Kovo 9 dieną

Š.m. kovo 9 dieną Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus 3g ir 4g klasių komanda, kurią sudarė Elvina Rukaitė, Jovita Medeišytė, Evelina Šakalytė, Greta Libako ir Arvydas Baranauskas, dalyvavo Vidiškių gimnazijoje rajono mokyklų 8 - 12 klasių mokinių komandinėse istorijos varžytuvėse „Eik taip, kaip eina laisvė“, skirtose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Komandai vadovavo istorijos mokytoja metodininkė Audronė Tijūnėlienė.

Renginys prasidėjo koncertu, kuriame dalyvavo ir mokyklų komandos. Dūkšto skyriaus komandos merginos dovanojo žiūrovams dainą „Mano kraštas“. Po koncerto komandos atliko įvairias istorines užduotis, susijusias su istorinėmis datomis, istorinėmis asmenybėmis, valstybės simboliais ir kt. Pralaimėjusių nebuvo. Vertinimo komisija nominavo visas komandas. Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus komanda laimėjo „Sumaniausios“ komandos nominaciją. Komandos buvo apdovanotos ir saldžiais prizais, o mokytojai padėkos raštais.

 

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Slideshow