Tvarkaraščiai Pamokų tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraštis 5-12 klasėms

 

 

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis  2018 – 2019 m. m.

 

 

Eil.

Nr.

Neformaliojo ugdymo grupės pavadinimas

Neformaliojo ugdymo grupės vadovo v., pavardė

Val.

sk.

Mok.

sk.

Užsiėmimo diena, laikas

Darbo vieta

1

Kalbinio ugdymo, 2 – 4 kl. mokiniai

Diana Bukauskienė

1

10

An. 6 p.12.55 – 13.40

 

17 kab.

2

Jaunučių choras,  1 – 4, 5 – 6  kl. mokiniai

Anastazija Židanavičienė

2

11

Tr. 6 p.12.55 – 13.40

Pn. 6 p.12.55 – 13.40

18 kab.

3

Dainavimo, 4 – 7 kl. mokiniai

Anastazija Židanavičienė

1

7

Tr. 7 p. 13.45 – 14.30

18 kab.

4

Menų, 10 kl. mokiniai

Inga Pajarskienė

2

10

Pn. 7 p. 13.45 – 14.30

Pn. 8 p. 14.40 – 15.25

 3 kab.

5

Saviraiškos, 5 – 6 kl. mokiniai

Gražina Sobčikienė

2

10

Pr. 7 p. 13.45 – 14.30

Kt. 7 p. 13.45 – 14.30

23 kab.,

aktų salė

6

Jaunųjų gamtininkų, 7 kl. mokiniai

Sonata Petkūnienė

1

7

Pr. 7 p. 13.45 – 14.30

30 kab.

7

Pradinių klasių kvadrato, 1 – 4 kl. mokiniai

Diana Bukauskienė

1

11

Pr. 6 p. 12.55 – 13.40

Sporto salė

8

Krepšinio, 7- 10  kl. mokiniai

Fernandas Juchnevičius

3

10

An. 7 p. 13.45 – 14.30

An. 8 p. 14.40 – 15.25

Kt.  8 p. 14.40 – 15.25

Sporto salė

9

Badmintono, 5 – 8  kl. mokiniai

Fernandas Juchnevičius

2

12

Pn. 7 p. 13.45 – 14.30

Pn.  8 p. 14.40 – 15.25

Sporto salė

Iš viso:

15

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

IGNALINOS R. DŪKŠTO   MOKYKLA

MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIU AUTOBUSU MARŠRUTŲ GRAFIKAS

2017–2018 m. m.

 

Nr. 1 (ryte) (pirmadienis, ketvirtadienis)

Dūkšto  mokykla 625®Didžiasalis 635®Dūkšteliai 638®Beržininkai 647® Rojus 648®  Dūkšto mokykla 659

Atstumas: 26,4 km; 12 mokinių

 

Nr. 2 (ryte)(pirmadienis, ketvirtadienis)

Dūkšto mokykla 6.59®Simaniškės 709®Ažėnai 713®Žalioji 715®Vardžiukiemis 723®Kazitiškis 733®Ligūnai 743®Dūkšto mokykla 751

Atstumas: 39,7 km; 14 mokinių

 

Nr.3 (ryte)(trečiadienis, penktadienis)

Dūkšto mokykla 625 ®Simaniškės 735®Ažėnai 640®Žalioji 641®Vardžiukiemis 649®Kazitiškis 659®Ligūnai 710®Dūkšto mokykla 719

Atstumas: 39,7 km; 14 mokinių

 

Nr. 4 (ryte) (trečiadienis, penktadienis)

Dūkšto  mokykla 720®Didžiasalis 730®Dūkšteliai 733 ®Beržininkai 742® Rojus 744®  Dūkšto mokykla 754

Atstumas: 26,4 km; 12 mokinių

 

Nr. 5 (ryte) (antradienis)

Dūkšto mokykla 700®Vardžiukiemis 708®Ligūnai 712®Dūkšto mokykla 720

Atstumas: 14,4 km; 7 mokiniai

 

Nr. 6 (ryte) (antradienis)

Dūkšto  mokykla 721®Didžiasalis 731 ®Dūkšteliai 733 ®Beržininkai 743® Rojus 744®  Dūkšto mokykla 754

Atstumas: 26,4  km; 14 mokinių

 

Nr. 7 (po pietų) (pirmadienis, ketvirtadienis)

Dūkšto mokykla 1440® Čižiūnai1450®Verginiai 1455®Rojus 1500®Beržininkai 1502®Gerkonys 1507® Dūkšto mokykla 1517

Atstumas: 33,3 km; 8 mokiniai

 

Nr. 8 (po pietų) (pirmadienis, ketvirtadienis)

Dūkšto mokykla 1518®Dūkšteliai 1524® Didžiasalis 1530®Simaniškės 1540®Ažėnai 1547® Žalioji 1549®Dūkšto mokykla 1605

Atstumas: 30,5 km; 13 mokinių

 

Nr.9 (po pietų) (antradienis, trečiadienis, penktadienis)

Dūkšto mokykla 1440 ®Simaniškės 1450®Ažėnai 1455® Žalioji 1456® Didžiasalis 1507®Dūkšteliai 1513® Dūkšto mokykla 1519

Atstumas: 30,4 km; 13 mokinių

 

Nr. 10 reisas (po pietų) (antradienis, trečiadienis, penktadienis)

Dūkšto mokykla 1520®Gerkonys 1535®Beržininkai 1540® Rojus 1542® Verginiai 1550® Čižiūnai 1555®Dūkšto mokykla 1605

 

Atstumas: 33,3 km; 12 mokinių

  

Mokyklinio autobuso nuvažiuoti kilometrai per dieną:

 

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 

Į mokyklą

 

 

 

 

Iš viso:

77,7

49,5

77,7

77,7

77,7

 

Iš mokyklos

 

 

 

 

Iš viso:

77,1

67,1

77,1

77,1

77,1

Iš vis per dieną:

154,8

116,6

154,8

154,8

154,8

 

DĖL KONSULTACIJŲ

 

Mokymosi pagalba teikiama skiriant trumpalaikes konsultacijas, kurių trukmę nustato mokykla pagal mokymosi pagalbos poreikį. Mokiniui suteikiama mokymosi pagalba pastebėjus, kad jam nesiseka pasiekti bendrosiose programose numatytų konkretaus dalyko pasiekimų, po nepatenkinamo kontrolinio darbo įvertinimo, po ligos ir pan.: 

  

Eil. Nr.

Mokytojo v., pavardė

Dalykas

Savaitės diena

Konsultacijos laikas

1

S. Žiliukienė

Lietuvių k.

Trečiadienis

7 pamoka

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis

Po 4 pamokų

2

J. Purvinskienė

Lietuvių k.

Antradienis,

Po 3 ir 4 pamokų

Penktadienis

6 pamoka

3

L. Drūteikienė

Anglų k.

Trečiadienis

Po 2, 3, 4, 5,6 pamokų

Ketvirtadienis

7 pamoka

4

G. Sobčikienė

Rusų k.

Pirmadienis

Po 3 ir 4 pamokų, 7 pamoka

5

N. Skunčikienė

Matematika

Ketvirtadienis

Po 3 ir 4 pamokų, 7 pamoka

6

K. Visakavičienė

Matematika, fizika

Trečiadienis

Po  3, 4 pamokų, 5 pamoka

7

J. Ragauskienė

Chemija

Pirmadienis

Po 3 ir 4 pamokų

Trečiadienis

7 pamoka

8

S. Petkūnienė

Biologija, gamta ir žmogus

Pirmadienis

7 pamoka

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, penktadienis

Po 3 ir 4 pamokų

9

R. Šakalienė

Geografija

Trečiadienis, penktadienis

Po 3 ir 4 pamokų

Penktadienis

6 pamoka

10

A. Tijūnėlienė

Istorija

Ketvirtadienis

Po 3 ir 4 pamokų

Antradienis

8 pamoka

11

V. Rinkevičius

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Ketvirtadienis

Po 3 ir 4 pamokų, 7 pamoka

12

L. Ratkevičiūtė

Informacinės  technologijos

Antradienis

Po 3 ir 4 pamokų, 5 pamoka

 

 

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.