyviai. Mergaitės ir berniukai atskirai).
  • 500m. krosas(5-6, 7-8 ir 9-12kl mergaitėms, o berniukams 5-6, 7-8kl.)
  • 1000m.krosas(9-12kl vaikinams).
  • 50m. žemas startas(5-8 ir 9-12kl mergaitėms ir atskirai berniukams).

  P.S.
  • Renginys vyks lauke tarp mokyklos pastatų(po lietuvių kalbos kabinetų langais).
  • Sportinė apranga privaloma.
  • Apdovanojami bus 1-3 vietų laimėtojai diplomais, o pirmos vietos medaliais.
  • Klasės susiorganizuoja ,,turisto pietus”.
 • Apklausa

  Lapkričio mėnesį jis vyks jau trečius metus iš eilės ir sukvies dar didesnį
  būrį įvairių sričių profesionalų, kurie savo patirtimi dalinsis su jaunimu.
  Norime kuo geriau pasiruošti, kad projektas su kaupu išpildytų mokinių
  lūkesčius, jie gautų tik įdomią ir jiems naudingą informaciją.
  Šiuo tikslu rengiame apklausą - norime išsiaiškinti, kokios specialybės
  moksleivius domina, ar jiems reikalinga darbo rinkos Lietuvoje statistika ir
  pan. Kiekvienam miestui - atskira apklausa (tokiu būdu sužinosime, kas
  domina skirtingų miestų jaunimą).

  Labai kviečiu išplatinti šią apklausą, o lapkritį - ir dalyvauti pačiame
  projekte.

  Apklausa vyksta internetu ir jos nuoroda http://fox.lt/apklausa

  Kartu padėkime jaunimui žengti pirmuosius žingsnius sėkmingos karjeros link!  Nuoširdžiai,

  Specialybių mugės organizatoriai

 • VIktorina

  Viktorina

  10–12 (gimnazijų 2–4) klasių mokinius

  kviečiame dalyvauti viktorinoje

  Viktorina prasideda balandžio 23 d.

   

  JEI ŽINAI:

  Kokias funkcijas atlieka ligonių kasos?

  Kaip sužinoti, kurios įstaigos teikia pacientams nemokamas gydymo paslaugas?

  Kodėl būtina mokėti privalomojo sveikatos draudimo įmokas?

   

  Jei gali atsakyti į kitus viktorinos klausimus,

   

  turi galimybę laimėti vertingą dovanų kuponą arba paskatinamąjį prizą

   

  Viktorinos klausimų ir taisyklių ieškok www.paneveziotlk.lt

   

  Į juos atsakyk internete iki gegužės 7 d.

   

  Viktoriną organizuoja

  Panevėžio teritorinė ligonių kasa

 • Išvyka į Vilnių

  Išvyka į Vilnių

  Šių metų balandžio 24 d. devintos ir  vienuoliktos klasės moksleiviai vyko į Vilnių, aplankyti Europos parką ir Energetikos muziejų.

  Europos parkas – tai vieta, kurioje susilieja menas, nuostabi gamta, pramogos ir poilsis. Puikios oro sąlygos leido apžiūrėti visame parke esančius eksponatus. Moksleivius lydėjo gidė, kuri padėjo jiems suprasti menininkų kūrinius.

 • Visutinis tėvų susirinkimas

   

  KVIEČIAME Į VISUOTINĮ TĖVŲ SUSIRINKIMĄ  Gerbiami tėveliai, kviečiame Jus š.m. balandžio 27 d. 13.00 val. į visuotinį tėvų susirinkimą tema „Padėkime vaikui“, kuris vyks mokyklos aktų salėje. Dalyvauja psichologė iš Visagino Daiva Šarkienė.

   

  Mokyklos administracija ir klasių auklėtojai

 • Mini mokymai

  Mini mokymai Dūkšto vidurinėje mokykloje

   

  Balandžio 23-ąją Dūkšto vidurinėje mokykloje prasidėjo mini mokymai ,,Vertinimas ugdant”, kuriuos veda kompetentingos ir švietimo bendruomenei gerai žinomos lektorės – Loreta Šernienė, Simona Šernienė ir Reda Valančienė.

  Mini mokymai – trumpalaikiai trijų dienų mokymai, susiję su mokytojo veiklos planavimu bei ugdymo proceso organizavimu, tikslingu mokinių tarpusavio, mokinių ir mokytojo bendradarbiavimu, aktyviu mokinių darbu pamokose, orientuoti į praktiką profesinės raidos renginiai, skirti konkrečiai mokyklos bendruomenei – mokyklos komandai.

 • Konkursas

  Žvelgiu į pasaulį chemiko akimis

   

  Tradicijos yra labai svarbios kiekvieno iš mūsų gyvenime. Didžiausios šventės, jau tradiciškai, tapo šeimos, artimųjų ir draugų susibūrimo, bendravimo laiku. Laiku, kurio visada laukiame, džiaugiamės, kai sulaukiame ir liūdime, kai praeina....

  Taip ir mūsų, Ignalinos rajone, yra puiki tradicija: pavasariop, susirenka visų rajono mokyklų aštuntokai į cheminį renginį, kuriame bendrauja, rungtyniauja, kovoja, dėl nugalėtojų taurės. Nugalėjusi komanda saugo pergalingą taurę savo mokykloje ir, kitais metais, renginys vyksta  nugalėtojų mokykloje.

  Taigi, kadangi, pernai metais, nugalėtojais tapo Dūkšto vidurinės mokyklos aštuntokų komanda, tai šiais metais, balandžio 19 d.,  laukėme svečių iš kitų mokyklų. Atvyko keturių mokyklų komandos su savo chemijos mokytojomis, renginio organizatorė-Ignalinos gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Laimutė Šimonienė ir, žinoma, renginio vertintojai-komisija. Visos komandos šauniai prisistatė: parodė savo namų darbą, emblemą ir pavadinimą. Visos užduotys siejosi su renginio pavadinimu. Taigi, teko į mus supantį pasaulį, pažvelgti chemiko akimis: pamatyti chemiją sode, maiste, buityje, grožyje, kelionėje ir namų vaistinėlėje. Aštuntokų komandos šurmuliavo, tarėsi, ginčijosi, bet pamatė, kad chemija gali būti ir namų meistre, ir kovotoja. Finalinė užduotis-sukurti himną pasauliui, pilnam chemijos-buvo sunkiausia, bet tuo pačiu ir labai įdomi, vienijanti visas konkurso komandas. Labai džiaugiamės konkurso rezultatais -antrus metus, iš eilės, taurė-mūsų, taurė lieka Dūkšto vidurinėje mokykloje. Taigi, būsimiems aštuntokams tenka nelengva užduotis ir atsakomybė-išlaikyti taurę savo mokykloje.  Manau, ši tradicija ilgai dar gyvuos, nes tai – puiki galimybė atskleisti mokiniams savo aktorinius, kūrybinius, muzikinius gebėjimus. Tai galimybė pamatyti kitus ir parodyti save

  Tokie konkursai vienija klasiokus, moko bendradarbiauti ir siekti pagrindinio tikslo -pergalės. Tokių renginių metu, nesunku pamatyti sudėtingą chemijos mokslą, paprasto žmogaus gyvenime. Ačiū renginio organizatorei ir komisijai.

  (daugiau nuotraukų čia)

  Dūkšto vidurinės mokyklos
  8 klasės mokinė
  Jurgita Mažalskytė

 • Olimpiada

 • Atostogų laikas

  Dėl pavasario atostogų

  PUG, 1 – 4 klasės atostogauja:

  • Pradžia: 2012 m. balandžio 2 d.
  • Pabaiga: 2012 m. balandžio 13 d.
  • Į mokyklą: 2012 m. balandžio 16 d.


  5 – 11 klasės atostogauja:

  • Pradžia: 2012 m. balandžio 2 d.
  • Pabaiga: 2012 m. balandžio 6 d.
  • Į mokyklą: 2012 m. balandžio 10 d.


  12 klasė atostogauja:

  • Pradžia: 2012 m. balandžio 2 d.
  • Pabaiga: 2012 m. balandžio 11 d.
  • Į mokyklą: 2012 m. balandžio 12 d.
 • Renkuosi verslą

  Štai mūsų pavasarinės naujienos – prasideda atranka į “Renkuosi verslą” konkursą.

  Vyresniųjų klasių moksleivius kviečiame įveikti atrankinę užduotį – verslo įdomybių
  testą – bei sudalyvauti verslo simuliaciniame žaidime.

  Verslo simuliacijoje dalyviai komandose priims įvairius verslo sprendimus ir bandys
  uždirbti didžiausią pelną.

  Simuliacijos “PROFAT Fashion sim” nugalėtojai bus pakviesti į dviejų dienų verslumo stovyklą.

  Ji jau 2012 m. birželio 19-20 dienomis.

  Stovykloje kartu su kitais 40 mokinių moksleiviai susitiks su žinomais
  verslininkais, ras
  daug naujų draugų, patirs puikių įspūdžių gamtoje.

  Moksleiviai yra kviečiami užpildyti registracijos formą ir išspręsti atrankinę užduotį
  iki balandžio 17 d.

  Geriausiai įveikusieji atranką bus pakviesti į pusfinalio renginius, kurie vyks
  Vilniaus Gedimino technikos universitete balandžio 24-25 dienomis.

  Junkis prie „Facebook“ grupės ir sek naujausią informaciją.

  Daugiau informacijos rasite čia.

 • LMOF badmintono finalinės varžybos

  Vakar vyko (2012-03-24) Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės badmintono varžybos Tauragėje. Merginų tarpe dalyvavo 17 komandų(47 mokinės), o vaikinų tarpe 16 komandų(44 mokiniai). Varžybos buvo tikrai sunkios, nes vyko nuo 10.30h iki 19.00h, o dar ir kelionė pirmyn ir atgal truko apie 5val., bet nepaisant to mūsų mokiniai pasirodė tikrai neprastai. Merginos ir vaikinai užėmė 11-tas vietas bendroje įskaitoje. Tai tikrai puikus rezultatas kaip pirmą kartą pakliuvus į tokias varžybas. Balandžio 14-15d. vyks Lietuvos jaunių u-17 asmeninis čempionatas Klaipėdoje į kurias tikriausiai keliausim ir mes. Treniruojamės rimčiau tik metus, tad ateityje rezultatai turėtų dar labiau pakilti.

  Tikslesni rezultatai tokie:

  • (Merginos vieneto rungtyje iš 47)

  Sandra Damaškaitė vienete 23 vieta

  Ieva Bikulčiūtė 25 vieta

  Rūta Šakalytė 27 vieta

  • (Dvejeto rungtyje)

  Sandra Damaškaitė ir Ieva Bikulčiūtė 9 vieta iš 16 dvejetų.

  • (Vaikinai vieneto rungtyje iš 44)

  Karolis Alėjūnas 25 vieta

  Gytis Luneckas 26 ieta

  Žilvinas Puodžius 29 vieta

  • (Dvejeto rungtyje)

  Karolis Alėjūnas ir Žilvinas Puodžius 13 vieta iš 16 dvejetų.

 • Video konkursas

 • Septintokų ekskursija į Kauną

  Dūkšto vidurinės mokyklos 7 klasės mokiniai kovo 10 dieną vyko į Kauną, į Maironio muziejų. Muziejuje septintokams labai patiko. Gidė labai įdomiai papasakojo apie Maironio gyvenimą. Po to mokiniams buvo pasiūlyta edukacinė programa „Viešnagė Maironio namuose“ : dalyviai pasiskirstė į dvi grupes, viena grupė gavo mėlynos, o kita geltonos spalvos korteles, kurias reikėjo sudėlioti prie kortelėse vaizdingai aprašytų eksponatų. Nugalėjo geltonoji komanda, o prizus – skirtukus – gavo ir nugalėtojai, ir pralaimėję.

  Septintokai grįžo labai patenkinti. Jiems patiko svečiuotis Kauno mieste ir, aišku, Maironio namuose.

   

  P.S. 2012 metai yra paskelbti Maironio metais: prieš 150 metų spalio 21 d. Pasandravio dvare, Šiluvos valsčiuje, Raseinių  apskrityje, gimė būsimasis poetas Jonas Mačiulis – Maironis.

   

  Laurita Rudokaitė, 7 klasės mokinė

   

 • Konkursas moksleiviams

  Išskirtinis 2012 m. konkursas moksleiviams „IT galvosūkiai“!

  Pagrindinis prizas – nešiojamasis kompiuteris !

  Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis informacinėmis technologijomis ir kūrybingai jas pritaikyti sprendžiant sudėtingas užduotis.

  Nuo 2009 m. pradėtas organizuoti konkursas „IT galvosūkiai“ sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Per daugiau nei trejus metus surengti septyni konkursai ir apdovanota devyniolika laimėtojų.

  2012 m. konkursas taip pat vyks dviem etapais: nuo vasario pradžios iki gegužės mėnesio vidurio. Vasaros pradžioje bus paskelbtas ir iškilmingai apdovanotas pagrindinio prizo - nešiojamojo kompiuterio - laimėtojas.

 • Konkursas

  Fantastiškas konkursas moksleiviams – „Aprenk Informiką“!

  Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis ir stilingai aprengti KTU Informatikos fakulteto simbolį – Informiką.

  Stilingiausių rūbų Informikui kūrėjas bus apdovanotas fantastišku prizu – planšete, kuri leis piešti ir rašyti kompiuterio ekrane!

  Griebk teptuką ar pieštuką į rankas ir piešk! Čiupk savo kompiuterį ir modeliuok! Juk esi vertas tokio fantastiško prizo!

  Praėjusiais metais piešėte KTU Informatikos fakultete simbolį – Informiką. Šiemet kviečiame moksleivius pasitelkti fantaziją ir padėti Informikui apsirengti, t. y. nupiešti KTU Informatikos fakulteto simboliui rūbus.

 • Vasario 16-osios minėjimas


  Vasario 15 d.  12 val. Dūkšto kultūros namuose vyks  Valstybės dienos minėjimo renginys, kuriame koncertuos  Ignalinos muzikos mokyklos kolektyvai. Renginyje dalyvauja Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.  Administracija

 • Žiemos sporto šventė

  DĖL ŽIEMOS SPORTO ŠVENTĖS

  Vasario 18 d. (šeštadienį) mūsų mokyklos mokiniai dalyvaus ŽIEMOS SPORTO ŠVENTĖJE  Ignalinoje.

  Renginio programa

  11.30 – 12.00  Karnavalinė eisena į Žiemos sporto centrą nuo Ignalinos kultūros  ir sporto centro su Užgavėnių kaukėmis.
  12.30 – 13.30 Užgavėnių kaukių paradas ir trumpas savo mokyklos ir kaukių pristatymas.
  13.30 – 15.00 Dalyvavimas pasirinktose sportinėse rungtyse: slidinėjimo  sprintas jaunimui, mini futbolo turnyras, svarsčio kilnojimas, kvadrato varžybos, ledo ritulio, virvės traukimo varžybos.

  Esant palankioms oro sąlygoms, galima bus dalyvauti sniego skulptūrų lipdymo konkurse (turėti reikalingas detales skulptūrai).

  Būtina šiltai ir patogiai apsirengti, pasiimti karštos arbatos, sumuštinių.
  Su gera nuotaika praleiskime šventę!  Pavaduotoja

 • Naudinga informacija

 • TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI

  Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad oro temperatūrai esant 20 laipsnių šalčio ar
  žemesnei, į mokyklą gali neiti 1-5 klasių mokiniai, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei
  temperatūrai - 6-12 klasių mokiniai.
  Tėvelius prašome laikytis Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijų ir nerizikuoti savo
  vaikų sveikata.
  Kai labai šalta, dėl grėsmės vaikų sveikatai, jų  negalima iš karto paleisti į namus, todėl
  nepaisiusiems įspėjimų ir atvykusiems į mokyklą,  pamokos nevyksta, bet mokiniai
  užimami kita veikla.


  Mokyklos administracija

 • Epistolinio rašinio kokursas

  Sausio 24 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko tarptautinio jaunimo epistolinio
  rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis
  Sausio 24 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko tarptautinio jaunimo epistolinio
  rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. Šių metų konkurso tema „Parašyk tave
  žavinčiam sportininkui arba sporto pasaulio atstovui laišką apie tai, ką tau reiškia
  olimpinės žaidynės“. Sulaukta 5 darbų iš 4 mokyklų. Komisija pripažino geriausiais
  Monikos Skunčikaitės, Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinė mokykla
  (mokytoja Zita Cijūnelienė) ir Viktoro Majevskio, Dūkšto vidurinė mokykla
  (mokytoja Miglė Bulovienė) darbus. Jie išsiųsti respublikinei vertinimo komisijai.

  Informacija paimta iš www.ignalina.lt

 • Žaidimas-konkursas „Investuok į picą“

  Žaidimas-konkursas „Investuok į picą“

  Nori įdomiai praleisti laiką? Susikurk ir plėtok savo verslą žaidime „Investuok į picą“! Žaisdamas tu ne tik smagiai leisi laiką, bet ir turėsi galimybę varžytis dėl vertingų prizų, be to, įgausi žinių, kaip atpažinti sukčiavimo atsiskaitant negrynaisiais pinigais atvejus, turėsi priimti įvairius atsakingus sprendimus, susijusius su konfidencialios informacijos ir finansų išsaugojimu!

  Žaidimo pradžioje suteikiama 10 000 Lt suma, kurią galima investuoti į patalpų nuomą, picerijos baldus ir interjerą, kepimo įrangą, maisto produktus picoms, pasamdyti darbuotojų...

  Daugiau informacijos čia

   

  Konkurso sąlygos

  Konkurse gali dalyvauti: 12-18  m.(imtinai) amžiaus moksleiviai.

  Konkursas vyks: nuo 2012 m. sausio 18 d.  iki 2012 m. vasario 16 d. 17 val. (imtinai) (vėliau žaidimą  baigę moksleiviai nebus vertinami).

  Vertinimas: dalyvis vieno žaidimo metu kaupia taškus, pagal kuriuos bus formuojama turnyrinė lentelė – trys daugiausia taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti  prizais. Surinkus vienodą taškų skaičių nugalėtojai bus atrinkti pagal žaidimo užbaigimo datą ir laiką (laimės tas, kurio žaidimo pabaigimo data bei laikas bus ankstesnis). Vienas žaidėjas gali laimėti tik vieną prizą. Prieš atsiimant prizus iš žaidėjų bus pareikalauta pateikti asmens dokumentą, įrodantį jų pavardę, vardą ir amžių.

  Prizai

  Daugiausia taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti prizais:
  I vieta – nešiojamas kompiuteris (Dell Inspiron N5050)
  II vieta – skaitmeninis  fotoaparatas (HS20 Fujifilm)
  III vieta – nešiojamas MP3 grotuvas (Apple iPod Touch 8Gb)

  Apdovanojimai: žaidimo nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2012 m. vasario 23 d. (preliminari data) organizuojamame  apdovanojimų renginyje. Į šį renginį bus pakviesta 30 atrinktų žaidėjų (su šiais žaidėjais bus susisiekta žaidimo anketoje nurodytais kontaktais). Visi renginyje dalyvaujantys moksleiviai gaus diplomus. Dalyvių atvykimo į renginį išlaidas padengs konkurso organizatorius.

 • Specialybių mugė

  Tarptautinė organizacija „FOX Universitetai“ jau antrus metus rengia tradicija tampančią ir visų Lietuvos moksleivių mėgstamą „Specialybių mugę“.

  Jos metu bus pristatytos ne tik populiariausios, bet ir perspektyviausios specialybės, garantuosiančios sočią ir laimingą ateitį. Neįkainojama patirtimi dalinsis įvairių sričių specialistai: pasakos apie savo darbo dieną, reikalingas žinias, įgūdžius bei charakterio savybes, profesijos privalumus ir trūkumus, karjeros perspektyvas. Į renginį taip pat atvyks Lietuvoje ir užsienyje besimokantys studentai, tad moksleiviai turės galimybę  pasisemti žinių apie universitetus, paskaitas, dėstytojus ir studentavimo ypatumus.

 • Dūkšto vidurinėje mokykloje svečiuojasi Metų knygos

   

  Jau septintus metus mūsų šalyje rengiama „Metų knygos rinkimų“ akcija į savo sūkurį įtraukė ir dūkštiečius. Praėjusiais mokslo metais mokykloje organizuoti Metų knygos rinkimai mokiniams paliko gilų įspūdį. Buvome apdovanoti neįkainojama dovana – mokykloje lankėsi literatūrologas Kęstutis Urba ir a. a. rašytojo Gendručio Morkūno žmona Regina Morkūnienė. Susitikimas buvo šiltas ir įdomus. Atsisveikindami pažadėjome akcijoje dalyvauti ir kitąmet. Taigi dabar Dūkšto vidurinėje mokykloje vėl svečiuojasi Metų knygos.

 • Sveikinimas

 • Kalėdinių renginių diena

  Gruodžio 23 dieną vyks kalėdinių renginių diena.
  Nuo 9 val. iki 11 val. vyks PUG ir 1-5 klasių kalėdiniai pasirodymai, gražiausių puokščių apdovanojimas.
  Nuo 11 val. iki 12 val. vyks 6-12 klasių kalėdiniai pasirodymai: pasitikim  Kalėdas linksmai (dainos apie žiemą, Kalėdas bei jų inscenizavimas) ir gražiausių puokščių apdovanojimas.

 • Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“

  Jau šeštą kartą ir vaikus, ir suaugusiuosius Valstybinio psichikos sveikatos centro kolektyvas kviečia dalyvauti bendrumo akcijoje „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai šioje akcijoje dalyvauja antrą kartą. Praėjusiais metais jie aplankė vienišus senelius, gyvenančius Dūkšto globos namuose. Ir šį kartą mokiniai liko neabejingi jų vienatvei.

  Šeštos klasės mokiniai, padedami lietuvių kalbos mokytojos Miglės Bulovienės, pagamino vieną didelį kalėdinį atviruką seneliams. Mokiniai tikisi, kad bent ši maža dovanėlė sušildys senolių širdis, suvienys bendrai maldai ir tam stebuklingam švenčių laukimui.

  Sandira Rubinaitė, 9 kl.

 • Svečiai

  Š. m. gruodžio 2 dieną mūsų mokykloje svečiavosi anglų kalbos mokytoja Giulia Mocci iš Italijos. Ji atvyko pagal „Comenius“ atsistentų praktikos programą.

  Mokytoja su mumis bendravo tik anglų kalba. Ji papasakojo apie tai, kaip gyvena Italijos mokyklų mokiniai, kaip ji pati gyvena,  ką mėgsta valgyti. Dar pasakojo apie Italijos įžymybes: įdomius pastatus, kalnus.

  Mokiniams labai patiko su ja bendraut - buvo labai linksma ir įdomu.

 • Kvietimas

  Gerbiami tėveliai,

  Informuojame, kad šių metų gruodžio 16 d. 12 val. kviečiamas visuotinis mokyklos tėvų susirinkimas tema ,,Sveikata ir ugdymas".

  Susirinkimo darbotvarkė:

  1. I trimestro rezultatų aptarimas.
  2. Mokykloje vykdomų programų ir veiklos sveikatinimo srityje pristatymas.
  3. Ignalinos sveikatos biuro specialistų paskaita ,,Psichoaktyvių medžiagų vartojimos prevencija".
 • Didžiųjų švenčių belaukiant

  Adventas – rimties, susikaupimo ir laukimo metas prieš Šv. Kalėdas. Šiuo laikotarpiu tikintieji kviečiami labiau atsigręžti į esmines vertybes, daugiau laiko skirti artimiesiems, susitaikyti, padėkoti. Tačiau kaip tą pasiekti, kai nesulaikoma laiko tėkmė mus neša į priekį, kai pasipuošę prekybos centrai pirkėjus jau vilioja kalėdinėmis nuolaidomis?

  Artinantis didžiosioms šventėms Dūkšto vidurinės mokyklos 9 klasės mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Miglės Bulovienės, pakvietė mokytojus ir jaunesniųjų klasių mokinius į Advento popietę, kad kartu tinkamai pasiruoštų Kristaus atėjimui. Tąkart tyloje prabilo angelai...

 • Pasveikinti rajono jaunieji talentai

  Jaunųjų talentų konkursas ir apdovanojimų šventė – baigiamasis vaikų teisių apsaugos savaitės renginys. Juo  siekiama  atrasti naujus talentus, skatinti vaikus kūrybai, ugdyti jų norą mokytis, tobulėti, būti aktyviais ir pasitikinčiais savimi. Gruodžio 2 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, praeitais mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje labiausiai pasižymėjusių vaikų ir jaunuolių. Šį konkursą jau dvyliktąjį  kartą organizuoja savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius.

 • Sporto ir tolerancijos diena mokykloje

  Lapkričio 16 d. Dūkšto vidurinėje mokykloje buvo minima tolerancijos diena. Kiekvienos klasės mokiniai turėjo  išsirinkti ir išmokti dainą, kurioje būtų minimas laivas. Be to, kuo gražiau ir originaliau papuošti klases.

  Kaip išmoko dainuoti, mokiniai pademonstravo draugams aktų salėje.

  Pasibaigus koncertui visi nuskubėjo į sporto salę, žaidė žaidimus, kuriuos parengė  mokytojai Algirdas Skunčikas ir Fernandas Juchnevičius.

  Buvo labai linksma ir smagu.

  Nuotraukas iš renginio galite rasti čia

  Laurita Rudokaitė, 7 klasės mokinė

 • "Moksleiviai savivaldybėje"

  Lapkričio 16 d. startavo Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos projektas "Moksleiviai savivaldybėje". Šį projektą inicijavo patys mokiniai. Šiame projekte dalyvauja ir mūsų mokyklos mokinys Mindaugas Mažalskis. Plačiau paskaityti galite čia

 • Apie išvyką į teatrą

  Spalio 22 dieną mes, septintos klasės mokiniai ( beje, buvo ir pora mokinių iš kitų klasių), vykome į Vilnių, į  jaunimo teatro spektaklį ,,Angelų pasakos“. Spektaklis patiko. Aktoriai bendravo su žiūrovais, dainavo, šmaikštavo... Nors stebėti spetaklį buvo įdomu ir linksma, vis dėlto susimąstėme ir apie visiems žmonėms (ir vaikams, ir suaugusiems) svarbius dalykus: apie gėrį ir blogį, apie tai, kad kai kurie darbai nėra įdomūs, bet juos reikia padaryti...

  Ir dar... Kadangi nuvykome anksti (iki spektaklio pradžios dar buvo likusi maždaug valanda), tad pasivaikščiojome senamiestyje. Kai kurie mokiniai nebuvo lankęsi Aušros vartų koplyčioje. Įspūdingi koplyčion vedantys laiptai, nušviesti mažyčių lempučių, tarsi žvakelių. Deja, į koplyčią neįėjome: vyko šventos Mišios ir buvo daug žmonių.

  Kai kurie mokiniai susidomėję apžiūrinėjo paveikslus ir įvairius amatininkų darbus, kuriais prekiaujama Pilies gatvėje.

  Apskritai malonu pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį.

  Grįžome patenkinti.

  Laurita Rudokaitė, 7 klasės mokinė

 • Konkursas

  Kviečia „Bebro“ IT konkursas!

  Atostogų metu norintys pamankštinti smegenėles, gali išbandyti „Bebro“ treniruotės užduotis (žaismingos IT bei logikos užduotėlės).

  O lapkričio 8-9 dienomis vyks „Bebro“ konkursas:

  • 8 dieną Seniorai (11-12 kl.)
  • 9 d. - Juniorai (9-10 kl.)
  • 10 d. - Kadetai (7-8 kl.)
  • 11 d. - Benjaminai (5-6 kl.)

   

  Anksčiau nedalyvavusiems, reiks iš anksto (bent prieš 2 dienas) konkursui užsiregistruoti (o užmiršusiems slaptažodį – paprašyti naujo).   Kviečiame nepasididžiuoti ir sudalyvauti :)

 • Sveikinimas

  Sveikiname Dūkšto vidurinės mokyklos komandą, sveikatos laikraščių ,,Stebuklinga vaisių ir daržovių kraitė" konkurse užėmusią I vietą.

  Nuotraukas galite pamatyti čia

 • PARAMOS PROGRAMOS „PIENAS VAIKAMS“ IR „VAISIAI MOKYKLOMS“

   

  Nuo 2011 m. spalio 24 d. mokykla dalyvauja Pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programoje "Pienas vaikams" ir Vaisių vartojimo skatinimo programoje „Vaisiai mokykloms“.

  Programa „Pienas vaikams“ Lietuvoje taikoma nuo 2004 metų. Ji parengta siekiant pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą.

 • Konferencija-paroda

  Dūkšto vidurinė mokykla

  2011-2012 m.m

  Konferencijos -paroda „Sveikatos galerija“ nuostatai

   

   

  Data: 2011 m. spalio 19 – 20 d.

  Dalyvaujančios klasės: 5-10, rekomenduojama pradinėms klasėms pasiruošti savo lygio renginį

   

  Atliekami darbai:

  • Sveikatos laikraščių „ Stebuklinga vaisių ir daržovių kraitė“ konkursas
  • Paroda „Sveiko maisto svetainė“

   

 • Renginys

  Dėmesio!

   

  Lietuvoje senovėje gyvenę žmonės puikiai pažinojo dangaus šviesulius. Šios žinios padėjo orientuotis keliaujant, skaičiuojant laiką, sudarinėjant kalendorius, skelbiant didžiąsias šventes.

   

  Š.m. spalio 17 d. 18.00 val. į Dūkšto vidurinę mokyklą atvyksta astronomai,

   

  kurie pristatys projektą „Lietuvos dangaus paslaptys“. Specialių programų dėka bus pristatomi žvaigždynai, žvaigždės, jų atpažinimo būdai, etnožinios, naujausios astronomijos žinios, kosmonautikos pasiekimai, teleskopai, jų galimybės, sandara. Esant giedrai nakčiai, vyks gyva pažintis su naktiniu dangumi. Bus galimybė pažvelgti pro teleskopą į naktinio dangaus šviesulius.

   

  Renginys nemokamas

 • Jaunimo linija

  2011-09-30 mokykloje lankėsi  "Jaunimo Linijos" savanoriai, kurie  dvidešimtmečio proga įgyvendina projektą "Emocinė parama 100-ui Lietuvos miestelių".

  daugiau nuotraukų čia

 • Edukacinis užsiėmimas

  Rugsėjo 21 dieną Dūkšto vidurinės mokyklos 11 klasės mokiniai vyko į Ignaliną, į edukacinį užsiėmimą apie Lietuvos epą. Renginys vyko Ignalinos viešojoje bibliotekoje.

  Buvo įdomu, sužinojome, kad ir Lietuva turi epą, nors kai kurie literatūros vadovėliai tai neigia. Rengėjai pasitikdami visiems uždėjo karūnas. Pasijutome tarsi Lietuvos didikai, turėję galios lemti šalies likimą. Renginiui baigiantis  apžiūrėjome senovinius ginklus, šarvus. Mums leido šarvus pasimatuoti, bendraklasiui Ruslanui  jie labai tiko.

  Rengėjai kvietė apsilankyti Valdovų rūmuose.

  Mano nuomone, tai buvo geriausia ir įdomiausia pamoka.

   

  Vaida Bikulčiūtė, 11 klasės mokinė

 • EUROPOS KALBŲ DIENA

  RUGSĖJO 26-OJI – EUROPOS KALBŲ DIENA

   

  Europos kalbų dienai skirtas renginys „Keliaujame po Europos šalis“ mūsų mokykloje vyko rugsėjo 22 dieną.

  Renginio planą sudarė dviejų metodinių grupių – Kalbininkų ir Klasių auklėtojų – mokytojai, jiems talkino kūno kultūros mokytojai, organizavę sporto varžybas tarp Europos šalių (tai yra šalims atstovavusių klasių). Ypač iniciatyvūs buvo klasių auklėtojai, vadovavę mokiniams rengiant pristatymus.

  Nuotraukų galeriją galite pamatyti čia

 • Gamtos globos būrelio išvyka

  Rugsėjo 16 d. Dūkšto vidurinės mokyklos 4 klasės gamtininkų būrelio mokiniai vyko į Algirdiškyje (Panevėžio raj.) organizuojamą parodą - mugę. Matė įvairių veislių triušių, avis, ožkas, karves, kitus veislinius galvijus, įvairių rūšių paukščius. Matė šiuolaikinę ūkininkų techniką. Labai žavėjosi moderniais traktoriais. Viename jų galima buvo ir pasedėti !

  Ekskursija vaikams labai patiko. Už ją dėkingi mokyklos direktorei ir mokytojui A. Šimkūnui.

  Nuotraukas galite peržiūrėti čia

 • Dėl atsargumo priemonių

 • Kvietimas

 • Dėl mokinių sveikatos

  Vadovaujantis Lietuvos higienos normos HN 21:2010 skyriaus „Mokinių sveikatos priežiūra“ 108 punktu, visi mokiniai iki 2011 m. rugsėjo 15 d. privalo mokyklai pateikti profilaktinio sveikatos patikrinimo pažymą. Vaiko sveikatos pažymėjimo forma Nr. 027-1/a [4.7, 4.17]. Pažyma galioja metus.

 • Kvietimas į ,,Paskutinio skambučio" šventę...

 • Sveikinimas

  Sveikiname mūsų mokyklos mokinius projekte ,,Pažink save" laimėjusius I vietą! Akimirkos iš projekto čia

 • Prasmingų knygų diena Dūkšto vidurinėje mokykloje

  Kasmet vykstanti skaitymo populiarinimo akcija „Metų knygos rinkimai“ nepalieka abejingų. Šiemet į ją aktyviai įsitraukė Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai.

  Akcijos pradžioje 5 - 10  klasių mokiniai skaitė, analizavo ir pristatė savo draugams paauglių penketuko knygas (Ona Jautakė. „Kai aš buvau Kleo“, Remigijus Misiūnas. „Sutrumpintas meilės terapijos kursas“, Gendrutis Morkūnas. „Velniškai karštos atostogos“, Vytautas Račickas. „Baltos durys“, Kazys Saja. „Čia kažkas yra“). Metų knygos rinkimai buvo linksma, įdomi kelionė į užburiantį knygų pasaulį.

 • Kvietimas į sustikimą

   

  Kviečiame visus knygų mylėtojus į susitikimą su šviesaus atminimo rašytojo Gendručio Morkūno žmona Regina bei literatūrologu Kęstučiu Urba.

  Susitikimas įvyks Dūkšto vidurinės mokyklos aktų salėje š.m. balandžio 29 d. 11 val.

  Organizatoriai

 • Sveikinimas su artėjančiomis šv. Velykomis

   

   

  Sveikiname su artėjančia pačia gražiausia ir įsimintiniausia pavasario švente - Šv.Velykomis. Tegu džiaugsminga Kristaus Prisikėlimo šviesa nuskaidrina Jūsų širdis, aplanko kiekvienus namus, pakylėja naujiems darbams, suteikia stiprybės, sėkmės, sveikatos.

 • Prašymas pervesti 2 proc. pajamų mokestį

  Jūs galite mums padėti, skirdami iki 2% nuo savo sumokėto pajamų mokesčio.

  Tai parama, kuri jums nieko nekainuoja (nebent šiek tiek sugaišto laiko), tačiau mums reiškia labai daug.

  Dėkojame visiems, parėmusiems mūsų mokyklą ankstesniais metais.

 • Darom 2011

  Akimirkos iš akcijos DAROM 2011. Ačiū visiems dalyvavusiems! Pamatyti galite čia

 • Atvirų durų dienos Dūkšto mokykloje

  Siekdama bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėvais sprendžiant įvairias auklėjimo problemas, suteikti reikiamą informaciją, pasidžiaugti vaikų pasiekimais, Dūkšto vidurinėje mokykloje 2011 m.  balandžio 11 – 15  dienomis organizuoja  atvirų durų dienas tėvams. Lankydamiesi mokykloje, tėvai gali geriau suvokti kasdieninį mokyklos gyvenimą, geriau suprasti ir įvertinti mokytojo darbą, bendradarbiavimo su mokiniais stilių, pasigilinti į atskirų dalykų dėstymo metodikas, geriau pažinti savo vaikus, o kartu pagalvoti  apie savo pareigas mokyklai ir vaikams.

 • Užsienio kalbų šventės fragmentai

  Galerija papildyta nuotraukomis iš užsienio kalbų šventės. Eiti į galeriją...

 • KOVO 11-OJI LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO DIENA

  Kovo 11-oji – diena, kuri priverčia stabtelėti ir pagalvoti, kas mes šiandien būtume, jei ne Karalius Mindaugas, Martynas Mažvydas, Jonas Basanavičius ir daugelis kitų Lietuvos patriarchų. Jų kilnios idėjos, sąžiningumas, meilė savo kraštui pamažu suformavo mūsų valstybę.

 • Renginys

  Mieli mokiniai ir mokytojai,

  kviečiame Jus į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginį, kuris įvyks š.m. kovo 9 dieną mokyklos aktų salėje.

  1-5 klasių mokinių ir jų mokytojų lauksime 9 val., o vyresniųjų klasių mokinių bei jų mokytojų - 11 val.

  Organizatoriai

 • Paauglių knygų penketukas 2010

  Skyrelyje Mokytojams->Metodiniai darbai patalpinta ,,Paauglių knygos rinkimai 2010" medžiaga, kurią paruošė mokytoja I. Jaksebogienė.

 • Atnaujinta nuotraukų galerija

  Nuotraukų galerijoje patalpinta nuotraukos iš dvyliktokų šimtadienio ir žiemos sporto šventės Ignalinoje

 • Kvietimas

  Kviečiame visus norinčius Dūkšto vidurinės mokyklos bendruomenės narius atvykti sausio 20d. 1400 į šventinį mokyklos porenovacijos atidarymą.

 • Sveikinimas

 • Mokiniams prasidėjo atostogos

  Atostogas truks:

  Prasideda Baigiasi Į mokyklą
  1-4 klasių mokiniams gruodžio 23 d. sausio 12 d. sausio 13 d.
  5-12 klasių mokiniams gruodžio 23 d. sausio 5 d. sausio 6 d.
 • Išrinkome įdomiausią knygą vaikams

  Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai šiemet dalyvavo akcijoje „Metų knygos rinkimai 2010“. Netradicinę pamoką organizavusi lietuvių kalbos mokytoja Miglė Bulovienė ir 8 klasės mokinių iniciatyvinė grupė pakvietė pradinių klasių ir 5-6 klasių mokinius rinkti Metų knygą vaikams.

 • Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui

  Šiemet jau penktąjį kartą Valstybinis psichikos sveikatos centras pakvietė visus aktyviai dalyvauti bendrumo akcijoje „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Šitaip siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad vienišumas – rimta problema, susijusi su liūdesiu, depresija, savižudybėmis.

 • Visuotinis tėvų susirinkimas

  Gerbiami tėveliai,

  maloniai kviečiame Jus š.m. gruodžio 17d. 1200 į visuotinį tėvų susirinkimą „Mokymosi motyvacijos stokos priežasčių analizė“, kuris vyks 21-ame kabinete.

  Administracija ir klasės auklėtojos

 • Pasaulinės AIDS dienos paminėjimas Ignalinos viešojoje bibliotekoje

  Gruodžio 1 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko Pasaulinės AIDS dienos paminėjimas. Buvo apdovanoti mūsų mokyklos mokiniai: Justina Mažalskytė, Rūta Šakalytė, Mindaugas Mažalskis, Lina Povilaitytė, Kristina Pipiraitė, Aurelija Mažeikaitė ir Lauryna Luneckaitė. Padėkos įteiktos mokytojams: Silvai Žiliukienei, Sonatai Petkūnienei ir Ingai Pajarskienei.

 • Patvirtinti 2011 metų kalbų ir mokinių kompiuterinio raštingumo įskaitų, brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščiai

  Švietimo ir mokslo ministras patvirtino 2011 metų kalbų ir mokinių kompiuterinio raštingumo įskaitų, brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščius. Iš Nacionalinio egzaminų centro tinklalapyje paskelbtų svarstyti 3 tvarkaraščių variantų, atsižvelgiant į įvairių interesų grupių dėl 2011 metų tvarkaraščių projektų pareikštas nuomones, pastabas ir pasiūlymus atrinktas tas, kuriame brandos egzaminų sesijos pradžia numatyta 2011 m. gegužės 7 d., o egzaminų rezultatai būtų baigti skelbti 2011 m. liepos 22 d. Tvarkaraščių variantas pasirinktas apibendrinus apklausos rezultatus, aptarus  susitikimuose su LAMA BPO, moksleivių parlamentu, moksleivių sąjunga, pedagogus vienijančiomis profesinėmis sąjungomis, kitais socialiniais partneriais, įvertinus kandidatų darbų srautus, vertinimo organizavimo ir  technines galimybes.

 • Dūkšto vidurinė mokykla skelbia trumpalaikio ir ilgalaikio turto, pripažinto nereikalingu, netinkamu (negalimu) naudoti viešąjį aukcioną

  Dūkšto vidurinė mokykla skelbia trumpalaikio ir ilgalaikio turto, pripažinto nereikalingu, netinkamu (negalimu) naudoti viešąjį aukcioną. Aukcionas vyks 2010 m. gruodžio 1 d.,  14,00 val.  (dalyvių registracija nuo 13,00   val. iki 14,00 val. (1 val. prieš aukcioną).Dūkšto vidurinėje mokykloje adresu: Vilniaus g. 47, Dūkštas, Ignalinos r.

 • moksleivių susitikimas su pasienio užkardos darbuotojais 2

  11-15 Įvyko 11-12 klasių moksleivių susitikimas su pasienio užkardos darbuotojais. 2