Išvyka į Paukščių kaimą

Gruodžio 28 d. Dūkšto mokyklos mokiniai kartu su biologijos mokytoja S. Petkūniene bei anglų kalbos mokytoja L. Drūteikiene buvo pakviesti vykti į Paukščių kaimą. Šią kelionę organizavo Dūkšto bendruomenės projekto „Bukime kartu“ atstovai. Labai dėkojame Dūkšto krašto bendruomenės pirmininkei Onai Zaleckienei už nuoširdų pasiūlymą mokyklos mokiniams ir bendruomenei dalyvauti šioje kalėdinėje programoje. Labai smagu, kad galime kartu su Dūkšto bendruomenės nariais produktyviai bendradarbiauti.

Ši išvyka labai naudinga mokiniams, nes dalyvaudami programos Erasmus+  projekte  „On the wings of Europe“ („Ant Europos sparnų“) jie semiasi vis daugiau dalykinių žinių, o mokytojai tuo pačiu gali naudoti netradicinius, motyvaciją skatinančius ugdymo metodus. Taigi,  buvo  sudaryta galimybė atostogų metu tobulėti, plėsti akiratį, susipažinti su paukščių įvairove ir jų gyvenimo sąlygomis žiemą. Taip pat dalyviai susipažino su Lietuvių liaudies tradicijomis paukščių tematika ir pasisėmė tautosakos žinių.  

Sonata Petkūnienė