Kalėdinis renginys

BlogiausiasGeriausias

png.gifpng.jpgwings.png

Kalėdinis renginys

Gruodžio 23 diena mūsų mokyklos aktų salėje vyko Kalėdinis renginys, kurio metu buvo įtraukti visi - svečiai, žiūrovai bei programos dalyviai. Kadangi 2015 metais mes tapome programos Erasmus+ skirto  žinioms kaupti ir įgūdžiams ugdyti,  projekto  „ On the wings of Europe“ („Ant Europos sparnų“)  nariais, tai renginio temą buvo „Paukščiai“ .Tai suteikė naują atspalvį šventinei programai.

Mokiniai sužavėjo savo išradingumu: čia buvo ir paukščių šokiai, ir dainos, ir pasakos ir žinoma žodžio kišenėje neieškantis Kalėdų senelis, kuris į sceną kvietė renginį dalyvavusių klasių atstovus atsiimti užtarnautas dovanas.

Prieš prasidedant renginiui visi galėjo pasigrožėti nuostabią kalėdinių puokščių paroda. Tai buvo neapsakomo grožio rankų darbo paukščiai, pagaminti tėvelių, mokinių ir klasės auklėtojų.  Šie kūrinėliai sužavėjo išradingumu ir šventiniu spindesiu.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad šventė apjungė visą mūsų mokyklos bendruomenė!

Anglų kalbos vyr. mokytoja Lenie Drūteikienė

Biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė