2010-2011 m.m. Pasiekimai 2010-2011 m.m.

 

MOKINIŲ PASIEKIMAI

2010 -2011 m. m.

 

Mokyklinės olimpiados

 

Eil.Nr.

Olimpiados

Laikas

Atsakingi

Mokinių skaičius

1

Informacinių tech.

11 – 19

A.Vaickus

11

2

Fizikos

12 - 16

K.Visakavičienė

8

3

Chemijos

12 – 09

J.Ragauskienė

7

4

Biologijos

12 - 14

S.Petkūnienė

7

5

Matematikos

12 – 21

N.Skunčikienė

23

6

Lietuvių kalbos ir literatūros

12 - 07

S.Žiliukienė, M.Bulovienė

24

7

Istorijos

01 – 25

D.Bajarūnienė

14

8

Matematikos, 4 – 5 kl.

01 – 18

A.Servutienė, N.Skunčikienė

11

9

Rusų (užsienio) kalbos

02 - 09

G.Ivanova

6

10

Geografijos

02 – 24

S.Ščiurova

3

11

Vokiečių k.

02 – 10

A.Urbanaitė

9

Mokyklinėse olimpiadose dalyvavo  63      4 – 12  klasių mokiniai.

 

 

Eil.Nr.

Mokinio v., pavardė

Klasė

Dalyvavimas  olimpiadose

1

M. Mažalskis

10

9

2

K.Alėjūnas

9

5

3

K.Gailiešius

9

5

4

R.Šakalytė

9

5

5

G.Luneckas

10

5

6

G.Stravinskaitė

11

5

7

I.Bikulčiūtė

9

4

8

A.Kovaliauskas

9

4

9

L. Povilaitytė

11

4

10

D.Alėjūnas

12

4

11

K.Piupiraitė

12

4

12

S.Rybakova

10

3

13

J.Vaitkevičiūtė

10

3

14

L.Žusinaitė

10

3

15

J.Kazėnaitė

11

3

16

B.Šuminaitė

11

3

17

A.Skunčikas

12

3

18

R.Visakavičius

12

3

19

J.Rybakov

8

2

20

G.Vanagaitė

8

2

21

I.Žusinaitė

11

2

22

M.Štukėnas

12

2

 

41

4 – 12 kl.

Po 1 kartą

 

MOKINIŲ DALYVAVIMAS RAJONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE KONKURSUOSE BEI OLIMPIADOSE

2010 – 2011 m.m.

Veikla

Mokinio v.,pavardė

Klasė

Užimta prizinė vieta

Ruošęs mokytojas

Informacinių tech. olimpiada

D Alėjūnas

12

 

A.Vaickus

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

I.Bikulčiūtė

9

 


M.Bulovienė

E.Čeikauskaitė

9

 

R.Šakalytė

9

 

J.Vaitkevičiūtė

10

 

S.Žiliukienė

G.Stravinskaitė

11

 

Chemijos olimpiada

K.Alėjūnas

9

 

J.Ragauskienė

I.Bikulčiūtė

9

 

M.Mažalskis

10

I

Matematikos olimpiada

D.Lysyj

6

 

N.Skunčikienė

E.Šakalytė

6

 

Ž.Puodžius

8

II

 

K.Alėjūnas

9

 

 

K.Gailiešius

9

III

D.Alėjūnas

12


M.Mažalskis

10


K.Visakavičienė

Biologijos olimpiada

K.Gailiešius

9


S.Petkūnienė

I.Bikulčiūtė

9


M.Mažalskis

10


G.Stravinskaitė

11


Meninio skaitymo konkursas

I.Bikulčiūtė

9

 

M.Bulovienė

Fizikos olimpiada

K.Gailiešius

9

 

K.Visakavičienė

M.Mažalskis

10

I

D.Alėjūnas

12


Technologijų olimpiada

S.Ramelytė

9

III

J.Ragauskienė

Dailės olimpiada

S.Ramelytė

9


R.Burokaitė

Istorijos olimpiada

R.Visakavičius

12

II

D.Bajarūnienė

Geografijos

 

 

K.Alėjūnas

9

 


S.Ščiurova

R.Šakalytė

9

 

M.Mažalskis

10

 

Jaunųjų filologų konkursas

I.Bikulčiūtė

9

 

M.Bulovienė

V.Bikulčiūtė

10

 

S.Žiliukienė

A.Mažeikaitė

12

II

Epistolinio rašinio konkursas

P.Macijauskas

7

I

S.Žiliukienė

Dainuojamosios poezijos konkursas

I.Bikulčiūtė

9


A.Židanavičienė

Matematikos, 3 – 4 kl., olimpiada

V.Majevskis

5

II

N.Skunčikienė

Užsienio kalbų dainų ir poezijos šventė

Mokyklos atstovai

 


G.Ivanova,

A.Urbanaitė,

L.Drūteikienė

Konkursas – paroda „Matematinis statinys“

Mokyklos komanda

 


N.Skunčikienė, K.Visakavičienė

Chemijos konkursas “Nežaisk su ugnimi“

Mokyklos komanda


I

J.Ragauskienė

Vaizduojamosios dailės darbų paroda

E.Šakalytė

6

Diplomas

R.Burokaitė

M.Skutkevičienė

12

Diplomas

 

XI respublikinis moksleivių Č.Kudabos geografijos konkursas

J.Mažalskytė

7

39

S.Ščiurova

M.Mažalskis

10

51

 

Ignalinos r. BLM mokinių 4 ir žemesnių klasių kvadrato varžybos

Komanda

 

I

A.Skunčikas

Ignalinos r. BLM mokinių  1998-1999 m.g. mokinių kvadrato varžybos

Komanda

 

I

A.Skunčikas

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės kvadrato 4 ir žemesnių klasių varžybos

Komanda

 

I

A.Skunčikas

Ignalinos r.BLM mokinių mažojo futbolo 5x5 varžybos

Komanda

 

III

A.Skunčikas

Lietuvos mokinių  1998-1999 m.g. olimpinio festivalio zoninės kvadrato varžybos

Komanda

 

I

A.Skunčikas

Lietuvos mokinių  1998-1999 m.g. olimpinio festivalio tarpzoninės kvadrato varžybos

Komanda

 

III

A.Skunčikas

Ignalinos r. BLM mokinių stalo teniso varžybos (berniukai)

Komanda

 

II

A.Skunčikas

lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato tarpzoninės varžybos

Komanda

 

III

A.Skunčikas

Ignalinos r. BLM mokinių stalo teniso varžybos (mergaitės)

Komanda

 

III

A.Skunčikas

Ignalinos r. BLM mokinių slidinėjimo varžybos

Komanda

 

III

A.Skunčikas

Ignalinos r. BLM mokinių krepšinio  varžybos

Komanda

 

III

A.Skunčikas, F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių smiginio varžybos (berniukai)

Komanda

 

I

A.Skunčikas,

F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių badmintono varžybos (berniukai)

Komanda

 

III

F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių smiginio varžybos (mergaitės)

Komanda

 

I

A.Skunčikas,

F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių 4 ir žemesnių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Komanda

 

III

F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos

Komanda

 

III

A.Skunčikas, F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių krepšinio pirmenybių varžybos

Komanda

 

II

A.Skunčikas, F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos (merginos)

Komanda

 

V

A.Skunčikas, F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos (vaikinai)

Komanda

 

III

A.Skunčikas, F.Juchnevičius

Ignalinos r. BLM mokinių krepšinio varžybos (vaikinai)

Komanda

 

II

F.Juchnevičius

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.