Projektai Projektai

Erasmus+

Narių vertinimas:  / 1

 

European Commission logohttp://geckoprogrammes.co.uk/wp-content/uploads/2015/03/erasmus-logo-high-resolution.jpg

 

 • Comenius ,,The legends unite us"
  Straipsnio skaičiavimas:
  6
 • Lyderių laikas 2
  Straipsnio skaičiavimas:
  2
 • Erasmus+

   

  European Commission logohttp://geckoprogrammes.co.uk/wp-content/uploads/2015/03/erasmus-logo-high-resolution.jpg

    

   

   

   

   

   

   

   

  Ant Europos sparnų”

   

   

   

  Šios vasaros pabaigoje džiugi žinia aplankė Ignalinos r. Dūkšto mokyklos bendruomenę. Anglų mokytojos L. Drūteikienės ir biologijos mokytojos S. Petkūnienės parašytas projektas laimėjo neseniai pradėtos programos Erasmus+ projektą „On the wings of Europe“ („Ant Europos sparnų“), skirtą žinioms kaupti ir įgūdžiams ugdyti. Šio projekto  įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą. Projektą koordinuoja Čekijos „Střední průmyslová škola chemická Pardubice“ mokykla. Kiti projekto partneriai -  Latvijos „Malpils novada vidusskola“, Ispanijos „IES Virgen de Guadalupe“ bei Kroatijos „Prva gimnazija Varazdin“ mokyklos. Projekto koordinatorė Lietuvoje anglų kalbos mokytoja Lenie Drūteikienė.

  Jau vyko pirmasis projektinis susitikimas Čekijos Pardubice mieste.  Spalio 19–23 dienomis Dūkšto mokyklos biologijos mokytoja Sonata Petkūnienė bei anglų kalbos mokytoja Lenie Drūteikienė kartu su kitais projekto atstovais aptarė mokyklų pasiruošimą projektui, nuveiktus darbus ir konsultavosi dėl tolimesnės darbų eigos siekiant sėkmingai įgyvendinti projektą. Tai buvo šio darbinio susitikimo tikslas. Dalyviams organizuotas susitikimas su ornitologu, kuris demonstravo paukščių žiedavimo procesą bei pasakojo apie Čekijos rūšinę įvairovę. Taip pat lankėmės ornitologijos muziejuje.

   

  Šio biologinio projekto metu bus tyrinėjami Aukštaitijos nacionalinio parko paukščiai ir jų migracija.

   

  Dūkšto mokyklos bendruomenės atstovai tiki, kad  dalyvavimas šiame projekte suteiks galimybę padidinti mokyklos prestižą, išplės ir plėtos švietimo veiklos kokybę, padidins mokinių mokymosi motyvaciją. Manoma, jog visiems dalyviams bus naudinga ši suplanuota veikla: mokiniai taps kūrybiškesni ir gebės geriau komunikuoti, o mokytojai pasisems daugiau profesinės patirties. Tai bus proga tapti išdidžiais europiečiais. Esminis  šio projekto tikslas yra mokytojų ir mokinių  mokslo ir tyrimų įgūdžių tobulinimas. Trumpalaikiai mokinių mainai leis pažinti kitų šalių socialinę ir kultūrinę  aplinką, pasidalinti žiniomis, skatins toleranciją, tobulins kalbinius įgūdžius.

    

  Šiame straipsnyje atspindėtas Dotacijos gavėjo požiūris, o NA ir Europos Komisija nėra atsakingi už pateikiamos informacijos turinį.

                                                                                                                                                

  Anglų kalbos vyr. mokytoja Lenie Drūteikienė

  Biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė

   https://lh3.googleusercontent.com/-H_UYyoTPm7g/Vi5gMF8iDCI/AAAAAAAABQw/z38-mGYAx8c/s640-Ic42/DSCN6686.JPG

   

  https://lh3.googleusercontent.com/-k7XOLpANebI/Vi5gMXCsceI/AAAAAAAABQw/Cm1l1Ay7a-c/s640-Ic42/DSCN6739.JPG

  Straipsnio skaičiavimas:
  12