Sausio 13-ąją paminėti kviečia akcija „Neužmirštuolė“

Šie ypatingo susitelkimo ir bendrystės momentai reikalavo didžiulių kiekvieno laisvės troškusio žmogaus pastangų veikti vardan tikėjimo tiesa ir laisve. Veikti vardan to, kad būtų gera ne tik sau, bet ir esančiam šalia. Taip buvo ginamas orus ir savarankiškas gyvenimas nuo svetimųjų valios nepriklausančioje valstybėje. Kad ateities kartos galėtų kurti savo sėkmės Lietuvą.

Mes, Lietuvos vaikai, kovojome už dalykus, kurie pirmiausiai iškovojami  ne ginklais, bet tiesa. Štai ką reiškė ne vieną kartą besitęsusios laisvės kovos. Įgyvendinome ir iki šiol įgyvendiname misiją, kad Lietuvos, kurią gera kurti, istorija tęstųsi.

Visa, kas brangiausia, už nepriklausomą valstybę atidavę didvyriai širdimi žinojo, už ką jie stoja ir kodėl taip reikia. Stojo už geresnį pasaulį, už klestinčią valstybę, už orų ateities kartų gyvenimą. Už tai atiduotos  gyvybės.

Žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę atminkime ne liūdesiu, o džiaugsmu ir dėkingumu. Parodykime, jog jų dovana ateities kartoms neliko pamiršta. Parodykime, kad  mūsų daug. Kad esame dėkingi. Kad laisvai kurdami dabarties Lietuvą esame įsipareigoję vertinti ir atsakingai naudotis laisvės dovana. 

2016 m.  sausio 13 d. veikla mokykloje

8.00 – Dešimčiai minučių languose uždekime žvakutes;

10.35 – 8 – 10, 3g – 4g klasės mokiniai su auklėtojais neužmirštuolių žiedais puošia skardį prie mokyklos;

11.40 – 1 – 7 klasių mokiniai su auklėtojais  neužmirštuolių žiedais puošia skardį prie mokyklos;

14.00 – minėjimas Dūkšto kultūros namuose. Dalyvauja norintys. Jei minėjime dalyvaus važiuojantys mokykliniu autobusu, įspėkite vairuotoją. Vairuotojas prasuks ratą pro kultūros centrą.

Istorijos pamokų metu bus demonstruojami filmai.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje www.neuzmirsk.lt

Būkite atsargūs prie kelio.

Klasės auklėtojų metodinė grupė

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Slideshow