e-adresai

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Dėstomas dalykas, pareigos

El. paštas ar/ir telefono numeris

1.

Dailės ir technologijų mokytoja

11.

Petkūnienė Sonata

Biologijos mokytoja, gamtos ir žmogaus mokytoja, 6-7 kl. ir IVD klasės auklėtoja

12.

Purvinskienė Jolanta

Lietuvių kalbos mokytoja, 5 ir 8 klasės auklėtoja

13.

Ragauskienė Jurgita

Chemijos mokytoja

14.

Rinkevičius Vitoldas

Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytojas

15.

Skunčikienė Natalija

Matematikos mokytoja

16.

Sobčikienė Gražina

Pradinių klasių, rusų kalbos mokytoja, pavaduotoja ugdymui

17.

24.

Tadas Smalys

IKT koordinatorius

Mokytojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią schemą nenaudojant lietuviškų raidžių:

Jei darbuotojas turi du vardus, sudarant elektroninio pašto adresą pasirenkamas pirmas vardas.

Jei darbuotojas turi dvi pavardes, sudarant  elektroninio pašto adresą pasirenkama pirma pavardė.

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.