Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto susitikimas Čekijos Pardubice mieste

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias

Pagal Comenius programos daugiašalių mokylų partnerystės projektą  „The legend unite us“  Dūkšto vidurinės mokyklos mokiniai nuo spalio 18 dienos lankėsi Čekijoje. Pirmą dieną lektuvu atskridome į Čekijos sostinę Prahą, o iš ten traukiniu nuvykome į viešbutį mieste Pardubice. Kartu su mokiniais iš Lietuvos,  Čekijoje lankėsi Latvijos bei Ispanijos mokiniai.  Įsikūrę ir aptarę skrydžio metu patirtus įspūdžius, pasivaikščiojome po Pardubices senamiestį. Antroji diena buvo skirta mokyklų prisistatymui ir susipažinimui.

Nors buvome susirinkę iš skirtingų šalių, kuriose savi papročiai, sutarėme labai gerai, puikiai susikalbėjome angliškai. Likusias dienas atlikome susijusias su  projekto veikla užduotis Pardubices senamiestyje, žaidėme žaidimus, kurie padėjo geriau pažinti vieniems kitus. Kiekvieną dieną ragavome vis kitus tradicinius čekiškus patiekalus. Lankėmės pas Pardubices merą, važiavome į eksursiją po Čekijos sostinę Praha. Paskutinę programos dieną apsikeitėme kontaktais, kad ir toliau galėtume bendrauti internetu. Geros nuotaikos, kupini malonių įspūdžių grįžome į Lietuvą.

(Nuotraukas galite rasti čia)

Iveta Veličkaitė

11 klasė